2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

noraacım çok sevindim eşinle barışmana sırnaşık şey Allah bidaha yaşatmasın canımm

kızlar benim bebekte 13+1 günlükmüş doğumda 11 ağuştos deil 5 ağustosa fln geliomuş cin takvimide yanılttı bizi sonunda istediğimiz oldu bebek erkek çıktı cin takviminde kız cıkıodukaydirigubbakcemile3

cinsiyetini ne zaman ögrendin?? benimkide 13+1...belki bende ögrenebilirim...ama benim cin takviminde erkek cikiyor...:emir_bebek:

kızlar benim bebekte 13+1 günlükmüş doğumda 11 ağuştos deil 5 ağustosa fln geliomuş cin takvimide yanılttı bizi sonunda istediğimiz oldu bebek erkek çıktı cin takviminde kız cıkıodukaydirigubbakcemile3

gözün aydın canımm :emir_bebek: erkek bebişler çogalıyo vallaa kaydirigubbakcemile3

evet ya erkek bebek sayısı artıyor. hadi cimcimeler sizi bekliyoruz. gerçi cimcime haberleri geç gelir. önce erkek bebekler öğrenilebiliyor ya...

merhaba arkadaşlar yeni gelenler hoşgeldiniz aramıza.
kızlar dişi ağıran yokmu benim akşam aşırı dişim ağrıdı şimdide var ama azaldı sankı gece eminim artacak.bir diş 3 ayda çürürmü yahu.ilaçda alamadım gece uyutmadı beni.dişçiye gideceğim ama bulantım varken nasılolacak onu düşünüyorum.bebeğe zararı olmayacak bi ağrı kesici yokmu acaba 6 ay idare etsem.

günaydın kızlarrrrr.... yeni gelenler hoşgeldinizzz kalabalıklaşıoruz ağustosta nüfus sayımı yapılsa baya bi deişiklik olcak galiba. dün gecem çok kötü geçti . sol rahime resmen bıçaklar saplandı sağa dçn sola dön uyuyamadım hiç şimdi ii allahtan gaz sancısıydı galiba :) kızlar çin takvimi ne iş böle. canım çok sevindim bebiş cinsiyetini öğrendiğine. erkek kız farketmez tabi ki de hayal kurmaya çalışırken bazen erkek bazen kız zor oluo.en azından biliosun şimdi rahat rahat hayal kur :)

kisti ya da miyomu olan arkadaşlar, hiç üzülmeyin, içinizi ferah tutun, doktorunuz takip ettikten sonra hiçbişey olmaz.

merhaba arkadaşlar yeni gelenler hoşgeldiniz aramıza.
kızlar dişi ağıran yokmu benim akşam aşırı dişim ağrıdı şimdide var ama azaldı sankı gece eminim artacak.bir diş 3 ayda çürürmü yahu.ilaçda alamadım gece uyutmadı beni.dişçiye gideceğim ama bulantım varken nasılolacak onu düşünüyorum.bebeğe zararı olmayacak bi ağrı kesici yokmu acaba 6 ay idare etsem.

canım geçmiş olsun parol vaya minoset kullanabilirsin onunda normali bide plas var onu kullanma

sagol, canim dun aksma baya hostu:)))))kavga sonrasi barismak gibisi yokkaydirigubbakcemile3

canım hayırlı uğurlu olsunnnnn. bir daha araya cadıları sokmayın :eek: kötükedihüso kavga sonrası kavuşma çok zevkli oluor gerçekten ve cidden özlüyorsun. allah kimsenin yuvasını bozmasın

sağol ma-ci-de ilgin için.parol var onu ezip dişiemi koysam acaba.sankı oyulmuş gibi dişim ya birde sol üst dişim şimdi ağrısı azaldı ama ağzımı açmaya bile korkuyorum hava girince sızlaması artıyor.

sagol, canim dun aksma baya hostu:)))))kavga sonrasi barismak gibisi yokkaydirigubbakcemile3

evet bence de arasıra tartışmak güzel oluyor. barıştığında sanki yeniden aşık olmuş gibi oluyorsun. yani bizde öle oluyor. gerçi biz gittikçe daha az tartışmaya başladık. eşim, hamile kaldıktan sonra sinirlerimin alınmış gibi olduğunu düşünüyor.

sağol ma-ci-de ilgin için.parol var onu ezip dişiemi koysam acaba.sankı oyulmuş gibi dişim ya birde sol üst dişim şimdi ağrısı azaldı ama ağzımı açmaya bile korkuyorum hava girince sızlaması artıyor.

beslenmeni düzeltmeye çalış gelgit bence. bi de bizim vurduğumuz bu iğneler var ya onlar da kalsiyum eksiltiyormuş, uzun süre kullanmak kemik erimesi yapıyormuş. yani hamilelerin normal kadınlara göre, bizim de diğer hamilelere göre daha çok kalsiyuma ihtiyacımız var. ama sen zayıflamışsın bi de.... zorla da olsa elzem gıdaları almaya bak. hamilelikte dişinden olan çok kadın oluyormuş. aman sen dişleri koru.

kızlar günaydın.nasılsınız?kızlar 5 gündür başım ağrıyor çok berbatım ama bugün dayanamıyorum.ne yapayım yardımmmmmmmm

aaa ben de alanya da yaşıyorum.şu tesadüfe bak...hangi dr.a gidiyosun?? ben başkent üniversitesi vural dağlı'ya gidiyorum..

Yok artık çünkü bende vural beye gittim:)
Şubatın 5 inde gel demişti ama maalesef kendisi 6 sında gelecekmiş izinden ve 11 ine kadar tüm randevuları doluymuş.Bende 2 li testin zamanı geçer diye korkumdan barış beye aldım randevuyu iyimi ettim kötümü bilmiyorum.
Ben 11+5 im vural beyin hesabına göre ya sen?

eeee kızlar, eylemle mercimek birbirini alanyadan buldular bak ne güzel, yok mu istanbulda acıbadem e giden?

eftelya gözün aydın oğluşun hayırlı olsun : )
tazefazulye geçmiş olsun

aftarbu tişörte baskı kağıtlarını nereden aldın ?

X