2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ilk defa ayaklarım şişti ama öyle böyle değil resmen parmaklarım dolma dolma ya.. ayyy çok komikler.. ellerimde bişi yok ama ayaklarım çok çok komik durumdalar. ve çook uykum geldiey ya rebbim bu keraat vaktindede uyunmazki. gözlerim kapanıyor resmen.

gul gul sen aglanacak haline bizim zamanlarımza gel bakem o ayaklar sevimli goruncekmi gozune..

slm kızlar kısaca bilg vereyim dün dr. kontrolümüzde çatı muayenesi yaptılar doğumumda

başlamış amaaçılmam olmuyomuş bebek sıkışmış acil sezeryan dedi dr. bu sabah saat

08:00 da ameliyata girdik 08:30 da kızım oldu spinal anesteziyle ama sonrasıı çok zordu

yenigecti ağrılarım hatta gecmedi hafifledi sadece

lena'm 2650 gr.48 cm boyunda minnacık bi kız..

allahtan emişiyoruzz bakalım

resimleride bukadar atabildim siz bi zahmet düzenleyiverin hadi çok öpüyoruzzz

cok guzel bi bebek allah bagıslasın.. aynı badisiden eceninde var hastane cantamızda :)

serapcım hastaneye laptop götürmek aklımın ucundan geçmes. geçse bile wireless varmıdır bilmem. seni takdir ediyorum. şu halinle geldin bize haber verdin minik prensesin resminide eklemişsin. bravo

ben belki gotururum 3 gun kalıcam ama evdekilerin canı sıkılabilir belkide goturmem :) ama mantıklı

ufff çok sıcak.eşim uyukluyor hatta uyuyor resmen. benmde uykum var ama bu saatte uyuyamamam haytta. daha meyvemi yemedim.yemeği yiyeli çok olmadı az beklemem gerek.

bu arada kızlar ya benm sıpa bugun çok çok hareketli ayhh hemde çooook maşallah diyeyim kendikendime yaramaz olurlar diye okudum ya esrakonun mjında sanırım onu dogrulama yönunde bi girşime kalktı...

Seo da uyuyor horul horul, arada bi gözünü açıp tvnin sesini kıs diyor : )
maşallah oğluna Çağan da pek hareketli özlelikle ben bişeyler yerken kıpır kıpır

aaa ayıpsın emine ananın üstüne tanımammm tantunideee
şincik istiklale girdin sol taraftan yürüyosun kaç yüz metre hesabı yapamıcam mc donaldsı geçiyosun sonra abbate gömlek var köşede ordan dalıyosun sokağa dümdüz devam sağlı sollu türkü barlar vs geçiyosun karşına suat usta tantuni çıkıyo ordan sola dönüyosun biraz daha gidiyosun emine anaaaaa karşındaaa
nasıl güzel anlattımmmııı:

çok güzel anlattın canum emine anayı biliyorum
iyi bilirim istiklali, orda sağda orta kahve var çok giderdimoraya ah aah : )

ben gece dusuma giriorum opuldunuz muhtemelen sabah hortlar monolog yaparım :) heycandan uyuyabilirsem tabi. yarın gelio benim tayfam:))

ben yayılır..kuku ağrısını çekmeyen bilmez esram..bu ara iyice arttı.aşağı zorluyor nevacı kalmış 7 günüm zaten:)

SÜPER bi içecek buldum. 1 şişe maden suyu, 1 - 2 parmak kola ve bolca limon. Çok güzel oldu... Öneririm.

Bir kaçamak yaptım bugün. Yasak bişi yedim. Çok mutluyum, çok özlemişim. opuyorumnanaktan

maslow'un ihtiyaçlar piramidini bilirsin değil mi??? önce birincil ihtiyaçalar sonra estetik değerler.

Bilmem mi, hastasıyım maslow'un... Önce açlık, barınma, sonra cinsellik :)

birini şuan izlemeye çalışıyorum : ) diğeri hangi film ?

22.30 da eve dönüş diye bi film. Onu izlemiştim ama unutmuşum, gene izlemek istiyorum. Haluk Bilginer'in filmini ise baştan izlemek gerekiyormuş. Ben de bi mok anlamadım :KK43:

ah canııım gözün aydın geliyo dimi sizinkiler - nurdanın annesi de yetişti kızına - bi benimki yok :gitme: zaten doğumdan önceki gece gelecek annecim üff ya ben sizi çok kıskandım :KK43:((

zaman ılerledıkce benım sıcaklarla basım cıddı sekılde dertte.. klımasız oturamaz hale geldım.. hele hele vantılator de sık sık acılıp kapanmakta.. gece olsun ıstemıyorum.. gunduz gecsın bır an once ıstıyorum.. Allahım yardım et sen bızlere yaa :Saruboceq:

tazem burcum ne yedin kız. ne yasakki bize........aaaaaa ben herönüme geleni yiyorum hiç ayırtetmedendelikafadulden

çok güzel anlattın canum emine anayı biliyorum
iyi bilirim istiklali, orda sağda orta kahve var çok giderdimoraya ah aah : )

Büyükparmakkapı sokak olacak. Mojo ve hayal kahvesi var karşılıklı. Ahhhhhhhh ah! Az mı elekledik oraları.. . I love İstiklal...

zaman ılerledıkce benım sıcaklarla basım cıddı sekılde dertte.. klımasız oturamaz hale geldım.. hele hele vantılator de sık sık acılıp kapanmakta.. gece olsun ıstemıyorum.. gunduz gecsın bır an once ıstıyorum.. Allahım yardım et sen bızlere yaa :Saruboceq:

az kaldı dicem ama diyemiyorum çünkü hiç az kalmadı şimdi bebişler de gelince klimayı da unut ventilatörü de - bizim kızın odası saunadan beter orda nasıl duracam diye düşünüyorum
Ama şöyle bir durum da var - hani bahsetmiştim bizim komşu doğum yaptı 1 ay önce ( sezeryen) ve kız sürekli üşüyo bi görmelisiniz sırtında sürekli elek ayağında havlu çoraplar - onu görünce beni afakanlar basıyo - ama kız sürekli üşüyorum diyo - birde bebeği bir giydirmesi var korkarsınız kat kat - kendisi üşüyo ya bebeğe abanıyo - yazın böyle giydiriyosa kışın evde eldiven şapkayla duracak herhalde çocuk

yarın istanbul 36 nın üsütünde seyredecekmi. kabus gibi ........... ayyy evde nasıl dururum acaab.

SÜPER bi içecek buldum. 1 şişe maden suyu, 1 - 2 parmak kola ve bolca limon. Çok güzel oldu... Öneririm.

Bir kaçamak yaptım bugün. Yasak bişi yedim. Çok mutluyum, çok özlemişim. opuyorumnanaktan

22.30 da eve dönüş diye bi film. Onu izlemiştim ama unutmuşum, gene izlemek istiyorum. Haluk Bilginer'in filmini ise baştan izlemek gerekiyormuş. Ben de bi mok anlamadım :KK43:

sorma başından beri izliyorum, bende bi mok anlamadım : ))

ne yedin merak ettim

EVRıM çok güzel esiyor şu anda. Klimaya da mahkum olmak ne feci yaa.. Ağzını burnunu kurutuyor insanın...

canancım bebeişleri giydirmek konusunda özellikle dikkat etmemiz gereken şey çorap çorap çorap.çünkü bebekler ayaklarında üşütürlerse gaz sancısı olurmuş. o yüzden kat kat giydirmekdense uzunkolluve ayaklı bir kat elbise yeterli sanırım zaten hergun banyo yaptırcas ya. en azından benim annem 40 çıkana kadar eger yaz bebeği ise hergun banyo yaptırı.

az kaldı dicem ama diyemiyorum çünkü hiç az kalmadı şimdi bebişler de gelince klimayı da unut ventilatörü de - bizim kızın odası saunadan beter orda nasıl duracam diye düşünüyorum
Ama şöyle bir durum da var - hani bahsetmiştim bizim komşu doğum yaptı 1 ay önce ( sezeryen) ve kız sürekli üşüyo bi görmelisiniz sırtında sürekli elek ayağında havlu çoraplar - onu görünce beni afakanlar basıyo - ama kız sürekli üşüyorum diyo - birde bebeği bir giydirmesi var korkarsınız kat kat - kendisi üşüyo ya bebeğe abanıyo - yazın böyle giydiriyosa kışın evde eldiven şapkayla duracak herhalde çocuk

O da ayrı bı kırıkmış... valla ben klımayı oda sıcaklıgına getırıp Kuzey ıle oyle oturacagım.. ben dayanamıyorsam, cocuk nası dayansın.. sıcaga maruz kalan cocuk ıstahı kesıldıgı ıcın emmedıgı gıbı, pısık te oluyormus.. yane ole cocugu bu sıcakta kat kat gıydırıp sarkulu kaydırmaya nıyetım yok sahsen..

yarın istanbul 36 nın üsütünde seyredecekmi. kabus gibi ........... ayyy evde nasıl dururum acaab.

İyiymiş.. yarın Izmır 45 derece.. bu nası??

ayy ben meyvamı yiyim.eşimide yatak odasına çagırıp uyku modumuza yavaşdan hazırlanalım. şimdi ben böyle diyorum ya en erken 1 saat sonra yatabilrim. off ya hanım olmak ne zor.meyve hazırla bitince tabakları makineye koy.mutfagı düzüenli bırak. yatagın örtüsünü aç yastıkları yerleştir uyu. peki eşim ne yapcak bu arada. kapıları kontrol edicek.balkon kapısı kapatılacak.ışıgı söndüreecek ve yatack...

X