2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ufff çok sıkıcı yaaaaaaa bugun havada sıcak...ne yapsam bugun
annem gelcek acaba bişeylermi hazırlasam.

of ya bende bebeğim gelsin istiyorum artık yaaa... illaki 40 tamamlayacak herhaldeee.gerçi tamamladık sayılırda geçecek birde. doktorumda inatçı çıktı almıyorda sezeryanla son bekleme haftama ama. inşallah bu kadar beklemeye normal doğum yaparız arkadaşlar

of ya bende bebeğim gelsin istiyorum artık yaaa... illaki 40 tamamlayacak herhaldeee.gerçi tamamladık sayılırda geçecek birde. doktorumda inatçı çıktı almıyorda sezeryanla son bekleme haftama ama. inşallah bu kadar beklemeye normal doğum yaparız arkadaşlar
hakkımızda hayırlısı canım ya hepimiz normal istiyoruz ama bakalım hayırlısı olsun bebişlerve bizim için sen şimdi kaç haftalıksın..

bugün 39+6 dayım dün doktordaydımm 1 hafta daha bekleyelim dedi bebişimde biraz tombul o yüzdende korkuyorum biraz

neviiiiiiiin geçmişi okumayı boşver ben sana söyliyim dogurmyana olarak burkom ben petrik irem maviş ve tuana kaldık son 6 kişi yani..

okudum,bitirdim nihayet.son 6 kişi,dualarımdasınız.
resim ekleme hiç yapmamıştım,deneyeyim şimdi,beceremezsem -ki ben ciddi ciddi teknolojik özürlüyümdür - akşama yardım alıp tekrar deneyeceğim.

aaaa
rüzgar bebekler aynı andamı gelmiş ne tesadüf ama yaaa
maşallahhh seçilin rüzgarına
ayçanınki nasılmış onu yazmadın sanırım finkiiii yada ben atladımmm

nevin nasılsın canım bebiş nasıl foto isteriz

bu gece çok rahat bi uyku çektik
15 gündr ilk kez 4 saat kesintisiz uyudum süper bi duyguymuş

ay cananda kavustu sonunda cok sukur ya masallah. diger annelerde iiler bence sadece haber verememislerdir. cok gzel

burkocum canım uzulme yanlız deilsin bak toparlanan gelio topige..
Sağolun canım yaaa, ne vefalıymışsınıza.s.

Mercimekim Seçil den haber vaaaaaaaarrr

ve ne tevafukdurki Rüzgar bebeklerin ikiside sabah saat 8,55 de dunyaya gözlerini açtılar...

Seçilimizin Rüzgarı maşallah 4040 gr boyuda uzunmuş ama söylememişler. epudral sezeryan ile dunyaya gelmiş..
anne ogul gayet saglıklılarmış.evlerine gelmişler az önce. sütü gelmeye başlamış. bebeiş çok tatlı diyor ee agustos bebişleri hepsi ballı kaymak..:)
akşama girmeye çalışırım resim yuklerim dedi. herkese çok çok selamı varrrrrr...
Oy maşallah bir tosuncuğumuz daha olmuşalkisalkisalkis:nazar:

ayyy burkom burcum gelmemiş henuz.. aaaa sırayaı bozmak yok burcu gadın lutfen önce nesrin sonra ben sonra seeennn
:dilcikar:Nerdeeee, dünür faciası yaşadık sabah sabah:bbo:
selaaaaaaaaam,
kaçak yeni anne geldi.biz bebeğimle gayet iyiyiz arkadaşlar,sizin de iyi haberlerinizi okuyup daha iyi olmak için geldim,biraz geçmişi okuyayım.
öpüldünüz...
Gözümüz yollarda kaldı Nevinim be. Hoşgeldin. Nasıl bebişle hayat?
kizlar bende dogum yaptim!!!! 07.08.09 saat 19:03 de

Gözün aydın canım. Allah bağışlasın:nazar:

bu gece çok rahat bi uyku çektik
15 gündr ilk kez 4 saat kesintisiz uyudum süper bi duyguymuş
gunler geçtikçe uyku düzeniniz oturu canım benim. bebişin nasıl . en tosun bebek seçilin Rüzgarı oldu..
doktor karnımdan zor çıkardı dedi valla. maşallah iyi beslmeiş annesi...

bu arada ayçanıon bebiş bilgisinde yasdım yafrumm oda 3500 gr dogdu. ya bizde böyle beklios işte. maşallah ya senn oglun kocamn oldu ya nerdeyse yarı kırk oldunuz ayy vakit nasıl geçiyor dimeeeeeeeeeeee

kız burcu az kalsın arıcakdım seni ya hayırdır ne dünür faciası ayol anne ve kayınvaliden arasında bişeymi oldu ?

ayy forum böle çok sessiz ya geziniyorum geliyorum yine tık yok...

arada annelerin topiğine ugruyorum. tazem burucmun avatarıı çok güzel maşallah ..doruk da çok muzur bi tipi var saçlar dimdik...
ayy allahım sagsalim kavuşalımda bende resimler çekilmek istiyorum avatarımı ve tickerımı değiştirmek istiyorum...

arkadaşlar slm bende agustos topi annesiyim kaganımı geçen perşembe kollarıma aldım hatırlayan arkadaşlar vardır benii alışmaya çalışıyoruz kuzumla birbirimize ne zormuş anne olak sizler nasılsınız kuzularını kucaklarına alan annelerimizi tebrik ederim

kız burcu az kalsın arıcakdım seni ya hayırdır ne dünür faciası ayol anne ve kayınvaliden arasında bişeymi oldu ?

amaan kaynanamın görgüsüzlüğüyle annemin alınganlığını biraraya getirmemek için azami çaba sarfediyorum; benim saf kocacığım da habire annesine yemekler yaptırıp bizi davet ettiriyor. üç gündür kaynanama katlanmak zorunda kalınca annem bugün patladı. neyse ki o anda yanında sadece ben vardım:bbo:

slm kızlarr... dün çıktık hastaneden hemen evimize geldik. kimler doğurdu bilmiorum ama herkese hayırlı olsun minikler uzun ömürlü olsun. sütüm gelmiodu bakalım birkaç damla bişi gelmiş pompaya devamı gelir mi bilmiorum. geçmişe bakıcam hemen

X