2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

surekli bir terleme olurmu yaa . sırtım su icinde resmen. surekli surekli.. gece gunduz. geceleri yatmadan dus alıorum ama gece yarısı bi uyanıorum su icindeyim ustelikte pencere sonuna kadar acıkk

Bı bakayım sonna.. saolasın kuzum.

evrisim ozel papatya cayları var cocuklar icin mesela.humananın hippin, milupanın. camomilla die de gecenler var. onlar cocukları hem sakin mutlu yapıo hemde gazını alıo. 15 sene once teyzem bebegine iciriodu yigenim cok mutlu bi bebekti simdi koca oglan ergen :))
ben dedim kardesimede bu papatyadan gozunu acamıo die bitki cayları hakkında daha bilgiliyim ya onlardan o bilmiodu sonra kesti . ben gormemistim ictigini ama etkisini duydum.

baktık bunlar durmuo geceleri hemen 1 bardak papatya hem biz hem sıpalar :))) gel keyfim gel . şaka şaka :))

Bunları bılmek ıyı oluyor Babym.. her zaman hersey yolunda gıdecek degıl.. en azından ne yapacagımızı bılmemız bebegımızı de bızı de daha az uzecektır.Paylasımın ıcın saol kuzum.

ben gidiyom 5 kilo hurma yemeyeee laelaelaelaelae

Dur be delü kadın... nereyee.. ditmeeeeeeeeee kaydirigubbakcemile3

surekli bir terleme olurmu yaa . sırtım su icinde resmen. surekli surekli.. gece gunduz. geceleri yatmadan dus alıorum ama gece yarısı bi uyanıorum su icindeyim ustelikte pencere sonuna kadar acıkk

Olmaz mı yaa.. klıma acık.. vantılator acık.. anca sakınlesıyorum.. zaten her egcenın sonunda su ıcınde kalmıs sekılde uyanıyorum.. 50 kere aralarda uyanmak ta cabası..

Evrim'e bu kadar heyecan ağır geldi herhalde, dinleniyordur.

Taze sağlık ocağına gidecekti. Umarım bir de pazara gitmez:1no2:

Esra'nın canı birşey çekmiştir, tıkınıyorduryerimseniben

Gerisini bilemiyorum

ben meyve tıkınıyodum sositososito

Dogru soyledın.. bıraz uyumaya calıstım.. ıyı geldı.. yattıgımız gıbı kalktıgımız zamanlar degıl artık.. toplasam saglıklı uyudugum zaman 6 saatı gecmıyor artık..

ben bı yemek ne yapabılırımm ona bakayım.. yarım saat yeter bana.. aralarda gorusuruss kuzular..

selam kızlar ah serapda dogurmuş ada kızımızı allah analı babalı büyütsün günü belliydi neden acil sezeryana alındı acaba eh kızı annesinin sesini duydu olacakki bekletmek istemedi daha fazla.
bütün dogum haberlerini vermek evrime kalmış ay bende kimin numarasını alsam diyordum dogumdan sonra arayayım size bildirsin diye evrimi düşündüm ama kadının kalbi dayanamayacak sonunda kuzeyi vakitsiz dogurcak diye korkuyorum yazık kadına ayol

Kadrıyecım, gonderırsen telefonunu.. basımın ustunde yerın var kuzum.. herkesın bende zaten, bı eksık bı fazla ne farkeder.. yeter ki saglıgımız sıhahtımız yerınde olsun.

Dogru soyledın.. bıraz uyumaya calıstım.. ıyı geldı.. yattıgımız gıbı kalktıgımız zamanlar degıl artık.. toplasam saglıklı uyudugum zaman 6 saatı gecmıyor artık..

Ha habuyrunnnnnnnnnİkide iki:lepi:Sırada taze var

slmlar ben geldim. ayhh bugun 3.cü duşumu aldım. ördek gibi oldum valla. ayy guzel bi gun geçti önce oglumun guzel haberleri sonrada ev gezmesi gırgır şamata çaylar börekler pastalar. ohh mis kimin herşyi yedim tabagımda hiiç bırakmadım hatta yaladım yuttum

oglumla beni tebrik eden herkese çok teşekkür edris teyzeleri. umarım hepimiz böyle mutlu haberlerle gelriz sonuna kadar.

yalnız dun gece esrakonun aslan burcu bebekleri hakkındai yazısını bizzat NST de karşılaştım sanırım. maşallah bugun çok hareketli yahu bu sıpa. hemde içerde dörtdönüyor.

nazan bi tek sabah girmiş bi daha girmedimi dogrumadı dimi sancıları falan vardı ya...

gypsymesrameşimin amcakızı 40+4 de dogum yapmış inan sende öle olcan sanırım..yahya pek sevdi içeriyi galiba.

ama didom didom senn verdiğin şu linkdeki huriş hanım varya ayhh dogum hikayesini okurken koptum ya inan hiç aglamadım halbuki tum hikayelerde salya sümük olurdum. kesinlikle gözumde gypsymesram canlandı. aynı bizim kız...

ilk defa ayaklarım şişti ama öyle böyle değil resmen parmaklarım dolma dolma ya.. ayyy çok komikler.. ellerimde bişi yok ama ayaklarım çok çok komik durumdalar. ve çook uykum geldiey ya rebbim bu keraat vaktindede uyunmazki. gözlerim kapanıyor resmen.

Ha habuyrunnnnnnnnnİkide iki:lepi:Sırada taze var

Hey allamm kaydirigubbakcemile3

ilk defa ayaklarım şişti ama öyle böyle değil resmen parmaklarım dolma dolma ya.. ayyy çok komikler.. ellerimde bişi yok ama ayaklarım çok çok komik durumdalar. ve çook uykum geldiey ya rebbim bu keraat vaktindede uyunmazki. gözlerim kapanıyor resmen.

Ohhh ohh gez gezz.. sonra da ayaklarımm.. bak bak gül şimdi :)))

Hey allamm kaydirigubbakcemile3
Ohhh ohh gez gezz.. sonra da ayaklarımm.. bak bak gül şimdi :)))

yahu ev gesmesine gittim hemen 2 alt sokak yahu.. ben esramıyım öle saatlerce sokakdagezcem..peeeeeh..

ama okadar komiklerki ayhhh hiç tahmin edemesdim ayaklarımı bu halde,
bi ayaklarım kalmıştı çekicilik namınza onlarda elden gitti. haydin bakalım napcas. köylü kızı kezban olmaya başlıyalım. halay başını ben çekeyim tey tey:teytey::teytey:

hadisene kızım çekiclk manasında ayakları varmış
ben varil gibiyim dört bi yanım şiş
fit hamişşşş kıcıkkkk

kimsecikler yok barim fotom ekliiim

tantuni ile helalleşirkeneeee
sn206051.jpg
[/URL][/IMG]

KIZLAR KIZLAR KIZLAR!!!!

Bugün havuza gitmiştim. Eve geldim. Wc'de bi baktım pembe hafif sümüksü bi akıntı gelmiş... Ama çok az, varla yok arası bişey..Eyvah dedim. NıŞAN olabilir mi.. Gyps'me laf atarken ben doğuruyorum işte... Acaip panik oldum, hemen duş aldım. Allahım eksiklikler kafamdan geçiyor geçiyor. Erken oldu bu diyorum.. Bir de sabah uyandığımda sanki doğurcakmışım gibi hissediyordum, üzerine de bu pembe akıntı gelince..

Neyse az önce doktordan geldim. Önce ultrasona aldı, bebeğin suyu falan iyiymiş. Alttan muayene etti, turnusal kağıdıyla baktı, amniyo sıvısı geliyor mu diye. Yok dedi. Sonra rahimde açılma var mı diye baktı. açılma falan da yok. O arada parmaklanmış oldum tabi..(Hani yırttım diyordum ya) Mantar varmış, fitil verdi. Ondan olabilir o pembe akıntı dedi. Doğum falan yok henüz dedi...

Öyle rahatlamış olarak eve vardım.. Aklım başıma bir kez daha geldi. Artık eksik gedik hiçbişi bırakmıycam..

Geçmişi okumadım hepiniz iyisiniz demi..

dide hastaneyi aradım - o iğne için - dediler ki hastalar kendileri temin ediyo getiriyo - hani onlar reçeteyi yazıyomuş sen gidiyomuşun devlet hastanesinden rapor alıp eczaneden kendin alıyomuşun - yani iş başa düşüyo

Çok acele etme Jenny, belki bebiş senin kan grubundandır..O zaman gerek yok biliyosun.. Bende de aynı sıkıntı var malum..

KIZLAR KIZLAR KIZLAR!!!!

Bugün havuza gitmiştim. Eve geldim. Wc'de bi baktım pembe hafif sümüksü bi akıntı gelmiş... Ama çok az, varla yok arası bişey..Eyvah dedim. NİŞAN olabilir mi.. Gyps'me laf atarken ben doğuruyorum işte... Acaip panik oldum, hemen duş aldım. Allahım eksiklikler kafamdan geçiyor geçiyor. Erken oldu bu diyorum.. Bir de sabah uyandığımda sanki doğurcakmışım gibi hissediyordum, üzerine de bu pembe akıntı gelince..

Neyse az önce doktordan geldim. Önce ultrasona aldı, bebeğin suyu falan iyiymiş. Alttan muayene etti, turnusal kağıdıyla baktı, amniyo sıvısı geliyor mu diye. Yok dedi. Sonra rahimde açılma var mı diye baktı. açılma falan da yok. O arada parmaklanmış oldum tabi..(Hani yırttım diyordum ya) Mantar varmış, fitil verdi. Ondan olabilir o pembe akıntı dedi. Doğum falan yok henüz dedi...

Öyle rahatlamış olarak eve vardım.. Aklım başıma bir kez daha geldi. Artık eksik gedik hiçbişi bırakmıycam..

Geçmişi okumadım hepiniz iyisiniz demi..

Karnın kaşına-gözüne degıyor... ne havuzu be kadın!!! mıkrop kapmaya mı gıttınn?? valla cıldırdınız sız yaaa!! havuz nerede olursa olsun en pis su bırıkıntısıdır hanım hanımmm!!!! .. bır de gıtmıs 9 aylıkken gırmıs.. Allahh akıl fikir vere :umursamaz: mustahak sana bu korku!!

hepimiz adına bişi diyemicem ama ben şahsen bizzat kendim çoook iyiyimmm
doğurmadım yıkılmadım ayaktayım

ça ça ça Ayça
ahanda sende doğurursan şuraya düşer bayılırımmmm

yırttım galiba.. çok panik oldum ama rahatladım şimdi..noldu senin hastane bugün?? geçmişe bakmadan azcık özet geçsen..

1 saatçik girdim havuza yaa, şişlerime iyi geliyor diye..

X