2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kızlar pınar altug dogurmus ya cok guzel fotoları var hurriyette . cok ozendim Allahım bizlere nasip etsin o gunu gormeyi

ayy evet canım yaa..ben de gördüm.hem de normal doğum yapmış.çok özendim valla..darısı başımıza..

evet ben de gördüm SU BEBEĞİ. ne kadar da tatlı di mi? dudakları büzük büzük.

evet ya cok tatlı zaten sabahtan beri bebisimin hasretiyle doluyum bugun boyle hep onu dusunup kucagıma almayı hayal ettim. simdi su bebegide gorunce hepten koptum masallah cok tatlı

COMELY, hiç öle bişey der miyiz ayol? tabi ki kilo alacağız. hamileyiz ayol biz. sen göbeğini gere gere koy resmini. eminim elbisen çok yakışacak.

evet canım kayıt yaptırmak zorundayız.hele bir de senden önce davranıp evini adresini öğrenip gelenler var.kızıyorlar bir de niye gelmedin diye..ben henüz yakalanmadım.çünkü bütün gün işteyim.ama iyi oluyo diyolar, onlar da kendi çaplarında kontrol ediyolarmış.5.aydan sonra tetanoz aşısı felan vuruyolar.

eğer takip etmezlerse ceza puanımı ona benzer birşey alıyorlarmış o yüzden kızıyorlar galiba bende dün gittim kayıt yaptırmak istediğini söylüyorsun zaten adına kart açıp dolduruyorlar her ay uğramamı istediler dediğin gibi 5. aydan sonra doz doz tetanos aşısı yapıyorlar oda 5 yıl koruma sağlıyormuş

eğer takip etmezlerse ceza puanımı ona benzer birşey alıyorlarmış o yüzden kızıyorlar galiba bende dün gittim kayıt yaptırmak istediğini söylüyorsun zaten adına kart açıp dolduruyorlar her ay uğramamı istediler dediğin gibi 5. aydan sonra doz doz tetanos aşısı yapıyorlar oda 5 yıl koruma sağlıyormuş

peki canım usg cihazı varmı?? bebeğin gelişimini nasıl kontrol ediyolar??

COMELY kimse öyle birşey demez merak etme çok şekersin :)
su bebeği gördüm şimdi maşallah çok sevimli
rabbim hepimize bebişlerimiz sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Son düzenleme:
Petrik, bu senin avatar.. hamile tişörtü değil mi? Bende netten bakmıstım.. çok guseller, inanılmaz da tuzlular ama yaza dogru bı tane alıp gıymek ıstıyorum.. içimde kalmasın dıe :))))

zannetmem sağlık ocaklarında usg olduğunu. eski yöntemlerle takip ediyorlardır. steteskopla kalp atışı filan dinliyorlardır. zaten herkesin bi doktoru oluyor ya onlara pek iş düşmüyordur.

ya peki doktorumuz aşı yaptırmıyormu yanı her iki yeren takip sorun olmuyormu hiç.

bildiğim kadarıyla dr.lar aşı için sağlık ocaklarına yönlendiriyorlar..

Petrik, bu senin avatar.. hamile tişörtü değil mi? Bende netten bakmıstım.. çok guseller, inanılmaz da tuzlular ama yaza dogru bı tane alıp gıymek ıstıyorum.. içimde kalmasın dıe :))))

evet öyle : )) çok beğendim ama çok pahalı israf bence almam bari avatar yapayım dedim hevesim körersin kaydirigubbakcemile3

bende gittim sağlık ocağına. kart açtılar bir tane. sorduda sordu. kilomu ölçtü, boyumu. 4.aydan sonra kalp atışlarını duyabilicez dedi. ultrason aleti yok yani. gitmekte fayda var bence..

Hmm demek ki şu sağlık ocağı işini halletmem lazım.. Dr felan yönlendiriyorsa.. kapıya dayanmadan aradan çıksın.

evet öyle : )) çok beğendim ama çok pahalı israf bence almam bari avatar yapayım dedim hevesim körersin kaydirigubbakcemile3

Ya normalde baskı tişört yapan yerlerde yaptırabılır mıyım dıye de dusunuyorum acıkcası
.. normal hamıle tısortunden alsak.. gotursek oraya en fazla 20 tl ye patlar.. ne dersın??

arkadaşlar, tişört baskı kağıtları var, istediğiniz resmi kağıda basıyorsunuz sonra da tişörte ütüyle geçiriyorsunuz. ben daha önce o şekilde kendime t-şört yapmıştım hala resim silinmedi.

arkadaşlar, tişört baskı kağıtları var, istediğiniz resmi kağıda basıyorsunuz sonra da tişörte ütüyle geçiriyorsunuz. ben daha önce o şekilde kendime t-şört yapmıştım hala resim silinmedi.

Ya kuzu... nerden bulabiliriz ki onları, bak şahane fikir.. akıl akıldan üstündür diye boşuna söylenmiyor... yerimseniben

Fotoğraf koyma konusu bana çekici gelmiyor.. sırf bu yüzden facebokktan çıktım.. ama seni mi kıracağım, koyarım bir ara artistik patinaj kareler sositososito

Son düzenleme:
X