2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

COMELY, güzelim ben sana diğer topikte yorum yapmıştım, bi oraya bak da küsme sakın. emi? öpüldün şeker kız

merhabalar, dün ikili test günümdü. Insan gerçekten hem şaşırıyor hemde heyecanlanıyor.her yerini ölçüyorlar, midesine kadar. Kan testi sonucum haftaya salıya çıkacak. Bu arada doktor bebeğinizin cinsiyeti %70 kız dedi. Ultrasona göre 13 hafta 1 günlük hamileymişim ve muhtemel doğum tarihimde 13 ağustosmuş, bundan sonra bu değerleri dikkate alacakmışım. Bebeğim de ultrasondaki ölçümlere göre hamdolsun sağlıklıymış, inş kan değerlerimde normal çıkar. Umarım herkesin test sonuçları güzel çıkar ve inş herkesin bebişi sağlıklı olur......

gözün aydın canım allah tamamına erdirsin.nihayet kesin olmasada bir prenses geldi listemize.

benimde yarın randevum vaR ikili testi yaptırıcam. ben sizin gibi sık yazamıyorum yazdıklarınızıda okumaya çalışıyorum.benim içinde dua edin!!.....

Merhabalar, dün ikili test günümdü. İnsan gerçekten hem şaşırıyor hemde heyecanlanıyor.Her yerini ölçüyorlar, midesine kadar. Kan testi sonucum haftaya salıya çıkacak. Bu arada doktor bebeğinizin cinsiyeti %70 KIZ dedi. Ultrasona göre 13 hafta 1 günlük hamileymişim ve muhtemel doğum tarihimde 13 ağustosmuş, bundan sonra bu değerleri dikkate alacakmışım. Bebeğim de ultrasondaki ölçümlere göre hamdolsun sağlıklıymış, inş kan değerlerimde normal çıkar. Umarım herkesin test sonuçları güzel çıkar ve inş herkesin bebişi sağlıklı olur......

gözünaydın fasulyeko hayırlı olsun cimcimen :emir_bebek:
inşallah sonuçlarında güzel çıkar

Değerleri gayet iyi dedi doktor bey. Normalde 29 yaşında bayanın down sendromlu çoçuğu olma riski 1/660 mış. bebişimin ultrason ölçümlerine göre benim değerim 1/13000 çıktı. İnşallah bebişim sağlıklı olur..

Ay bir de her tarafım ağrıyor ayıptır söylemesi, 2 aydan beri ilk defa seviştik de dün Şeniz kaydirigubbakcemile2hihoyyyt:hooray::teytey: O kadar da, sakin sakin takıldık, akrobatik şeyler yapmadık ama, gene de... Güzeldi be!! :asigim::asigim:

ya ben doktora ilk gittiğimde bri 3 ay yasak dedi bekliyoz bakalım gerçi kocacım şafak sayıyor haftaya 12 haftalık olcaz ya cumartesi doktora gitcem.sonra bakalım valla düşüünce vuslat gecsi yapmak lazım....:sm_cool::teytey:hihoyyytŞeniz

Alıntı:
tazefasulye kullanıcısından alıntı

Ay bir de her tarafım ağrıyor ayıptır söylemesi, 2 aydan beri ilk defa seviştik de dün O kadar da, sakin sakin takıldık, akrobatik şeyler yapmadık ama, gene de... Güzeldi be!!

GÖZÜN AYDIN.GAZAN MÜBAREK OLSUN.VALLA 1 HAFTAYA 4 AYLIK OLACAĞIM TIK YOK.KOCAM YANAŞMIYOR.DOĞUMA KADAR OLMAZ DİYOR.BACI KARDEŞ GİBİ OLDUK İYİCE..:roflol:

Alıntı:
tazefasulye kullanıcısından alıntı

Ay bir de her tarafım ağrıyor ayıptır söylemesi, 2 aydan beri ilk defa seviştik de dün O kadar da, sakin sakin takıldık, akrobatik şeyler yapmadık ama, gene de... Güzeldi be!!

GÖZÜN AYDIN.GAZAN MÜBAREK OLSUN.VALLA 1 HAFTAYA 4 AYLIK OLACAĞIM TIK YOK.KOCAM YANAŞMIYOR.DOĞUMA KADAR OLMAZ DİYOR.BACI KARDEŞ GİBİ OLDUK İYİCE..:roflol:

Al benden de o kadar:roflol:

Değerleri gayet iyi dedi doktor bey. Normalde 29 yaşında bayanın down sendromlu çoçuğu olma riski 1/660 mış. bebişimin ultrason ölçümlerine göre benim değerim 1/13000 çıktı. İnşallah bebişim sağlıklı olur..

canım çok ilginç geldi ultrason ölçümlerine göremi risk belirledi doktorun?ilk kez duydum.benim doktorummu garip?bana öle bişey dememişti.sonucu bekledik biz..

Günaydın yada iyi öğlenler kızlar.geçmişi okudum geldim.nasılsınız bakalım bugün?minik kelebek yazmışsın karşıma erkek diye:çok üzgünüm:CANIM BENİM ELLERİNE SAĞLIK

:1hug: ayy canım benım bılıyorum kızı nekadar cok istedıgını inşallahbi dahakı doktor kontrolunde değişirim listedekı cınsıyetı.kızlar demıstı; comely de çin takvımı tutuyorya kayrayada erkek dedıler dıyınce ee bnede listemıze eklıyım dedım yerimseniben olsun kız erkek farketmez dımı canım yeterkı saglıkla gelsınler

aaa comely bak şimdi kızıcam ama heeeee :mymeka: lütfen ama öyle yazınca herkez zor durumda kalıyor.zaten hepimiz istiyoruz doktordan hayırlı haberlerle dönmenı ki sadece senın için degıl kım gıdecekse doktora hayırlı haberlerle dön dıyoruz.benimde gecen kasıklarım cok agrıyor dıe yazdım baya fenaydım ilgilenen oldu sağolsun ama gözden kacıranda oldu oda sagolsun.insanlık hali canım,ee ozaman bende sana sorayım sen bişe yazdınmı bana :1closedeyes: lütfen arkadaslar burda cok kalabalıgız 5_10 kişi olsak tamam alınırsın anlarım ama tek hamıle sen degıslsın be canım.hepimiz hamıleyız.nasıl sen hemencecık alınıyorsan bızde hormonlardan dolayı naz cekmek istemıyor olabıliriz.1 _ 2 tamam kabul ama her yazdıgına herkez cvp veremezkı. canım bak bana sakın kırılmada alınmada. senı sevmesem hıc zahmet edıp yazmazdım şu cümleleri ama gercekten herkez zor durumda kalıyor "nıye kımse cvp vermıyor "diyince.herkezın belkı süresı kısıtlı yada nebılıyım tek takıldıgı topik bu olmaya bılır.cok öpüyorum canım senı cok kırılcan şimdi biliyorum ama bi durup düşün die yazdım hayatım a.s. a.s. a.s.a.s.

Son düzenleme:
ya sabah hastayım dedım ESRAKO VE MINIKKELEBEK ten başkası geçmiş olsun demedı sımdı ıyı oldum dıyomkı yarın sızce cınsıyetımız bellı olurmu 13+3 olucam yarın yıne bana kımse cvp yazmıyo bak şimsi küsmek yok demiştyik ya o laf sanırım hafızamdan siliniyomu ne Çok üzgünüm çoook hııııı bak bak siliniyo he gercekten yıne mı cvp yazmıyonuz bakıyom halaaaa ımmmmm sanırım gercekten kımse bıseycık demıcek sende erkek olucaksın hadı gel oğluşum kımse bizle ilgilenmıyo hıhhhh küseriz heeeeeeeeeeekaydirigubbakcemile3

geçmiş olsun.pozisyonu uygunsa cinsiyetini öğrenirsin.ben 13+1 iken gittim doktorum yorum yapacaktı ama bizimkinin arkası dönük ve bacakları iyice kapalıydı göremedik.14+1 iken gittim görmek için üç defa çikolata yiyip gittim ancak üçüncüde gösterdi.çiklata ye doktora girmeden yarım saat önce

Merhabalar, dün ikili test günümdü. İnsan gerçekten hem şaşırıyor hemde heyecanlanıyor.Her yerini ölçüyorlar, midesine kadar. Kan testi sonucum haftaya salıya çıkacak. Bu arada doktor bebeğinizin cinsiyeti %70 KIZ dedi. Ultrasona göre 13 hafta 1 günlük hamileymişim ve muhtemel doğum tarihimde 13 ağustosmuş, bundan sonra bu değerleri dikkate alacakmışım. Bebeğim de ultrasondaki ölçümlere göre hamdolsun sağlıklıymış, inş kan değerlerimde normal çıkar. Umarım herkesin test sonuçları güzel çıkar ve inş herkesin bebişi sağlıklı olur......

canım gözünaydın.bebeğin sağlıklıymış maşallah.inşallah kan testinde de iyi çokacak.

demek ağustosun ikinci kızı geliyor.bizde cimcimeleri merak ediyorduk nerdeler diye

Canım benim minik kelebekcim tabiki rabbim sağlıklı uzun ömürlü hayırlı evlat versin.gönülün istediği elbette gerçekleşmeyebilir.
Ben zaten artık alışmaya başladım.ama rüyalarımda hep erkek olunca tersi olur dedim.özürsüz kusursuz zamanında gelsinde önemi yok.

Yaaaa içime karamsarlık çöktü. Kızlar benim ikili testte sadece ense kalınlığı bakılıp kan alındı. Öylesine eline ayağına baktık ama tek tek ölçüm yapılmadı. Ama bazılarınızın her şeyi tek tek ölçülmüş. Daha sonuçları almadık. Sonucu alınca mı bakacaklar acaba?? İst.da ayrıntılı bakan özel merkezler varmış onlara mı gitmeli:uhm::uhm:
Öff ufunet bastı :nazar:

X