2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

petrik saol canım...bu arada sünger bob a bayılıyoruz biz karı-koca.kavuşabildiğimiz haftasonlarında kahvaltı karşısında izleriz hep.herhalde sen de ordan koydun nickini...

bişey sormuştum ama kimse ilgilenmiyo (((( doktorlarda öyle..ben kimden ögrenicem yaa((((((((((

peki istediğimiz sağlık ocağına yaptırabilirmiyiz benim kayıt olduğum sağlık ocağı kayıtlı olmadığımdan daha uzak.neyse dediğim gibi ben sorayım arkadaşıma o bilir.tetenoz aşısınıda sağlık o cağında yaptıracağız öylemi.hatırlattığın için sağol.bende özele gidiyorum diye önemsememiştim.

bildiğim kadarıyla her bölgenin ayrı..burda öyle mesela.istediğime gidemiyorum..

merhaba arkadaşlar bende 9 haftalık haıleyım 1 ay sonra dr gıdıp ikili test yapacaklar ve sadece folık asıt kullanıyorum dogumum da allah nasıp ederse agustos sonu eylül başı olacak allah sag salim kucagımaza almayı nasip etsin

serdi hoşgeldin canım...mutlu mutlu hep mutlu bir hamilelik geçir...

evriş saol canım...

Son düzenleme:
serdicim hoşgeldin a.s. sende aramıza hayırlısıyla rabbim kucamıza almak nasip etsin işallah:ecrin_bebek:

hoşgeldiniz. sadece neden folikplus veriyorlar anlamış değilim sordum ben doktoruma demir kalsiyum vitamin vs kullancakmıyım die folik e devam dedi ama bence kullanılmalı.kan ve idrar tahlili de yaptırdınızmı 9.hafta sonunda gittiğim kontrolde yaptırdım ben kan normal ama idrar sedimentimde lökosit,yassı epitel hücresi,bakteri görüldü yazıyor. buna rağmen folik dısı ilaç vermedi neden acaba bir bilgim yok.acaba yoğunluğundan dolayı başından savmaya calışmakmıdırki bu bilemiyorum.baska dr arastırıyorum bu aralar

selam ağustoz anneleri ben kısmet olursa eylül annesiyim. siz nede olsa daha tecrübelisiniz benim düşük tehlikem var şuan 8 haftalıık oldum hamle olduğumu öğrendiğim ilk günden beri haftada bir az az lekem geldi .. şidi 8 gündür birşey yok 3 gün sonra kontrolüm var. ama korkuyorum ya bişey olursa diye en son gittiğimde 6+5 günlüktü kalbi 92 atıyodu dakikada . doktor biraz yavaş dedi. içinizde böyle bi durum yaşayan varmı arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim . Hepinizin hamileliği hayırlı olsun.

Hiç korkma. Başta yavaş atarmış, öyle demişti benim doktorum. Sonra hızlanırmış, sonra gene yavaşlarımış gebeliğin sonlarına doğru. Söylemişti de, 70 in altı mı ne, öyle bir değerde riskli olurmuş.

bişey sormuştum ama kimse ilgilenmiyo (((( doktorlarda öyle..ben kimden ögrenicem yaa((((((((((

Sanrım ikili test ve vitamin konusunu sormuştun. Sen kendin sorsana doktoruna? Ben ne zamn başlayacağım diye? Veya ikili test için ne zaman geleyim diye.. Burada alınganlık yapmak yasaktır bilgin olsun :)

Alınganlık yapanı patates kızartması gibi yiyoruss biss :)) ketcapsız hem de.. kaydirigubbakcemile3

merhaba arkadaşlar bende ağustos annesi olucam hayırlısıyla şuan tam 3 aylık oldu mide bulantılarım devam ediyor karnımda ve belimde ara ara ağrılar oluyor ve çok yoruluyorum özellikle çalışırken gerçekten çok zormuş ilerleyen aylarda nasıl olucam çok merak ediyorum ben bu hafta ikili testimi yaptırıcam yakacık ta kadın ve çocuk hastanesi var orda yaptırıcam ilk defa gidicem nasıl bir yer bilmiyorum ama bana yakın
doğum içinde şimdiden rüyalarıma girmeye başladı her gece rüyamda hastanedeyim ilk doğumum korkuyorum tabi birazda çok fazla kötü doğum hikayesi duydum ondan galiba
kartal umut hastanesine gitmeyi düşünüyorum bu aydan sonra bana yakın en iyi hastane orası sanırım ve olursa epidural normal doğum düşünüyorum

Son düzenleme:
petrik saol canım...bu arada sünger bob a bayılıyoruz biz karı-koca.kavuşabildiğimiz haftasonlarında kahvaltı karşısında izleriz hep.herhalde sen de ordan koydun nickini...

evet hiç kaçırmam sünger bobu değilde petrik i seviyorum ben kaydirigubbakcemile3 çok şapşal çok tatlı
sünger bobdan önce "avatar" adın başka bir çizgi dizi var o da çok güzel izle taviye ederim
kaçırdıgımız bölümleri netten indirip izliyoruz lost heros tadında

hoşgeldin aramıza kardelençiçeği...oooooo ne çok çalışma varmış kasımda...sengözlerimebaksanab

tazefasulye tşkkler cevabın için.ama doktorlara bişey sorulmuyorki..ultrasyonda bakıyo fetus var hemen tamam diyo bişeyiniz yok gidebilirsiniz diy.böyle muayene oluyormu ki ? yada hep banamı denk geliyo anlamıyorum işte..

mercimekim gözün aydın..pazar sabahları biz de izleriz eşimle sünger bopu..kahvaltı ederken çok güzel oluyor.eşin pazara kadar kalırsa izlersiniz.olmazsa nette de var

evet hiç kaçırmam sünger bobu değilde petrik i seviyorum ben kaydirigubbakcemile3 çok şapşal çok tatlı
sünger bobdan önce "avatar" adın başka bir çizgi dizi var o da çok güzel izle taviye ederim
kaçırdıgımız bölümleri netten indirip izliyoruz lost heros tadında

aynen canım biz de öyle avatarın müptelasıyız...petrik olunca senin nickin ben sadece sünger bob u söylemek istedim...o kanal favorimiz..dizilerde çok güzel oluyo...izlemediysen eğer ''how ı met your mother'' ı tavsiye ederim.süper...hihoyyyt

milkshake'ciğim ben senin tickerına takıldım:1no2:"çocuğumuz cennette bir melek olalı şu kadar zaman geçti" diyorsenağlamaBen onu okudukça bir tuhaf oluyorum ya:çok üzgünüm:Bence değiştir canım onu

mercimekim gözün aydın..pazar sabahları biz de izleriz eşimle sünger bopu..kahvaltı ederken çok güzel oluyor.eşin pazara kadar kalırsa izlersiniz.olmazsa nette de var

evet canım bu hafta cuma-cmt.pazar eşim evde...süper olcak...ee pazar kahvaltısı da süper olur haliyle....yuppiii...çocuklar gibi şenim...kaydirigubbakcemile5

aaa burkocum ben anlamadım benim ingilizcem iyi değil ayy allah korusun hemen değiştiriyorum ya.....

kardelençiçeği hoşgeldin hayırlı olsun bebişin a.s.

aynen canım biz de öyle avatarın müptelasıyız...petrik olunca senin nickin ben sadece sünger bob u söylemek istedim...o kanal favorimiz..dizilerde çok güzel oluyo...izlemediysen eğer ''how ı met your mother'' ı tavsiye ederim.süper...hihoyyyt

bizde o kanalı izliyoruz izliyorum o diziyi
yada eşim film indirir onu izleriz diger kanallarda izlemeye değer bişey olmuyo

X