2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

nurdaaaaaaaaaaan bak aklıma ne geldi sende Nazanın emekleme teorisini denssene bi. belki işe yarar zaten zararlı bi hareket değil sonucta namaz kılarken secde halinde bir nevi emekleme pozisyonundayız ve hiçbir zararı yok. kız bi denen bakalım .bi kaç gun evde emeklesen hee ne olarki........:emir_bebek:

iste dedim ya karisik duygular icineyim, yani sonrada pisman olmiyim donunce bu sipa, keske ezeryanlik kalsamiydi diye...

ayyy doktora gideceginiz gun sizde heycanlanıyormusunuz kızlar ya bende hep bi heycan basıyor meela şimdi. öleeeee dolanıyorum evin içinde ayhh duşa girmem lazım eşim gelir az kaldııı

sagol ttalim, bi yandan da cok stresliyim, biz annemle zit kutuplarizdir:KK43:( birbirimizi cok severiz ama tahammul suremiz maksimum 1 hafta -10 gundur, illaki bi tartisma cikar, onun tedirginligi var ustume bide, ondanda uyku tutmadi biraz...

bu mesajda kendimi buldum desem:)))

finky ben de kendim yapardım yoğurdumu bu eve taşınana kadar.5lt mayalardım her hafta..hiç sevmiyorum hazır yoğurtları.burada bulamadık güvenilir bir sütçü

kız mucize allah senin iyiliğini versin resiiiil bu ne böle resmen koltukdan düşüyodum beeeeekaydirigubbakcemile3:roflol:

...

bir de bu sorumluluk peehh.. siz koltuktan yuvarlanmadan, yerlere dağılmadan bi hayırlısıyla atlatsaydık şu günleri, doğurduktan sonra yere yuvarlansanız da umrumda değil :umursamaz:

accık içsem olma mı mucize..ben kendimi bildim bileli ciğeri yanan şarapçılar gibi uyanıp uyanıp su içerim.bir de o gece uyuyamam zaten.püff

bi yudumdan bişey olmaz belki didom, ama sen mutlaka sorarsın yine tohtoruna,
ama eğer o gece uyuyamazsan, uyanıp su içmene de gerek kalmaz... sorun ortadan kalkar... öyle düşün yerimseniben

şimdi size bişey anlatcam
,benim eşimin altıncı hissi çok kuvvetlidir.yani onun hislerine çok guvenirim.her zaman dogru çıkar .
dün akşam çıkmak için hazırlanırken ben tabii boncuk boncuk terlemeye başladım karnım kasıldı falan sancım oldu. bende derin nefes almaya başladım falan eşimde yanımd abeni isliyor ve dediki

"aşkım bence sen 10 agustos gibi dogurursun.24 agustosa kadar beklemezsin ebnce birden içime öle bi his geldi dedi."

ayy ben tabii şom şom konuşma ya çocuk ne zaman gelişimini tamamlarsa ozaman gelsin lutfen böle şeyleri sokma oglumu akına o vaktinde gelcek diye söylendim ama içimdende korkmuyor değilim hani. ayhh bu adamın içine dogan herşey oluyor. valla tırsmadım desem yalan...

neyhsem ben yogurdumu mayaladım. dolmalrımda pişiyor bi duşa gireyim doktora gidicem 11 gibi eşim gelir...inş. hayırlı haberlerle dönerim ..ayhhgypsym esramı bekliyorum valla dün gece sagsalim dönmüşde bakalım bugun ne olcak...

hadi bakalım iyi haberlerini bekliyoruz pinki hanımcım...

didoooo hep sorcam unutuyorum, senin tikerdaki bebek ayak parmaklrini mi yiyor:))

orasını bilmem ama neva da tam o şekildeydi son kontrolümde:)) ayklar eller birbirine girmiş.yeri daraldı tabi..yarın o resim değişiyor bakalım ne çıkacak tickerda.

sagol ttalim, bi yandan da cok stresliyim, biz annemle zit kutuplarizdir:KK43:( birbirimizi cok severiz ama tahammul suremiz maksimum 1 hafta -10 gundur, illaki bi tartisma cikar, onun tedirginligi var ustume bide, ondanda uyku tutmadi biraz...

bebek gelince ne annen seni ne de sen anneni görmezsiniz bence, bebekle ilgilenmekten :)

nurdaaaaaaaaaaan bak aklıma ne geldi sende Nazanın emekleme teorisini denssene bi. belki işe yarar zaten zararlı bi hareket değil sonucta namaz kılarken secde halinde bir nevi emekleme pozisyonundayız ve hiçbir zararı yok. kız bi denen bakalım .bi kaç gun evde emeklesen hee ne olarki........:emir_bebek:

evet nurdaan dene nolur ben de merak ediyorum, döner mi diye.... hadi dene dene

iste dedim ya karisik duygular icineyim, yani sonrada pisman olmiyim donunce bu sipa, keske ezeryanlik kalsamiydi diye...

bence pişman olmazsın dene dene.. sen bilirsin tabi, baskı unsuru gibi olmayalım da... :eek::eek:

evrim dün anti-d muhabbeti yaptık.sen yoktun galiba.doktoruna hatırlattın mı? nasıl temin edeceksiniz?

Mesajlar bana sadece bebegımız dunyaya geldı dıye atıldıgı ıcın.. e var bende en az 20 kısının tlf nu.. ya lısteye tek tek bakıp numaradan cıkarmaya calısıyorum.. ya da bole afili gibi dolanıyorum ortalıklarda bulana kadar.. cok az arkadasımız, kılosu şu dur, boyu budur.. adı budur.. ben de buyum dıe mesajını atmıstır.. kendım tırmana tırmana bulmaya calısıyorumm..

bebek gelince ne annen seni ne de sen anneni görmezsiniz bence, bebekle ilgilenmekten :)

evet nurdaan dene nolur ben de merak ediyorum, döner mi diye.... hadi dene dene

bence pişman olmazsın dene dene.. sen bilirsin tabi, baskı unsuru gibi olmayalım da... :eek::eek:

bebek gelince evet haklisin , iste tek sorun bebek gelene kadar sikintidan sarmayalimda birbirimize, hic kaldiramiycam.. annem cifte kavrulmus bir balik burcudur ve buluttan nem kapar, cok alingandir, ee benim diliminde kemigi yoktur, yada biseyi icimden geldigi gibi yapiveririrm..simdi ona alinicakmi buna alinicakmi diye dusunmk kasikcak beni...arti tam bir titizlik hastasi, tum evimin duzenini degistiricek, dunden beri basima gelebilecekleri kafamda siraliyorum:bbo:

evrim dün anti-d muhabbeti yaptık.sen yoktun galiba.doktoruna hatırlattın mı? nasıl temin edeceksiniz?

Bu gıttıgımde sorarım,saol kuzum.. haftaya gıdecegım yıne.. daha bakamadım kı gecmıse falan.. beebgın sahıbını bulmaya calısıyorum..

X