2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kizlar buarada bugun big boss'la konustum, kontrat olayini cozmeye calisicak, en kotu dogum sonrasi yenileriz, sende dogum iznini kullanmis olursun dedi, icime biraz su serpildi, dun bana mail atmis 2 gundur cok durgunsun neyin var diye, uzulme elimden geleni yapicam dedi...sevindirik oldum, en kotu 6 ay kaybedicem...

senin adına sevindim.her şey yoluna girecektir zamanla.en kötüsü doğumdan sonra yenilersin zaten hepimiz doğum iznine ücretsiz izinlere ayrılacağız

aftabru
ben 13+1 iken gittiğimde boyu yaklaşık 69 mm idi.ense kalınlığıda 1,6 idi.demekki erkek olduğu için daha kalın çıkmış. 9 gün sonra gittiğimde 11 c

aftabru
ben 13+1 iken gittiğimde boyu yaklaşık 69 mm idi.ense kalınlığıda 1,6 idi.demekki erkek olduğu için daha kalın çıkmış. 9 gün sonra gittiğimde 11 cm idi. 9 günde 4cm uzamıştı

kızlar meraba uzun zamandır giremiyorum bende dün 2 li testimi yaptırdım herşey yolunda ama biraz tembel uykudan kalkmıyo valla bide parmak emiyo çok şeker biraz dürttükte ölçüleri alındı dr herşeyi çok güzel dedi birazda keyifçi olucak galiba diyo paylaşmak istedim kan tahlili haftaya malum ondada sorun olmaz inşallah şimdi geçmişe bir bakim bayag sayfa olmuş okumadım daha umarım kimsede sorun yok iyi haberler okurum inşallah

gözünaydın canım.inşallah kan tahlillerinde iyi çıkar. ölçümler iyiyse sonuçlarda iyi çıkıyor

noraa çok sevimdim yaa. senin patronda hani çok gaddar değilmis en azından sormus nedir durgunlugun diye hiç yoktan iyidir. ne guzel iste duyarlılık hiç yok değil gozun aydın canım

gozun aydın canım için rahatlamıs iyi olums baktırman. allah boyele korku yasatmasın birdaha

aftabru ne diyon sennn benimkininde ense 1,72 cıktı. amanın erkek mi diyon yani :KK43:( allah saglıklı sıhatli versin en onemlisi elbette her zaman bu ama ama bir kiz evlada sahip olmak için son sansım buuuu:KK43: umutlarım yıkıldı vallahi tek umudum simdi ctesi ikil test sonucu alcam free beta hcg kac bakalım.

bende boy pos yazayım madem hepimiz yazıyoz:)))
ben 170 esim 190 . bebis 11+5 iken 60 mm idi dr boylu poslu dedi.

bu arada oglumda 36,3 de dogmustu 3130 gr ve 50 cm olarak. sayet miyadında dogsa 4 kilo ve 55 cm ciavarı bekliyorduk. ailecek iri genetige sahibiz sanırım sut içmekle hemen alakası oldugunu sanmıyrum kızlar suclamayın kendinizi bundan sonra için ihtam etmeyin ama daha çok genetik bence.

esrako seninki bayağı boylu poslu canım.erkek çocuklarının daha uzun boylu olduğu söyleniyor.sakın erkek olmasın.oğlında uzun doğmuş maşallah

merhaba kızlar .... doktordan geldim.hemen yazıp geçmişi okumaya başlayacağım. bebiş iyiydi. zıplıordu. :) bi hareket yapıordu anlamadım sanki geriye 1 cm kadar geri geri uçuo hahahah:) kızlar... burdaki doktorlar bişi sölemiorlar. nette de baktım bebiş minik galiba . 4.7 cm. nette daha büyük olması sölenior. tam 11.0 haftalığım normal mi. bir de kötü haber 2 li testin adını bile bilmiorlar. offffffffffffffffffffffffffff

canım bebişinin boyu gayet iyi.ben 11+3 günlükken 47 mm idi.

:KK43: ama yani fast foodun tek anlamı o. kırk yılda bir normal :) kızlar ultrasonda ben bebeğimi erkeğe benzettim. sanki bıyıkları vardı.suratı da biraz kabaydı :) kız deildir die düşündüm. :) koca kafaaaaa

beni güldürdün lalce.bıyık kaba surat falan.

herkese merhaba,
nihayet evimdeyim.tüm yazdıklarınızı tek tek okudum,hepinize ayrı ayrı yazmaktan çekiniyorum atladığım birisi olur diye,onun yerine herkese kucak dolusu sevgilerimi ve öpücüklerimi göndersem olur mu :eek:
bugün ikili test için hastanedeydim.doktor da hastane de çok hızlı çıktı maaşallah...doktorum cinsiyet tahmininde bulundu,hastane de kan testi sonuçlarımı 24 saat sonra alabileceğimi söyledi :1shok: veee doktorumun tahmini kafileye bir erkeğin daha katılacağı.şimdilik mavili birşeyler almayacağım ama doktoruma da çoooook güveniyorum.
zaten alışveriş konusunda da pembe mi mavi mi diye bekleyemedim ki...10 günlük yatak istirahatinden sonra bir kalktım,kemeraltı'nın altını üstüne getirdim.bebişimin sarı,yeşil,turuncu,beyaz cicileri oldu...
görüşmek üzere... a.s.

herkese merhaba,
nihayet evimdeyim.tüm yazdıklarınızı tek tek okudum,hepinize ayrı ayrı yazmaktan çekiniyorum atladığım birisi olur diye,onun yerine herkese kucak dolusu sevgilerimi ve öpücüklerimi göndersem olur mu :eek:
bugün ikili test için hastanedeydim.doktor da hastane de çok hızlı çıktı maaşallah...doktorum cinsiyet tahmininde bulundu,hastane de kan testi sonuçlarımı 24 saat sonra alabileceğimi söyledi :1shok: veee doktorumun tahmini kafileye bir erkeğin daha katılacağı.şimdilik mavili birşeyler almayacağım ama doktoruma da çoooook güveniyorum.
zaten alışveriş konusunda da pembe mi mavi mi diye bekleyemedim ki...10 günlük yatak istirahatinden sonra bir kalktım,kemeraltı'nın altını üstüne getirdim.bebişimin sarı,yeşil,turuncu,beyaz cicileri oldu...
görüşmek üzere... a.s.

Olmaz Keops.. gelmediğin günlerin herkese göre isim dagılımını ve konu başlıklarını istiyoruz biz, burada herkes birbirinden alıngan, sıkılgan, kırılgan, darılgan.. bir sürü "gan" lı hamileleriz biz... kaydirigubbakcemile3 bilmem anlıyor musun??? :roflol:

Şaka şaka.. bu arada hayırlı olsun.. bizler Sparta kadınlarıyız.. elbette erkek çıkacak Agustos annelerinden.. sen bilmiyor muydun bunu, şaşırma yani erkek olduğuna.. biz bekliyoruz bunu.. a.s

Olmaz Keops.. gelmediğin günlerin herkese göre isim dagılımını ve konu başlıklarını istiyoruz biz, burada herkes birbirinden alıngan, sıkılgan, kırılgan, darılgan.. bir sürü "gan" lı hamileleriz biz... kaydirigubbakcemile3 bilmem anlıyor musun??? :roflol:

Şaka şaka.. bu arada hayırlı olsun.. bizler Sparta kadınlarıyız.. elbette erkek çıkacak Agustos annelerinden.. sen bilmiyor muydun bunu, şaşırma yani erkek olduğuna.. biz bekliyoruz bunu.. a.s

teşekkür ederim.Allah hepimize,her seferinde doktordan iyi haberlerle dönmeyi nasip etsin inşallah...

herkese merhaba,
görüşmek üzere... a.s.

gözünaydın canım.bir erkek daha geliyor demek.hayırlısı olsun .bebişim için daha hiç bir şey almadım sadece kendime hamile pantolonları aldım.cinsiyet konusunda bende doktoruma güveniyorum

kızlar size bir şey anlatayım.henüz 8+0 günlükken doktorum vajinal baktı.bebişim 15 mm idi.hiç bir şey belli değil sadece bir et parçası gibi görünüyordu.sonra bana birden neyin olacak ne hissediyorsun dedi.bende kız dedim.doktorum ise bence erkek olacak dedi.sonrasında ise bu sadece bir yorum yoksa bir şey gördüğümden değil bakalım tutacakmı dedi.en son cinsiyet için gittiğimde ona 8 haftalıkken erkek demiştiniz zaten dediğimde neye göre yorum yaptım acaba hatırlıyamıyorum dedi.ve gerçekten dediği çıktı.tabii henüz doğmadı ama yorum değildi erkek derken kesin söyledi

kayra sen haber vermeden uyumayacağım bak

canım benim evet geçmişe baktım.dün rahatsızdım giremedim.bebişim çok iyiydi çok şükür.yatıyordu.14+5 değil 14+3 müşüm.çok canım sıkıldı geri gidince ters birşeyler var sandım ama doktorum rahatlattı.baş popo 8 cm ayaklara kadar ise 11 cm olmuş.uyandırmak için karnıma vurdu kalktı havaya zıpladı sonra poposunu döndü yattı.
kesin olmamakla beraber erkek dedi.ama KESİN DEĞİL.benim kızım olacak biliyorum içime doğuyor.18 şubatta üçlü için çağırdı.
vitamin demir vermedi gayet iyi gerek yok dedi.3 kilo almışım ve tansiyonum çok düşük...
merak ettiğin için sağol bitanem.

gözünaydın canım.bir erkek daha geliyor demek.hayırlısı olsun .bebişim için daha hiç bir şey almadım sadece kendime hamile pantolonları aldım.cinsiyet konusunda bende doktoruma güveniyorum

kızlar size bir şey anlatayım.henüz 8+0 günlükken doktorum vajinal baktı.bebişim 15 mm idi.hiç bir şey belli değil sadece bir et parçası gibi görünüyordu.sonra bana birden neyin olacak ne hissediyorsun dedi.bende kız dedim.doktorum ise bence erkek olacak dedi.sonrasında ise bu sadece bir yorum yoksa bir şey gördüğümden değil bakalım tutacakmı dedi.en son cinsiyet için gittiğimde ona 8 haftalıkken erkek demiştiniz zaten dediğimde neye göre yorum yaptım acaba hatırlıyamıyorum dedi.ve gerçekten dediği çıktı.tabii henüz doğmadı ama yorum değildi erkek derken kesin söyledi

teşekkür ederim.
bu arada çin takviminde de erkek çıkıyordu.tatlıya çok düşkün olan ben hamileliğimin ilk günlerinde tuzlu ve ekşi yiyeceklere saldırıyordum (vücudum beni bulantılardan korudu herhalde) son günlerde yine aslıma döndüm ve tatlılarla aram çok iyi :icecream: yani çin takvimi ve tatlı yeme hurafeleri bende doğrulandı.

kıslar enerjiniz süper valla.ama ben daha fazla dayanamıyorum.doktora giden arkadaslara gözünaydın diyorum.herkese ii geceler..

canım benim evet geçmişe baktım.dün rahatsızdım giremedim.bebişim çok iyiydi çok şükür.yatıyordu.14+5 değil 14+3 müşüm.çok canım sıkıldı geri gidince ters birşeyler var sandım ama doktorum rahatlattı.baş popo 8 cm ayaklara kadar ise 11 cm olmuş.uyandırmak için karnıma vurdu kalktı havaya zıpladı sonra poposunu döndü yattı.
kesin olmamakla beraber erkek dedi.ama KESİN DEĞİL.benim kızım olacak biliyorum içime doğuyor.18 şubatta üçlü için çağırdı.
vitamin demir vermedi gayet iyi gerek yok dedi.3 kilo almışım ve tansiyonum çok düşük...
merak ettiğin için sağol bitanem.

KAYRA
seninle herşeyimiz hemen hemen aynı gidiyor.bende pazartesi gittiğimde 14+4 günlük sanıyordum kendimi.bugün 14+6 olacaktım yani.ama üç gün geri çıktı.bugün 14+3 günlüğüm benimde canım sıkılmıştı ama gelişim iyi dedi.sanırım bu haftalardan sonra gidiş gelişler normal.benim bebişimin boyuda 11 cm idi.kilosunu söyladimi.bana 97 gr dedi

yok canım sordum gerek yok şimdi gayet iyi dedi gıcık ya çok canımı sıkıyor...evet seninle doğumlarımızda aynı olacak inşallah...

X