2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ben hamile kalmadan önceki ay..oğlum vardı emziriyodum...şimdide karışık kızım oluyo..oğlum oluyo..ama herkes ..tek ağız senin oğlun olcak diyo...geçende de eşimin halası birden kısım senin oğlun olcak dedi..ya dedim sendemi ..güselleşmişim ondan...hıh ben hep güselim:KK70: benim içimede oğlum olcak gibi geliyo...allahım sağlıklı hayırlı salih evlatlar versin inşallah....kıs ,erkek önemli diil..hamilelikten önce kız diyodum ama. şimdi sağlıklı olsun diye dua ediyorum...bide ben hiç tatlı yemiyorum ..hep ekşi..salata suyu öle şeyler.sanırım tatlıya ekşiyede bakmıyo bu işler

kızlar 13.30 da randevum var doktorla ve ben çok korkuyorum.tüm gece saçma sapan rüyalar gördüm.bana dua edin olmazmı?sağlıklı olsunda vallahi gerisi boş...

cnm benim allahın izniyle herşey yolundadır... o rüyalar benide mahvediyo ama neyapalım..gecenin bir yarısı uyanıp gözlerimi tavana dikiyorum tekrar uymamak için..yine rüya görürüm diye...sitresli uyuyoz...ben önceden deliksiz uyuyodum..top atsan duymasdım şimdi çıt etsen duyuyom.....cnm sen 2li testi yaptırmamışmıydın..onun içinmi gidiyon

sabah bulantısı olup 7. ayında halen kusam arkadaşımın erkek bebeği olucak.dieri de 5 ay kadar bulantı çekti onunda erkek.yani bulantıyla alakası olduğunu sanmıorum cinsiyetin. cinsiyeti belli olan bebek annelerimiz sölesinler :)
Aaa öyle mi canım, bende bulantım yok diye acaba erkek mi diyorduum hep.. Demek ki bulantıyla da çok alakalı değilmiş CADIARZU
kızlar 13.30 da randevum var doktorla ve ben çok korkuyorum.tüm gece saçma sapan rüyalar gördüm.bana dua edin olmazmı?sağlıklı olsunda vallahi gerisi boş...
Heyecanlı yada endişeli durumlarda hep abuk sabuk rüyalar görülür canım zaten.. Sen boşver gördüğün rüyaları unut gitsiiin, dualarımız seninle canım.. Güzel haberlerle dön inş :Saruboceq:
ben hamile kalmadan önceki ay..oğlum vardı emziriyodum...şimdide karışık kızım oluyo..oğlum oluyo..ama herkes ..tek ağız senin oğlun olcak diyo...geçende de eşimin halası birden kısım senin oğlun olcak dedi..ya dedim sendemi ..güselleşmişim ondan...hıh ben hep güselim:KK70: benim içimede oğlum olcak gibi geliyo...allahım sağlıklı hayırlı salih evlatlar versin inşallah....kıs ,erkek önemli diil..hamilelikten önce kız diyodum ama. şimdi sağlıklı olsun diye dua ediyorum...bide ben hiç tatlı yemiyorum ..hep ekşi..salata suyu öle şeyler.sanırım tatlıya ekşiyede bakmıyo bu işler
Tuana genelde annenin hissi doğru çıkıyor derler.. Gönlünce olsun yerimseniben

kayra cım içini ferah tut, kötü şeyler aklına getirme..o rüyadır sadece...git bebişi gör ve dr.unu da sıkıştır..artık söylesin cinsiyetini....

mrb arkadaşlar güzellikten laf açılmış nazar değmesin ama ben aynaya bakmaya doyamıyorum yüzüm çok güzel oldu ama bi kaç gündür sivilce çıkmaya başladı o sivilceler bile yüzümün güzelliğinden bişi götürmedi bu arada çin takvimine baktım erkek yazıo hayırlı tabi eli ayağı düzgün olsunda ama benim içime kız doğuyo kızda annenin güzelliğini alırmış çirkinleştirirmiş bilmiorum yaa hayırlısı Allah hepimize hayırlı evlat versin

cnm benim allahın izniyle herşey yolundadır... o rüyalar benide mahvediyo ama neyapalım..gecenin bir yarısı uyanıp gözlerimi tavana dikiyorum tekrar uymamak için..yine rüya görürüm diye...sitresli uyuyoz...ben önceden deliksiz uyuyodum..top atsan duymasdım şimdi çıt etsen duyuyom.....cnm sen 2li testi yaptırmamışmıydın..onun içinmi gidiyon

yok canım rutin kontrol ikilimizi yaptıralı 3 hafta oluyor.ama ne bileyim ilk kez dün gece rüya gördüm ve berbat durumdayım.allahım hepimize müjdeli haberler duymayı nasip etsin.

irem mercimek canım arkadaşlarım çok sağolun desteğiniz için.

kızlar albümüme 5 tane göbek foto ekledim. en şiş duranı akşam çekildi. diğerleri sabah. epey emek verdim yani, poz poz çektim.

Günaydın anneler ve sıpaları :emir_bebek:

Herkesin keyfi yerinde, ne güzel. Ben de kaç gündür ilk defa güzel bir uyku çektim. Gece rahat uyudum, sabah da öyle.. Dün bir yığın hurç aldım, taşıma şirketinin elemanları çamaşırlarıma, havlularıma, çarşaflarıma dokunmasın diye :) Bugün yavaştan onları toplayacaktım ama, 14.30 da randevum var. Sonra da arkadaşlar gelecekler, malum, haftaya İzmir yolcusuyuz..

Soruma cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bir sorum daha var.
Şimdi ben İzmir' e gidince 16. hafta kontrolümden önce gdip doktorla tanışayım, nerede doğum yaptırdığını, kaça patlayacağını falan öğreneyim diyorum. Muayene değil de, görüşme için.. Ne dersiniz? CADIARZU Tuhaf mı olur? Şimdi buradaki doktorları (aşağı - yukarı) biliyorum arkadaşlarımdan falan.. Ama İzmir'deki bu gitmeyi düşündüğüm adama giden birini tanımıyorum hiç. İyi mi yapıyorum, bilmiyorum. Adam prof gerçi. İrenbe'nin ortaklarından biri (Nurettin Demir). Nette araştırdım ama, hakkında yoruma rastlamadım hiç. Bir de annemle tanışıyorlar (hemşehri hikayesi). İnşallah iyi olur.

Bu arada cinsiyet ve güzellik arasındaki bağlantıdan bahsediyorsunuz. Ben de kız olunca yüzde lekeler çıkar, anne çirkinleşir, diye duymuştum. İlk gebeliğimde resmen kendimi güzel buluyordum. Ama bu sefer, lekem ya da 1 - 2 ufak sivilcem dışında bir şeyim yok, gene de öyle pek güzel bulmuyorum kendimi. Bekleyip göreceğiz. Herkes erkek diyor bana ama, bana kız gibi geliyor. Popom doldu bir de. Ben ne kadar kilo alsam da popom hiç büyümezdi, göbek olurdu hep :) Ama şimdi popom resmen doldu. Kız bebekte basen genişlermiş.

Son düzenleme:
kayracım hayırlı haberler . inşallah cinsiyeti de öğrenirsin :) 14 buçuk haftalıksın yani artık öğrenirsin. sen de tatalı bişiler ye bak tüm arkadaşlar öyle yapıorlar ultrason öncesi

Bu arada comely den haber yok?? Nasıl oldu acaba? Şimdiye kadar yazardı, izin falan aldı da, ondan mı yazamıyor? İnşallah öyledir.

ya petrik dediğin siteye girdim ama ben dil seçeneğini bulamıyorum yani türkçeye çeviremedim daha açık tarif edersen teşekkür ederim....

milkshake önce Google Translate sitesine giriyorsun oraya bi boşluk var oraya
"http://www.childbirth.org/articles/boyorgirl.html" bunu copy paste yap
altında iki kutucuk var ilk kutuyu english ikici kutuyuda türkçe yap sonra translate yazan kutucugu tıkla

çok komik çevirmiş ama bol bol gülersin : )

Aftabru kesinlikle çok güzel bir hamile olacaksın. Senin 6-7 aylık halini canlandırabiliyorum. Fıstık gibi bir vücut + bir basket topu olacaksın. Valla kıskandım :) Maşallah :nazar: :nazar: :nazar:

kızlar gece uykularınız nasıl. sabah yorgun kalkıorum yatış pozisyonlarını deniorum hepsi rahatsızlık verici. its a girlll çıktı ben de %65 bakalım doğru mu bu test :) galiba her hamilelik her hamile farklı bu yüzden doktorlar söleyene kadar herşey hurafeden öte gidemeyecek.

Bu arada comely den haber yok?? Nasıl oldu acaba? Şimdiye kadar yazardı, izin falan aldı da, ondan mı yazamıyor? İnşallah öyledir.

canım bilmiyorum ama ben az önce bu bizim cinsiyet tahmini olan sayfaya girdiğimde dün yazışmışlar ben görmemiştim comely derslerinin yoğunluğundan dolayı artık giremeyeceğini arada girebileceğini yazmış... ama bu yazdığı rahatsızlığından öncemi sonramı bilmiyorum ama inşalah iyidir rabbim kimseye yaşatmasın bir damla kan gelse bile yani tedirginliği korkusu yeter az çok bizde kanama değilde lekelenme yaşadık her lavaboya gidişimde korkuyordum ya kana çevirdiyse ya yine geldiyse diye şükür atlattık inşallah bir daha kimse yaşamasın.....:Saruboceq:

aftabru çok şirin göbişin maşallah bebişine ilk resimden çok farklı
kayra hayırlı haberlerle gel canım doktorun cinsiyetinide söyler umarım

bende de bol bol sivilce var güzelmiyim çirkinmiyim daha karar veremedim :)

X