2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Bulmaca cozuyorum sabah sabah.. dogdu dogmasına da.. kımın bebegı bulmam lazım.
ohoooo yine mi
Gerı donup aramaya calısıyorum, mesgule atılıyor..

salifo tutsun seni, oyalasın.... dikmezsin o zaman...
salifo ve gece beni oyalamak..yastığa 5 cm kalarak uyuyan birinden büyük beklentiler.
Mesajlar bana sadece bebegımız dunyaya geldı dıye atıldıgı ıcın.. e var bende en az 20 kısının tlf nu.. ya lısteye tek tek bakıp numaradan cıkarmaya calısıyorum.. ya da bole afili gibi dolanıyorum ortalıklarda bulana kadar.. cok az arkadasımız, kılosu şu dur, boyu budur.. adı budur.. ben de buyum dıe mesajını atmıstır.. kendım tırmana tırmana bulmaya calısıyorumm..

ben defne falan yazmamış demek ki? kaydettin sanıyor numarasını galiba..defnedir o

bebek gelince evet haklisin , iste tek sorun bebek gelene kadar sikintidan sarmayalimda birbirimize, hic kaldiramiycam.. annem cifte kavrulmus bir balik burcudur ve buluttan nem kapar, cok alingandir, ee benim diliminde kemigi yoktur, yada biseyi icimden geldigi gibi yapiveririrm..simdi ona alinicakmi buna alinicakmi diye dusunmk kasikcak beni...arti tam bir titizlik hastasi, tum evimin duzenini degistiricek, dunden beri basima gelebilecekleri kafamda siraliyorum:bbo:

bence hiç elleme anneni nurdan, boşver ne yaparsa yapsın, evde istediği gibi değişiklik de yapsa ses etme bence, belki gezersiniz biraz o da dışlarda vakit geçirmekten ev işlerini düşünmez pek... ikizlerle balık zıttır zati...

Deniz bebek hayırlı uğurlu olsun...

Numarasını kaydedebılmem ıcın numarasının bende olması lasım :)) tlf da kaydı olmayanların hemen lısteden numarasını buluyorum.. ama numara yok bende.. sorun da orada yaa..

Bu gıttıgımde sorarım,saol kuzum.. haftaya gıdecegım yıne.. daha bakamadım kı gecmıse falan.. beebgın sahıbını bulmaya calısıyorum..

cami avlusuna atılmadıya bulunur bulunur sıkma canını..:teytey:

bence hiç elleme anneni nurdan, boşver ne yaparsa yapsın, evde istediği gibi değişiklik de yapsa ses etme bence, belki gezersiniz biraz o da dışlarda vakit geçirmekten ev işlerini düşünmez pek... ikizlerle balık zıttır zati...

Deniz bebek hayırlı uğurlu olsun...

bende oyle dusunuyorum gucumun yettigince gezdiriyim onu enerjisini baska yere kanalize ediyim:))da bu seferde baska seylere karisicak biliyorum ben degilsem tibete, neyse hayirlisi, ne onlarla ne onlarsiz:))))bebek gelince zaten endise etmeme gerek kalmicak, su 20 gunu atlatyim yeter:)))

Numarasını kaydedebılmem ıcın numarasının bende olması lasım :)) tlf da kaydı olmayanların hemen lısteden numarasını buluyorum.. ama numara yok bende.. sorun da orada yaa..

benim numaram var mı la?panik oldum şimdi ben..neyse defnedir o..ben diğer topiğe yazayım tarihi sadece.

acaba esi falan mi mesaj atti yada annesi veya bi yakini...

bencede bi yolunu bulucak kesin:)))
annem suan izmir istanbul ucaginda, rotar yapmis, ordanda istanbul brukseli alicak, saat 13.30(tr 14.30) burda olur insallah..evet sanirim birz da onun heyecani var annemin ilk yurtdisi seyahati ve biraz panik ataktir kendisi, ondan fazla ben stres yaptim bisey olur mu diye...

korkma canım bisey olmaz benim anneminde k.valdeminde ilk ucak yolculugu olcak. annem cesaretlidir k.valdem yanlız gelemeyecegi icin beraber geliolar zaten. korma hic biseycik olmaz

accık içsem olma mı mucize..ben kendimi bildim bileli ciğeri yanan şarapçılar gibi uyanıp uyanıp su içerim.bir de o gece uyuyamam zaten.püff

bence bisi olmaz. nasıl olsa çişle cıkıo gidio saf su yani

nurdaaaaaaaaaaan bak aklıma ne geldi sende Nazanın emekleme teorisini denssene bi. belki işe yarar zaten zararlı bi hareket değil sonucta namaz kılarken secde halinde bir nevi emekleme pozisyonundayız ve hiçbir zararı yok. kız bi denen bakalım .bi kaç gun evde emeklesen hee ne olarki........:emir_bebek:

benim egzersizlerimde var o hareket ama faydası ne bilmiorum sırtı ve beli kuvvetlendirme icin mi acaba. pinkym ne faidesi var ???

Selam arkadaslar,

Defnedamla nın bebegının adı DENIZ mıydı???

tam emin deilim canım

evrim defnedir o. derya deniz vs biişiler diodu yaa.

buarada minik kelebekten haber varmı. dun girmedi galiba

benim egzersizlerimde var o hareket ama faydası ne bilmiorum sırtı ve beli kuvvetlendirme icin mi acaba. pinkym ne faidesi var ???
benim bebiki dondurmek icin..ters duran bebegi donduruyormus, ama denesemmi karrasizim:)))gerci ben baya haeketliyim gun icinde egil kal v.s. yatakta bile 5dk da bir donuyorum yani o kadar hoplamaya ziplamaya donerdi bu velet..

Geri dönüm aldım;

Defnedamlanın bebeği Denız, bugun dunyaya geldı.. emmeye baslamıs, 3050 gr dogmus.. dogmadan oncekı tahmın edılen kılosu 3 200 imiş.. espidurel sezeryan olmus.. bebek alındıktan sonra, belinde cıddı agrı hıssettmıs, bı sure uyutmuslar onu, su an daha ıyıyım dıyor.. bazen boyle komplikasyonlar olabılıyormus.. anne de bebek te mutlu.. hepinize cok cok selamlarımı var arkadasımızın,arz ederim efenim.. :))

bende oyle dusunuyorum gucumun yettigince gezdiriyim onu enerjisini baska yere kanalize ediyim:))da bu seferde baska seylere karisicak biliyorum ben degilsem tibete, neyse hayirlisi, ne onlarla ne onlarsiz:))))bebek gelince zaten endise etmeme gerek kalmicak, su 20 gunu atlatyim yeter:)))

katılıyorum...

acaba esi falan mi mesaj atti yada annesi veya bi yakini...

olabiler...

DRUMLA KONUSTUM COK SUKUR

aradım az once dedi bizde senden bahsedioduk. nst kagıda baktım sancılar cıkmıs dogum olabilir dedi (asistan kasılma demisti) demekki benim kasılma sandıklarım sancıymıs.

verdigim tum kan analizleri normal tabi kansızlık dısında. bu sefer 10.4 ten 9.8e dusmus gunde 2 icmeme ragmen. ferrotam al dedi ama ben anneme msj attım ferro gynol alsın die.

epuidral uzmanı 1 haftalık tatile cıkıomus onunla gorusmus ama oda bu isi ii bilen baska arkadasının numarasını vermis eger sancılara dayanamıycak gibi olursam diger uzmanı cagıracaklarmıs.

randevumuz haftaya . ozaman tekrar nst ve kontrol olacak bakalım hakkımızdan hayırlısı

günaydın arkadaşlar son sayfaya bakıp yazıyım dedim defne doğum yapmış sanırım ben hatırlıyorum defnenin deniz ismi koyacağını hatta yanına başka isim arıyodu ablasının veya kardeşinin ismi denizmiş
Allah Deniz bebeğe uzun ömürler versin. ne güzel cuma günü hayırlı günde doğdu

Geri dönüm aldım;

Defnedamlanın bebeği Denız, bugun dunyaya geldı.. emmeye baslamıs, 3050 gr dogmus.. dogmadan oncekı tahmın edılen kılosu 3 200 imiş.. espidurel sezeryan olmus.. bebek alındıktan sonra, belinde cıddı agrı hıssettmıs, bı sure uyutmuslar onu, su an daha ıyıyım dıyor.. bazen boyle komplikasyonlar olabılıyormus.. anne de bebek te mutlu.. hepinize cok cok selamlarımı var arkadasımızın,arz ederim efenim.. :))

oh masallah masallah...

X