2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yoklamada kimsecikler yok yoksa onlard abugünmü doğuruyor geçmişe bakamadım topik terkedilmiş kasaba gibi inanamıyorum doğum yapan arkadaşalar toparlanamadınızmı kuzucuklar ve sizler nalsınız
bizde durumlar süt açısından kötü misafirlikte sütüm iyice azaldı artık hemen hemen mama veriyorum ama artık evimdeyim çabalamaya devam
ilk doktor kontrolümüzü bu pazartesi gerçekleştirdik hepatit aşımızı olduk banada kızamıkçık aşısı yaıpldı 18 35 yaş arası tüm bayanlara yapılıyormuş gelişmimiz gayet iyi ama grip başlangıcı ve boğazımızda kızarıklık çıktı ilk ilacımızda içmiş bulunduk peditus şurup üç gün içirdik bıraktırdı doktor

kedici yani Ayşinden haber vaaarrr

Deva 3610 gr 50 cm boyunda saglıkla dunyaya gözlerini açmış..anneside bebişde saglıklaılarmış herkese selmaı var..

Nesrinden haberr vaaarrr

Çagan bebek 3800 gr 53 cm boyunda saglıkla dunyay gelmiş. nesrinde bebkde gayet iyilermiş. herkese çok selamı varr..
:lepi:eek:hhhhh maşallah cok guzel yaaaa.haber getiren goturen sagolsun.bir daha konusursan yada yazısırsan cok selamlarımızı soyle pinkycimmmm,bizim dogum hberlerimizide sen ver o zaman arkadasım.opuyorumnanaktan

Aidaa, Nesrin ve Ayşin hepinizin gözü aydın olsun. Allah yavrularınıza uzun ve sağlıklı ömür versin.

Cambaz bir tane hurma yiyip şekerimi ölçtüm. Hiç etkilemedizemuszemusBundan sonra sabah akşam birer tane yemeyi düşünüyorum
valla burkocum ben de yemeye başladım sayende.meyvelerimi yerken attım agzıma 2 tane yanındada sut içiyorum.ben de gebeliğe bağlı şeker bir anneyim.bu saatten sonra bişi olmaz merak etme...hem sutumuz olsun bol bol...
bu arada ben Ebrusenin adın?:CüvCüv:

Nesrin ve Aysin gozunuz aydin...
Secil canim bende de usume titreme oluyor..ama basagrisi olmadi cok sukur..en kisa zamanda iyilesmen dilegiyle..

:lepi:eek:hhhhh maşallah cok guzel yaaaa.haber getiren goturen sagolsun.bir daha konusursan yada yazısırsan cok selamlarımızı soyle pinkycimmmm,bizim dogum hberlerimizide sen ver o zaman arkadasım.opuyorumnanaktan

dualarım sizden önce dogrumak yönunde.. malumbenm haftam daha önde ya sizden. ama elbet haber veririm sen bana mj atarsan tabiikide.

benim haberimide gypsym esrama mj atcam o yazar..inş. bu gcee umutluyum.. mubarek gece.. bakalım sancılar onu işaret ediyor ya hayırlısı

Tazeee, Dorukun facebooktaki fotolarına baktım. Harikalar:lepi:Ama biz sabah öğle akşam her çeşit pozisyonda foto isteriz. Yağma yok:eek:lmaz:
koyucam yeni fotolarını. Eeee, 10 günlük oldu sıpa :nazar: şekli şemali değişti accık. Ama hala çok sıpaaaa =)

selam dostlar..çok az bi vakit buldum oğlumun resimlerini ekliyorum...14 ağustos 08.55 te 4040 gr.54 cm olarak epidural sezeryanla dünyaya geldi

resim018l.jpg

resim019b.jpg

güle güle büyütün, çok şeker maşallah, ömürlü olsun =)

Kızlar 18.08.09 tarihinde kızımız Didarı dünyaya getirdik. Kızım gayet sağlıklı. 3670 gr 50 cm doğdu. İki gün hastanede suni sancı aldım, suyu azaldığı için doktor eve göndermedi. Sancı başlamayınca sezeryana alındım. Meme ucum olmadığı için emzirme problemleri yaşıyoruz. Sütüm de doru dürüst gelmedi daha. Kızımın açlığını doyuramama dışında bir sıkıntımız yok. çok şükür. Geçmişe bakamayacağım. Fırsat bulduğumda tekrar gireceğim. Burko, maviş ve doğuracak arkadaşlar, hastanede olduğum sürece aklımın bir ucundaydınız. Hayırlısıyla sizde bebişlerinizi alın kucağınıza.

İşte kızım

3838702611_0b074f39dd.jpg

Bu neeee ??? Allaaaam, bu güzellik neee ? Bayıldımmmm, bittimmmmm =) 41 kere maşallah !

kedici yani Ayşinden haber vaaarrr

Deva 3610 gr 50 cm boyunda saglıkla dunyaya gözlerini açmış..anneside bebişde saglıklaılarmış herkese selmaı var..

Nesrinden haberr vaaarrr

Çagan bebek 3800 gr 53 cm boyunda saglıkla dunyay gelmiş. nesrinde bebkde gayet iyilermiş. herkese çok selamı varr..

Heyyyooooo, şen ola düğüüün, şen oooooolaaaaa :teytey: :teytey: Hadi bakalım, pinky ve burko hanımlar, sizleri de pistlerde görmek isteris =)

valla burkocum ben de yemeye başladım sayende.meyvelerimi yerken attım agzıma 2 tane yanındada sut içiyorum.ben de gebeliğe bağlı şeker bir anneyim.bu saatten sonra bişi olmaz merak etme...hem sutumuz olsun bol bol...
bu arada ben Ebrusenin adın?:CüvCüv:
Ben de Burcu. Memnun olduuuum:lepi:

koyucam yeni fotolarını. Eeee, 10 günlük oldu sıpa :nazar: şekli şemali değişti accık. Ama hala çok sıpaaaa =)

Benim derdim de o sıpalığını görmek zaten. Tutmuşsun poposunun fotosunu koymuşsun. Çok üzgünüm çoookKeyfimizi yerine getiriyor köfteopuyorumnanaktan

Heyyyooooo, şen ola düğüüün, şen oooooolaaaaa :teytey: :teytey: Hadi bakalım, pinky ve burko hanımlar, sizleri de pistlerde görmek isteris =)

Biz de biz deeealkisalkisalkisdelikafaduldenalkisalkisalkis

ay kedici veö nesrinde dogurmuslar gozleri aydın olsunnn su geriye kalanlarda tamamlansada diger topikte toplansank yine ikiyerbakmakzounda kalmasakhadikizlarr biraz gayrett çıkarın bebisleri artık

ay kedici veö nesrinde dogurmuslar gozleri aydın olsunnn su geriye kalanlarda tamamlansada diger topikte toplansank yine ikiyerbakmakzounda kalmasakhadikizlarr biraz gayrett çıkarın bebisleri artık

Bebişler çıkmıyor anam bizde değil suç. Fazla iyi baktık herhalde, ağustos kuzuları pek bir memnun yerinden. Yürüyüşüdür, sıcak banyosudur, hurmasıdır hepsini yapıyoruz. Hoş, benim kız hala göbek deliğimden falan çıkabileceğini sanıyor yakaydirigubbakcemile3öyle ya da böyle çıkacaklar

herkese selam..
yarın sabah 8.30 da doğuma giriyorum hayırlısıyla.. dualarınızı eksik etmeyin noolur..
burkocum bu arada beni de listeye ekleyebilir misin seni çok uğraştırmayacaksa?

kızımın adı Rüya Ada, benim gizem. sata göre doğum tarihi 31 ağustos-1 eylül, doğum tarihi 21 Ağustos.epidural sezeryanla 38+3 de doğacak.. sağlıkla inşallah..
görüşmek üzere..

herkese selam..
yarın sabah 8.30 da doğuma giriyorum hayırlısıyla.. dualarınızı eksik etmeyin noolur..
burkocum bu arada beni de listeye ekleyebilir misin seni çok uğraştırmayacaksa?

kızımın adı Rüya Ada, benim gizem. sata göre doğum tarihi 31 ağustos-1 eylül, doğum tarihi 21 Ağustos.epidural sezeryanla 38+3 de doğacak.. sağlıkla inşallah..
görüşmek üzere..

hayırlısı canım umarım herşey yolunda gider sağlıklı bebişini kucağına alırsın... hiç bişeye benzemiyoo çok farklı bi sevgi başka bişiy.. herkese yaşatsın allah... booooollll şanss....hihoyyyt

nesrin ve kedici arkadaşımın gözü aydın onlarda doğurdu:nazar:
aidaaaaa ve mercimekim bebişleriniz çok tatlı yerim ben onları :1hug:
beni sorarsanız hala :CüvCüv::CüvCüv:böyleyim ara ara sancılarım kasılmalarım oluyor ama hep yalancı sancılar allahım hayırlısıyla gelsin bebişlerimiz:Saruboceq:

kızlar ya benim de psikolojim bozuk gibi durup durup ağlıyorum sanki bebişime kavuşamayacakmışım gibi geliyor ağlama krizlerine girmeye başladım sizdede oluyormu böyle durumlar offf

selam hanımlar bende ağustos annesiyim fakat sizler kadar sık giremiyorum siteye bilg. yok annemlere gidince giriyorum eşim olmadığında, doğum hikayelerinizi okuyorum doğum yapan bütün anneleri tebrik ediyorum benim gibi gününü bekleyen anneleride Rabbim kurtarsın inşallah benimde yarın randevum sanırım bu hafta içi sezeryan olacağım 30 ağustos beklenen doğum tarihim hayırlısıyla fakat bugün sabahtan beri biraz sulu bir akıntım var beyaz renkte çok garip kokuyor yani resmen kokulu ama kötü koku alamında değil gerçi yarın dr soracağım ama sizlerdede oluyor mu

selam hanımlar bende ağustos annesiyim fakat sizler kadar sık giremiyorum siteye bilg. yok annemlere gidince giriyorum eşim olmadığında, doğum hikayelerinizi okuyorum doğum yapan bütün anneleri tebrik ediyorum benim gibi gününü bekleyen anneleride Rabbim kurtarsın inşallah benimde yarın randevum sanırım bu hafta içi sezeryan olacağım 30 ağustos beklenen doğum tarihim hayırlısıyla fakat bugün sabahtan beri biraz sulu bir akıntım var beyaz renkte çok garip kokuyor yani resmen kokulu ama kötü koku alamında değil gerçi yarın dr soracağım ama sizlerdede oluyor mu ????

X