2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

CANAN kan uyuşmazlığı iğnesini doktorumla konuştum.hastanede yapacaklarmış dışardan almama gerke yokmuş.28. haftada olduğum iğneyi de hastane vermişti. sen de bir sor belki vrdır hastanede.

ya hatunlar siz niye kocanızın dınlarına dadandınız.alın büyük don giyin be.ben hep eski donlarımı giyom..popom da büyüdü büyümese çatlamaz zaten

dide valla ben büyük don aldım onu giyyoorum normaldede demiştim ya bebeyagı limon karışımı sürdüm her yerim kabardı demişştim ya limon yakmış tenimi her yerim pişik gibi o yüzden giyinemiyorumkendi donlarımı çok canım yanıyo

maşallah pınar dantelli falan bizi bozar.kaşınamam bu halde

CANAN kan uyuşmazlığı iğnesini doktorumla konuştum.hastanede yapacaklarmış dışardan almama gerke yokmuş.28. haftada olduğum iğneyi de hastane vermişti. sen de bir sor belki vrdır hastanede.

canım bi sorim ben yarın hastaneye - özelde mi yapacan sen doğum? Özel hastane veriyodur ama fiyat aynı kendin almış gibi olur bence - hoş sosyal güvencemiz var ama hiç sanmıyorum para almasınlar o iğne için
Yarın bi arayıp sorcam

serinlemek için duşa girdim, kaşıntıyla çıktım bu nedir yaahu deli gibi kaşınıyorum

canım bi sorim ben yarın hastaneye - özelde mi yapacan sen doğum? Özel hastane veriyodur ama fiyat aynı kendin almış gibi olur bence - hoş sosyal güvencemiz var ama hiç sanmıyorum para almasınlar o iğne için
Yarın bi arayıp sorcam
parayı emekli sandığı ödüyor.eskidan ödemiyordu artık hastanede yatış gösterilince ödüyor.ben ilk olduğumu ödemedim mesela.doktor yatış gösterdi.diğerinde zaten yatış olacağım.
serinlemek için duşa girdim, kaşıntıyla çıktım bu nedir yaahu deli gibi kaşınıyorum
neren? göbeğin mi? beni uyutmuyor bazı geceler göbek kaşıntısı

Aaaa, neden kız, kaçmaa, sen de düdüklenicen! Hem hepimiz düdüklendiğimiz için arkadaş olmadık mı naniknanik

Sen ? Sen ?
:kedi:
ailede şeker hastalıgı var 1 numaralı şeker hastası adayıyım
düşünmeden edemiyorum sezeryan olmasam bile kukuya makas atacaklar ,
en iyisi yarın endokrin sorayım

Doğuştan şeker hastası değilsin. Tip 1 diyabet yok yani. Olsa olsa tip 2 diyabet olabilir ki, o da bizim yaşımızda başlamıyor normal şartlarda canım. 40 yaşından sonra takip etmek lazım. Bana sorarsan sezeryan yaralarına etkisi olmayacaktır:1closedeyes:

şöyle de olmaz mı mesela; (diyelim ki kırkım çıkmış) "onur sonunda dün beni düdükledi"

cümle içinde kullandım, bu da mı yasak? delikafadulden

deli kadın yaa ;=))))))

ben konuyu değiştireyim bari
yarın sabah endokrine gidiyorum sskya değil çok şükür yeni hastaneme
aklıma şöyle birşey takılıyor, şeker hastasıysam ve sezeryana olursam yaralarım nasıl iyileşecek malum şeker hastasının yarası zzor iyileşir kafamçokkarıştı

hayır canım yok oyle birsey bizim hastalıgımız kalıcıaladan degil dogum anında bitcek seker sorunu insallahhh phemen dogumdan sonra bir profiterol yiyip sekerimi olcecem sanada bildiririm senden evel dogurcamsayet sen erken den dogurmassan :)x

duduklenme konusunda çok detaya giremiycem ben sayet utanırım boyle ulu orta konusamam c:)))) ama iboya dedim ekimin ilk haftası randevu veriyorum sana bekle beni dedim guluyor oda yani ancak ekim ayında olabilir ondan evel canım tatlı benim dikislerimtam geçmeden ugrasamam kimse ileee

ama sunuda soyleyeyim libido dogumdan sonra dusuyorkızlar boyle aklınızda cinsellik olmayacak bebek bakımı zorlukları uykusuzluk ve bazılarınızda tam anac duygular oturcak seksilikden falan uzak hissetceksinzi genel olarak boyle seyler sıkca olurmus yanibakalım biizim libidosu tavandaki arkadaslarımıza olcakmı yasayıp grcezz anlatırsın dimi tazemmm canım hiç istemiyor diye ozmaanda:)))

bu arada iki gundur gogus uçlarımn feci acıyor yahu neden olabilirkii ilk hamile kaldıımda yara gibi acıyordu ucları aynı basa donus oldu sanki

ayrıca bugun acayip kasılıyorumm gece 12 yi geçtikmi aslan burcundayız diyede seviniyüorum dogarsa geceyarısınan sonra dogsun :))

ASLAN BURCU ÇOCUGU

yahu ben geçeng unhangi yanlıs linkten baktı isem 24 temmuz 22 agustos diyordu aslan için meger 23 temmuzda blaslıyormusyani bugunde dogsa aslanburcu imis bosuna heyecanyapmısım gece yarısını geçsin diyede aslan burcu çocugunun ozelliklerini okuduktan sonura soyle bir yutkundum yengec mi olsaydı acbaa diye ama artıkçok geç :) isteherikisinnide ozellikleri
oglum yengec gayet akıllı usul çocuk imisbe megersem

Aslan burcunda doğan çocuklar cesur, insanları idare etmeye bayılan, yerinde duramayan, canayakın, konuşkan, zeki ve renkli tiplerdir. Açık havayı, sporu, gezip eğlenmeyi çok severler. Oyun oynarken yerlerinde duramazlar, bu yüzden de çok düşüp kalkarlar. Elleri, kolları, bacakları yara içindeki çocuklar genellikle bu burçtandır. Enerjilerini nereye yönlendireceklerini bilmedikleri için de başları sık sık derde girer. Okuldan sık uyarı alan, dikkatsiz ve fazla hareketli çocuklardır. En iyisi enerjisini doğru kanala yönlendirmesi için ona yardımcı olun.

Arkadaşlık edin, dertlerini dinleyin, hayallerini paylaşın, yetenekli olduğu alanlarda kendini göstermesi için onu teşvik edin. Böylece kendine güven kazanacak, hayallerini bir an önce uygulamaya geçirmek isteyecek ve yeteneklerinin bilincinde olarak hayatta doğru yolu bulacaktır.

deli kadın yaa ;=))))))
ama sunuda soyleyeyim libido dogumdan sonra dusuyorkızlar boyle aklınızda cinsellik olmayacak bebek bakımı zorlukları uykusuzluk ve bazılarınızda tam anac duygular oturcak seksilikden falan uzak hissetceksinzi genel olarak boyle seyler sıkca olurmus yanibakalım biizim libidosu tavandaki arkadaslarımıza olcakmı yasayıp grcezz anlatırsın dimi tazemmm canım hiç istemiyor diye ozmaanda:)))

Bunlar baska bısı Esra.. bunları sen hıc bı kategorıye koyma.. ben bıle tanımlayamıyorum.. sıyrık grubu bu.. kendı hallerıne bırakıosun.. bı sure sonra konus konus dillerini uyusturup susuyorlar.. emın ol onların canları hava-kara-sıcak-bebek aglaması dinlemeyecektır.. :sinifsinif:

aslan burcu için biraz yaramaz demiş sanki. yerinde duramaz filan korktummm... uslu bebe olsa olmas mııı

ASLAN BURCU ÇOCUGU

yahu ben geçeng unhangi yanlıs linkten baktı isem 24 temmuz 22 agustos diyordu aslan için meger 23 temmuzda blaslıyormusyani bugunde dogsa aslanburcu imis bosuna heyecanyapmısım gece yarısını geçsin diyede aslan burcu çocugunun ozelliklerini okuduktan sonura soyle bir yutkundum yengec mi olsaydı acbaa diye ama artıkçok geç :) isteherikisinnide ozellikleri
oglum yengec gayet akıllı usul çocuk imisbe megersem

Aslan burcunda doğan çocuklar cesur, insanları idare etmeye bayılan, yerinde duramayan, canayakın, konuşkan, zeki ve renkli tiplerdir. Açık havayı, sporu, gezip eğlenmeyi çok severler. Oyun oynarken yerlerinde duramazlar, bu yüzden de çok düşüp kalkarlar. Elleri, kolları, bacakları yara içindeki çocuklar genellikle bu burçtandır. Enerjilerini nereye yönlendireceklerini bilmedikleri için de başları sık sık derde girer. Okuldan sık uyarı alan, dikkatsiz ve fazla hareketli çocuklardır. En iyisi enerjisini doğru kanala yönlendirmesi için ona yardımcı olun.

Arkadaşlık edin, dertlerini dinleyin, hayallerini paylaşın, yetenekli olduğu alanlarda kendini göstermesi için onu teşvik edin. Böylece kendine güven kazanacak, hayallerini bir an önce uygulamaya geçirmek isteyecek ve yeteneklerinin bilincinde olarak hayatta doğru yolu bulacaktır.

Heh.. foku yedık yane kısaca.. aman ne güsell.. kaydirigubbakcemile3

X