2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Deniyor da su an bıze tırs gırıp pırs cıkıyor; en ıyı zamanları anne karnındakı zamanları dıye :))

Bendekı gıbı sende kı durumda.. Allah yardımcımız olsun.. sabah erken kalkmayacaksın umarım.. sızın orada saat 1 oldu neredeyse.. bır de uykusuz kalmayasın.

evet banada biri oyle dedi suan rahatsın en rahat zamanın bi cıksın bak gor dedi neler oluyo. bende dedim cıkması icin once orda olması lazım napayım illa cıkcak:))

emrah giderken uyanırım en erken sonra uyumam misafirlere hazırlık yaparım arada uyurum. yarından sonra emekliyim herseyden

ben sandalyede otururken ayaklarımıda obur sandalyeye uzatıom hic yere sarkıtmıorum. hos sarkıtsam ne olur sisimi inio:)) ama dustan once sarkıtmıstım teki uyustu ilk defa:)
bu sisler artık inmez boyle gideris doguma

Ben, bu bır numara buyuyen ayaklar acaba eskı halıne donecek mı.. en cok onu merak edıyorum.. sımdıye kadar hıc bır doguran kadından "eskı numarama geri dondum" denenıne rast gelmedım..

canım şimdi sen neden öyle okuyup okuyup kendini korkutuyosun
Ben geçen gün facebookta lise arkadaşımı buldum bi baktım 3 çocuk annesi olmuş en büğü 6 yaşında şok odum - kız filinta gibi - birde Kanadada oturuyo tek başına nasıl baş ediyo okadar çocukla şaşırdım
Neyse işte mesajla6tık beni tebrik etti bebek için ve bana şunu yazmış - Senden istediğim tek şey doğum yapmış ya da hamile olan başka kadınlarka kendini asla kıyaslamaman- her bünye farklı her doğan çocuk farklı her çocuğun derdi farklı diye
Bunu devamlı tekrarlıyorum kendi kendime - haklı ama kız

Yok yaf ne korkması.. ama ınsan bılmedıgı seyden cekınır.. halıyle neyle karsılacagımı bılmıyorum.. e bılınmemezlık te ınsan da ıster ıstemez tedırgınlıge yol acıyor.. yoksa neyınden korkacagız.. bunun da altından kalkarız alimallahhh... :)))

evros masallah guzel haberlerle gelmissinn

fasulyeko girmedi bugun takipteyim. sancısı cıkanları takip etcem bundan sonra:)

Anladım.. benım de oglum olacak.. Tahır bey.. uzun yıllardır doktorum.. tum kontrollerıme de ona gıdıyorum ben.. 7 Agustosta Allah nasıp ederse bız de oradayız.Hayırlı ugurlu olsun sımdıden..

sizinde hayırlı olsun, inşallah herkes için hepimiz için iyi olur ve küçük meleklerimizi sağ salim kucağımıza alırız..

hepiniz Allaha emanet olun, iyi geceler..

bu arada kızlar ben bugün dra gittim geçmişi okumaktan yazamadım bugün hiç girmemiştim ne kadar sayfa birikmiş
oğlum 3110gr olmuş suyumuz iyiymiş ,kanala girmiş. çatı muayenesi falan yapmadı dr sositososito sanırım iri olduğumdan bende normal yapma potansiyeli gördü delikafadulden seninde kararın normalse normal yaparsın dedi. sancı mancı çıkmadı, kalp atımları güzel dedi çok şükür. haftaya gene gitcem bakalım nişan o kadar önemli değil ama sancı 5dkya bir gelirse yada suyun gelirse hemen haberleşelim hastaneye gel dedi benden bu kadar

bu arada lohusa şekerini burada bulamadım o kadar aktar gezdim yok boyaymış zararlıymış bulsanda alma lafları.annemlere söylücem gelirken alsınlar diye.başkada bişey olmadı zaten

Gözün aydın Evros.. masallahhh kuzuna da... herseyın yolunda olması cok guzel.

evet banada biri oyle dedi suan rahatsın en rahat zamanın bi cıksın bak gor dedi neler oluyo. bende dedim cıkması icin once orda olması lazım napayım illa cıkcak:))

emrah giderken uyanırım en erken sonra uyumam misafirlere hazırlık yaparım arada uyurum. yarından sonra emekliyim herseyden

Emekliliğin hayırlı ugurlu olsun kuzum :)) tadını cıkar benım ıcın de :))

evros masallah guzel haberlerle gelmissinn

fasulyeko girmedi bugun takipteyim. sancısı cıkanları takip etcem bundan sonra:)

O zaman ben de senı takıp edeyım yeter bana :))

sizinde hayırlı olsun, inşallah herkes için hepimiz için iyi olur ve küçük meleklerimizi sağ salim kucağımıza alırız..

hepiniz Allaha emanet olun, iyi geceler..

Çok tesekkur ederım Irem.. ınsallah, güzel dileklerin cümlemize gecerlı olur.. bız buralardayız.. o zamana kadar gırmek, konusmak ıstersen.. elimizden geldiğince, halımız musade ettıgınce konusuruz senınle de.

evrim ne bir numarası allasen enaz 2 numara hemde tarak ve tombulluk:)) ama doner doner merak etme umutluyum ben. bacaklarımız vs incelicek kilo verince. ayaklarımızda normale doner.

ya kızlar bende en iyi zamanların bu günler falan laflarına gıcık oluyorum.nasıl en iyi zamanlarım bu günler. yani şükürler olsun rabbim bu günlere getirdi ama sabah uyanıyorum mesala kıpırdamıyosa konuşuyorum gene kıpırdamıyosa 2-3 saat uykuylada olsa kalkıp çikolata yiyorum o kıpırdamadan ben rahat edemiyorum.belki yaşadığım kötü deneyimden olsa gerek ona bişey olcak diye aklım çıkıyo.işte bu yüzden öyle diyen insanlara inşallah sağlıklı sıhatli doğsunda ben razıyım onu demeye diyorum

evriş,baby saolun kıslarrr

eğer eski hali,ne dönmesse bu ayaklar ben mıçtım kızlar normalde 38 giyiyordum son aldığım kilolarla 39 olmutu hamilelikte 40 numeroya zor girdi bu kibar ayacıklarıma delikafadulden. biliyosunuzki 40 numeroda pek bulunmuyo:nazar: kestirsem mi ucundan azcik napsam delikafadulden:roflol:

ya kızlar bende en iyi zamanların bu günler falan laflarına gıcık oluyorum.nasıl en iyi zamanlarım bu günler. yani şükürler olsun rabbim bu günlere getirdi ama sabah uyanıyorum mesala kıpırdamıyosa konuşuyorum gene kıpırdamıyosa 2-3 saat uykuylada olsa kalkıp çikolata yiyorum o kıpırdamadan ben rahat edemiyorum.belki yaşadığım kötü deneyimden olsa gerek ona bişey olcak diye aklım çıkıyo.işte bu yüzden öyle diyen insanlara inşallah sağlıklı sıhatli doğsunda ben razıyım onu demeye diyorum

evriş,baby saolun kıslarrr

bence heranın guzellig farklı ilk hamile kaldıgın anlar kalp atısları 3 aya kadar eli kolu olusması sonra oynaması sonra bu zamanları 3lu kglara gecis sonra dogum ve bebekligi. yani hicbir anı digeriyle kıyaslanamaz.konusması anne demesi heranı farklı bi guzellik dogumundan evlenmesine cocuguna kadar..

slm kızlar kısaca bilg vereyim dün dr. kontrolümüzde çatı muayenesi yaptılar doğumumda

başlamış amaaçılmam olmuyomuş bebek sıkışmış acil sezeryan dedi dr. bu sabah saat

08:00 da ameliyata girdik 08:30 da kızım oldu spinal anesteziyle ama sonrasıı çok zordu

yenigecti ağrılarım hatta gecmedi hafifledi sadece

lena'm 2650 gr.48 cm boyunda minnacık bi kız..

allahtan emişiyoruzz bakalım

resimleride bukadar atabildim siz bi zahmet düzenleyiverin hadi çok öpüyoruzzz

çok güzel bi kız..maşallah..allah size bağışlasın...

yarın istanbul 36 nın üsütünde seyredecekmi. kabus gibi ........... ayyy evde nasıl dururum acaab.

burda nem oranı %70 lerde..gel anam beklerim seni..

merhabalar. daha önce bir slm verip çıkmıştım ama sizi misafir olarak takip ediyordum. öncelikle doğum yapan annelerin bebeklerine Allah sağlıklı ve güzel ömürler nasip etsin, doğum yapacaklarıda hayırlısıyla evlatlarını kucağına almayı nasip etsin:Saruboceq:
bu arada izmirli hamişler doğumu nerde yapacaksınız? ben nasipse çınarlıda doğum yapacağım. güngör bey dr.um.
herkese sağlıklı ve kolay doğumlar diliyorum..

amin..allah hepimizi verdiği bu görevden hayırlı bi şekilde kurtarsın...

bu arada kızlar ben bugün dra gittim geçmişi okumaktan yazamadım bugün hiç girmemiştim ne kadar sayfa birikmiş
oğlum 3110gr olmuş suyumuz iyiymiş ,kanala girmiş. çatı muayenesi falan yapmadı dr lohusa şekerini burada bulamadım o kadar aktar gezdim yok boyaymış zararlıymış bulsanda alma lafları.annemlere söylücem gelirken alsınlar diye.başkada bişey olmadı zaten

gözün aydın kuzum...ben de burda sürekli alışveriş yaptığım aktara sordum, kalmamış elinde..yaz dönemi olduğu için çabuk eriyo zor bulunur dedi...bakıcaz artık..15 tl miş kilosu burda.

bence heranın guzellig farklı ilk hamile kaldıgın anlar kalp atısları 3 aya kadar eli kolu olusması sonra oynaması sonra bu zamanları 3lu kglara gecis sonra dogum ve bebekligi. yani hicbir anı digeriyle kıyaslanamaz.konusması anne demesi heranı farklı bi guzellik dogumundan evlenmesine cocuguna kadar..

bencede katılıyorum baby sana sonuna kadarvereliniortak

hadi ben kapıom artık uzanayım ayaklarım insin bari yag surmezsem cok acır. yag acısını alıo size ii geceler opuldunuss

X