2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Kacakkedı (Sebnem) den haberler;

Ayın 23 ünde eve gelebılmısler,bebekte solunum problemı ve sarılık gorulmus,şimdi duzeldi sayılır dıyor, Allah sukur ıyıyız dıyor. Su an ıkısı de evdelermıs ve de durumalrı ıyıymıs. Buse Dilara kızının adı.
Topıktekı herkese hayırlı dogumlar dılıyor arkadasım.. selamlarını gonderıyor.

çok sevindim adıda çok güzelmiş sağlıklı uzun ömürlü olsun inş.

picture.php
:nazar::nazar:
:nazar:kızıcem ve oğluşum maşallah iki kuzumada:nazar:
MAŞALLAH SUPHANALLAH

Maşallah Maşallah çok güzeller abla kardeş... yusufda kilo almış sanki tombul yanaklım :nazar: yirim ben onu

aynen benim eksikler. ama ben buharmakinası almayı şimdilik düşünmüyorum. bi de benim ilave olarak halı eksiğim var. hala gönlümce bir halı bulamadım. yerler parkeli duruyor işte. ablam da tutturmuş "odayı gösteren halı ve perdedir, ne böle cıscıplak" diye... haklı ama ne yapayım bulamadım ki bizim odaya uygun bi halı.
gitme zaten. sakın gitme. BİRMAX diye bi site var ya, orası daha hesaplı. hemen 2 günde de gönderiyorlar. ordan sipariş ver, kendin yap, ne de olsa senin daha vaktin var.

siz henüz beni tanımadınız. bi hırs yaparsam bi sıkarım kendimi , kızı eylüle kadar çıkarmam....
:eek:lmaz:

tamam seni dinliyorum gitmiyorum birmaxdan alırım 26 günüm var yaparız annemle evde

bencede halı almalısın daha şık olur odanız

kaydirigubbakcemile3 eylüle kadar bekleme ama kuzunu merak ediyoruz :)

EVRİŞİM EVRİŞİM hastanede seni arayınca bende çok duygulandım o güzel sesin stersli halimi biraz olsun geçirmişti hatta içimden ne tatlı gadın bu evriş sesin neşe verdi içime ışık oldu resmen canım benim
sancı çekiyordum demişsisn nasılsın şimdi kuzeyimiz nasıl

Iyıyız be annem.. sancılar gıdıp gelıoo hafıften hafıften.. oglumun 13 günü daha kaldı.. dıyorum annecım as kaldı sık dişini.. dısarısı o kadar parlak bı yer degıl.. sen hıc acele etme.. :))

Tesekkur ederım güzel sözlerin için.. Allah razı olsun..

bu arada kızlar oglum bugun alt takımlarda kazı çalışmalarına başlamış bi durumda... bu akşam için menumuz belli değil ne yemek yapsam fikir verin bakalım sevgülü arkidişlerim..yada sizsöyleyin ne yaptıgınızı ben içinde seçerim belkim

Basarılar annesi, cocuguma bı bardak süt falan ver.. yoruldukca dınlensın,içsin kuzu kaydirigubbakcemile3

Ciğerlerim;

Ben birazdan yazlıga kacacagım.. yanımda pc yı de goturecegım.. mobil ınternet var yanımda.. herhangı bır haber olursa oradan da yazarım.. aksam da yıne yanınızda olurum
..

Ciğerlerim;

Ben birazdan yazlıga kacacagım.. yanımda pc yı de goturecegım.. mobil ınternet var yanımda.. herhangı bır haber olursa oradan da yazarım.. aksam da yıne yanınızda olurum
..
hadi iyi eğlenceler. umarım güzel vakit geçirrsiniz. teknolojiyle beraber gidiyosun yani...

bende bir yerlere gitmek istiom yawfff evriş benide götürseneeeeeeeeeeeeeedelikafadulden

ev kalabalık diye annemle poğaça kurabiye filan bişeyler yaptık, o arada sayfalar ilerlemiş yine
öncelikle SAKALEYN ne kadar güzel fotolar eklemişsin. oğluşun da hep uyuyor galiba. kızın nasıl da şefkatle sarılmış. ben bayılıyorum böle küçük abla ya da abi pozlarına. çok hoşuma gidiyor. allah ikisine de uzun ömür versin canım.

kızlar tebrikleriniz için teşekkürler. Bugün doktora gittim, dün gece sabaha kadar yaşadığım sancıları tarif ettim doktora. Çok yoğun bir büyük abdest yapma dürtüsü ama wc.ye gidiyorum hiçbirşey yok, dedim. Doktor bana, "tarif ettiğin durum doğum sancısı ama nst.de sancı görünmüyor. Bebeğin durumu, suyu vs.. iyi" dedi. Yani bir nevi doğum sancısı yaşamışım. Kızım 2800 gr. olmuş.
maşallah kızına.
nst deki sancı saptama olayı ne kadar gerçekçi ben anlamadım. yani kesin güvenilir bişey mi

DOĞUM YAKIN OZAMAN doğum öncesi ilk burnumun ve dudaklarımın şişliği dikkatimi çekmişti nazan
yapma ya? ama GYPSY nin kadar şiş değil.zemuszemus

ben daha iyiym hala karnımda sancı ve acım var sütüm çok az kızlar herşey yapıyorum ama artmıyor
göbeğimiz bugün yarın düşer oğluşumda arada gaz sancısı savaşı veriyoruz ama genel olarak iyiyiz
emdikçe emdikçe artacaktır. ben böle hikayeler çooook dinledim. üzülme hiç.
Insallahh ne kadar guzel olur Nazan.. ıcınde 6 ay kaldım ben oranın.. oraya yakın bır sekılde 4 seneye yakın yasadım.. ama 2 sene oldu gitmeyeli..

Ciddi misin bu arada :))) eylule kadar haaa kaydirigubbakcemile3 Ay Nazan hakaten hırslıymıssın.. tamam tamam sözümü geri aldım.. kaydirigubbakcemile3
NAZAN evet ya maşallah sende esrayla yarış içindesin sankim.aman kızlar acele etmeyin eger saglıklıysa ve bi sorun yoksa ne zaman isterlerse o zaman gelsi,nler..bu arada NAz kızımız demek hala kesin bi ismi yok..
yok yauw, GYPSY doğurur zaten temmuz içinde, ben de o doğurduktan bir gün sonra bile olsa razıyım. yeter ki ondan sonra doğurayım. çok feci hırs yaptım. şimdi GYPSY benden fena çıkar da eylüle kadar sıkarsa o zaman olan masum sabilere olur...:sinifsinif:

yok PİNKY cim hala ismi belli değil.

tamam seni dinliyorum gitmiyorum birmaxdan alırım 26 günüm var yaparız annemle evde

bencede halı almalısın daha şık olur odanız
kışa doğru alırız halısını.
ben sipariş verdim dün birmaxdan, bugün aradılar, pzts gelir dediler. bakiim ben beğenirsem sana da öneririm. pzts yi bekle şeker.

kızlar ya sizde bazen nefes almakda güçlü
k çekiyormusunuzu.. ayhh bi kaç gundur ben çok yaşıyorum. nefesim daralıyor resmen..

nazannnn benim burnum dudağımmmı şiş kızım hiçte bilemmm ama senin yüz botokslu gibin olmuşşşş
ahandaaa senden sonra doğuaracam hodri meydannnn bilesinnn
neyine giriyosun iddayaaaa
mantısına varmısınnn
vereliniortak

gülistannnn
ne şimdi eltin sana veledinimi bıraktı töbe töbeee
kurabişler pişti ama süslemesi kaldııı
şeker hamurunu üstüne monte edicem daha ama evde bal yok
pazara felan çıkıcam marketede uğrayıp bal alıcam son halini fotolarımmm

evrişimmm iyi yolculuklar kuzummm mesafe kısada olsa dikkat edin emiii
öperim göbişinden

yarın emirgan korusuna kahvaltıya gidicezzz serin serinnn orasııı
gülistan nereye gidiyosun pikniğe emirgana gelsene göbüşleri tokuşturalım
özledim seniii

özlemcim nerelerdesin sennn
merak ettik ses ver ara sıraaa
fazlada gezme kovala misafirleriiii
bak bana bütün gün yatıyorum evde :CüvCüv:

lalllll
kocişin geldi bebişimm
ne zaman gelicekkk
herkesler anacına kavuşuyoo
sende kavul artık kocişinee

ben nefes almakta güçlük çekmiyorum valla kuzum
acaba bebişin poziyonundanmı nefes darlığı çekiyosun?

be ne baaa kendim yazıp kendim okuyorummm
gidiyorum ben pazara çok sinirlendimmm
ne varsa pazarda toplayıp gelcemmm
öpüldünüssss
sositososito

derya fotoların güselliği ne böle. maşallah bebişlerine. ne aşktır abla kardeş arasındaki. maşallah güsel meleklerine

son bişi sonra gidiyorummm

aslında tıbben ve mantıken benim nazandan önce doğurmam gerek zatiii
çünkü onun satı 1 kasım benimki 24 ekimmm
ama yinedee hodri meydannnn
yuuppppiiii
hihoyyyt

X