2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

tamam guclu ve disli olsun ama nooluuurr vik vik vik aglamasin herseye yada yaramaz hiperaktif duzduvara cikan cins olmasinn...siparis icin gecmi kaldik ablaa???

Ya kuzum senden once bı bayan daha geldı.. harbıden kalmadı elımısde.. bı aslan furcu var.. paket yapalım mı ablam?? :))

Nasılsınız kızlar, durumlar nasıl? Ben çok acayipim. Sancım var deseeem, sancı değil, ama göbeğim geriliyor, hep bir wc.ye gitme isteği, mesanemde bir rahatsızlık var. Hadi hayırlısı. Yarın da doktora gitcem. Yarın doğum günüm. Kızım da yarın doğarmış, ay ne güzel olurdu.

Allah yardımcın olsun Aidammm da.. daha bır ay var neredeyse dogumuna.. cok erken degıl mı yaaa gelmesını ıstemek ıcın bebişin..

Dogum gunun sımdıden kutlu olsun..

allah sabir versin bacim bide buna senin cocuklugun eklenince, hmm dusunmemk daha hayirli..saygilar aplaa...:1shok:

Babam, bebek haberını alınca Ozgure.. ınsallah evrımın bebeklıgı gıbı bı bebeklıgı olur evladınızın demıs.. ben hıc aglamazmısım.. dıngın, huzurlu bı cocukmusum.. bır de cok sevgı doluymusum.. amcamlar falan da hep senın cocuklugun gıbı olsun dıye dılemıslerdı :)) en asından bı sansım var yaf.. ya bana bezerse, benzer belki be hacı?? haa.. olma mı??

Babam, bebek haberını alınca Ozgure.. ınsallah evrımın bebeklıgı gıbı bı bebeklıgı olur evladınızın demıs.. ben hıc aglamazmısım.. dıngın, huzurlu bı cocukmusum.. bır de cok sevgı doluymusum.. amcamlar falan da hep senın cocuklugun gıbı olsun dıye dılemıslerdı :)) en asından bı sansım var yaf.. ya bana bezerse, benzer belki be hacı?? haa.. olma mı??

ha sen sonradan bozdun yaneee..iyi bebekken uslu olsa bile, delukanliligi sakat o zmanlülülülülülü

oğlan ana tarafına çeker derler, gerçi bende teori bol, ananın hangi tarafına diye bir soruyla zihinleri karıştırabilirim ama karıştırmiyciim... lülülülülülü

neren? göbeğin mi? beni uyutmuyor bazı geceler göbek kaşıntısı

heryerim kaşınıyor kaşınmayan yer yok çok ilginç bilsem serinlemek istmezdim

HAYIRDIR ZUZUM NIYE KASINIYOSUNCADIARZU ŞAMPUAN FALANMI DOKUNDUKI :uhm:ACEP YERLEDINDEMI OLDU AMAAAAN B$U NE YAWF RAHATLIYALIM DERKENE

şu YERLEDINDEMI lafını anlayamadım ??
bird neden hep büyük harflerle yazıyorsun pınar, sanal ortamda büyük harf bağırmak demektir ne den bağırarak konuşuyorsun : ))

Doğuştan şeker hastası değilsin. Tip 1 diyabet yok yani. Olsa olsa tip 2 diyabet olabilir ki, o da bizim yaşımızda başlamıyor normal şartlarda canım. 40 yaşından sonra takip etmek lazım. Bana sorarsan sezeryan yaralarına etkisi olmayacaktır:1closedeyes:

hayır canım yok oyle birsey bizim hastalıgımız kalıcıaladan degil dogum anında bitcek seker sorunu insallahhh phemen dogumdan sonra bir profiterol yiyip sekerimi olcecem sanada bildiririm senden evel dogurcamsayet sen erken den dogurmassan :)

ama sunuda soyleyeyim libido dogumdan sonra dusuyorkızlar boyle aklınızda cinsellik olmayacak bebek bakımı zorlukları uykusuzluk ve bazılarınızda tam anac duygular oturcak seksilikden falan uzak hissetceksinzi genel olarak boyle seyler sıkca olurmus yanibakalım biizim libidosu tavandaki arkadaslarımıza olcakmı yasayıp grcezz anlatırsın dimi tazemmm canım hiç istemiyor diye ozmaanda:)))
yaa ne bileyim öyle aklıma takılıyor ya tip 1 sen sonra geçmezse diye paranoya yapıyorum

ağzına sağlık söyle bunlara sonradan dumur olmasınlar : )

ASLAN BURCU ÇOCUGU
Aslan burcunda doğan çocuklar cesur, insanları idare etmeye bayılan, yerinde duramayan, canayakın, konuşkan, zeki ve renkli tiplerdir. Açık havayı, sporu, gezip eğlenmeyi çok severler. Oyun oynarken yerlerinde duramazlar, bu yüzden de çok düşüp kalkarlar. Elleri, kolları, bacakları yara içindeki çocuklar genellikle bu burçtandır. Enerjilerini nereye yönlendireceklerini bilmedikleri için de başları sık sık derde girer. Okuldan sık uyarı alan, dikkatsiz ve fazla hareketli çocuklardır. En iyisi enerjisini doğru kanala yönlendirmesi için ona yardımcı olun.

Arkadaşlık edin, dertlerini dinleyin, hayallerini paylaşın, yetenekli olduğu alanlarda kendini göstermesi için onu teşvik edin. Böylece kendine güven kazanacak, hayallerini bir an önce uygulamaya geçirmek isteyecek ve yeteneklerinin bilincinde olarak hayatta doğru yolu bulacaktır.

hınzır yaramaz olacak bunlar öylemi .. ben burçlara inanmıyorum yani burda hepimizin çocuguda böylemi olacak yani biraz mantıksız geliyor yalnışmıyım

petrikcim, bence de gebelikteki şeker daha farklıdır, tabi sen araştırmanı daha sağlam yaparsın mutlaka...

en güzeli doktora sormak

Ha sen zavallı Tıbete bısı dıosun ha;

Du ben sana anlatayım;

- Fırının düğmelerini söküp tuvalete atan bır cocuk
- Komur kovasındakı kullerın ıcıne supurgeyı batırıp batırıp balkonuun duvarlarına süren bı cocuk.
- Zeytınyagı tenekesini mutfagın ortasına halının ustune devıren bı cocuk..
- Annesının yarım kıloluk nıvea kremını yatak odasının aklına gelebılecek heryerıne suren bı cocuk;aynalar, kapılar, yatak ortusu, kendı ustu bası, cekmeceler..
- Ütüyü salonun ortasındakı halının üstüne getırıp fişini pirizine takıp dısarı oyun oynamaya cıkan bı cocuk
-kardesını bebekken yataktan asagı sarkıtıp, düşüyor galıba dıye ev halkını uyaran cocuk..
- sobanın sıcak demırını kardesının elıne tutturup.. nıye yaptın dedıklerınde.. napayım, salak mı o da tutmasaydı dıyen bır cocuk..

Daha anlatayım mı???

Kendisi eşim olur.. :1shok:

Yaa ne var ki bunlarda? Siz hiç bişi yapmamış mısınız? Ben şahsen çoğunu kendim bizzatihi yapmışım yaneeee ??? Son iki madde dışında! Kardeşime annelik yapmışım ben hep :)

Benim sevgilim şimdi pek bir kurtlu da, bebekken çok usluymuş. Ben daha da usluymuşum. Yatırırlarmış yatağa, sütümü içip hemen uyurmuşum. Altımı pislettiğimde bile gıkım çıkmazmış. Öööyle mok içinde yatarmışımkafamçokkarıştıBabannem rahmetli beni yatakta bırakıp komşulara gidermiş de...

mrb arkadaslar ben eylül annesiyim öncelikle hepinize maşallah.inşallah ben sizin haftalarınıza sağlıkla gelirim.okuduğum kadarıyla gebelik sekeri olan arkadaslar var benim gibi.seker epidüral sezeryanda problem yaratıyormu birde belli ölçülerde karpuz kiraz yemek sorun yartmazdimi.yanıtlarsanız simdiden tesekürler.hepinize sağlıklı doğumlar

benimde bebekligim cok usluymus, otuturlarmis beni koltuga ben bon bon televizyona bakar oyun falan oynarmisim,buyudukce daha planli ve organize yaramazliklar yapmaya baslamisim:jeyyar:

yaa ne bileyim öyle aklıma takılıyor ya tip 1 sen sonra geçmezse diye paranoya yapıyorum

ağzına sağlık söyle bunlara sonradan dumur olmasınlar : )

Tip 1 olsan Allah korusun bu yaşa kadar gelemezdin haberin olmadan. Hiç korkma, için rahat edecekse sor doktoruna

Benim sevgilim şimdi pek bir kurtlu da, bebekken çok usluymuş. Ben daha da usluymuşum. Yatırırlarmış yatağa, sütümü içip hemen uyurmuşum. Altımı pislettiğimde bile gıkım çıkmazmış. Öööyle mok içinde yatarmışımkafamçokkarıştıBabannem rahmetli beni yatakta bırakıp komşulara gidermiş de...

Ay Burcu ilahi.. hiç güleceğim yoktu.. mok içinde yatmak haaa kaydirigubbakcemile3

Sıralama itibarı ile aslan yengeç arka arkayadır ve sıralı burçlar birbirinin eksiğini tamamlama özelliğine sahiptir... böyle diyor nette evriş :)) (Alıntıdır)..

şu YERLEDINDEMI lafını anlayamadım ??
bird neden hep büyük harflerle yazıyorsun pınar, sanal ortamda büyük harf bağırmak demektir ne den bağırarak konuşuyorsun : ))

en güzeli doktora sormak

ay evet, bazı yazılar var ki, kesinlikle okumadan geçiyorum, okuyamıyorum, stres olmaktansa okumuyorum...
evet hızlı yazıyoruz, yanlış yazıyoruz ama onun da bi raconu olmalı... :)

:roflol:

petrikim hic panik yapma gebelik sekeri diger tip sekerleden farkli ve gecici bir durum, ha ilerde tip 2 diyabet olma oranin bislerden biraz daha yukek, ama zaten ailendee seker genetigi var yanlis hatirlamiyorsam..bu durum gecicic, yani senin tip 2 diyanbt 40-50 yasindan sonra ancak cikicak, merak etme..

Ha sen zavallı Tıbete bısı dıosun ha;

Du ben sana anlatayım;

- Fırının düğmelerini söküp tuvalete atan bır cocuk
- Komur kovasındakı kullerın ıcıne supurgeyı batırıp batırıp balkonuun duvarlarına süren bı cocuk.
- Zeytınyagı tenekesini mutfagın ortasına halının ustune devıren bı cocuk..
- Annesının yarım kıloluk nıvea kremını yatak odasının aklına gelebılecek heryerıne suren bı cocuk;aynalar, kapılar, yatak ortusu, kendı ustu bası, cekmeceler..
- Ütüyü salonun ortasındakı halının üstüne getırıp fişini pirizine takıp dısarı oyun oynamaya cıkan bı cocuk
-kardesını bebekken yataktan asagı sarkıtıp, düşüyor galıba dıye ev halkını uyaran cocuk..
- sobanın sıcak demırını kardesının elıne tutturup.. nıye yaptın dedıklerınde.. napayım, salak mı o da tutmasaydı dıyen bır cocuk..

Daha anlatayım mı???

Kendisi eşim olur.. :1shok:

oy oy oy hakkımızda hayırlısı

eşim yengeç çocukken uysal sakin bi çocukmuş, bende sessiz sakin uyumlu bi bebekmişim
bakalım sıpamız nasıl olacak

mrb arkadaslar ben eylül annesiyim öncelikle hepinize maşallah.inşallah ben sizin haftalarınıza sağlıkla gelirim.okuduğum kadarıyla gebelik sekeri olan arkadaslar var benim gibi.seker epidüral sezeryanda problem yaratıyormu birde belli ölçülerde karpuz kiraz yemek sorun yartmazdimi.yanıtlarsanız simdiden tesekürler.hepinize sağlıklı doğumlar

Doktorun seni endokrine ve diyetisyene yönlendirmedi mi canım? Öyleyse ayıp etmiş. Bizim doktorlarımız hemen endokrine yönlendirdi ve hepimiz diyete başladık. Listelerimize uyduğumuz sürece problem yaşamıyoruz.

Karpuz ve kiraz, yenilmesi serbest olan meyveler. Ama sınırlı yiyoruz. Yemekten 2 saat sonra 1 dilim karpuz ya da 15 tane kiraz yiyebilirsin. Üzüm, incir, kavun, muz yasak

X