2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

mahfolma sen..oğlunun fotosu varsa ona bak rahatla...bugün gördüm ben oğlumu herşey düzeldi..çok iyi geldi bana..

bol bol uyluk kemiği fotomuz var bizim, 3 boyutluya 1 kez girdik onda da plasentasıyla yüzünü kapattı oğluşum :) napalım çok net bir fotomuz yok ama hayalimde bir yüzü var :) onu düşüneyim bari... sağlıkla sıhhatle bir de kucağımıza alabilseydik... ben sanırım doğum anına taktım biraz kafayı... güzel olacak kolayca geçecek inşallah hepimizinki, tüm bebek bekleyenlerin Allah yardımcısı olsun... :Saruboceq:

Bu gece saat 22.30 sularında Emirgan'daki bir dürümcüde gerçekleşen bir olaya göre;

9 aylık bir hamile kadın, dürümlerle helalleşeceğim diye çığlıklar ata ata kocasının kolundan fırlamış ve Emirgan'daki meşhur dürümcünün içine izansızca dalmıştır. Olaydan tedirgin olan dürümcünün 155'i araması ile olay yerine gelen polis ekipleri, hamile kadını kolluk gücü ile dürümcünün dışına çıkarmayı başarmışlardır. Dışarıda bir süre sakinleşmesi beklenen kadın, tekrar kocasına teslim edilmiş ve olay sorunsuz atlatılmıştır...

3k1m haber ajansı 23/07/2009 saat 23.55 Bu haber 64 kez okunmuştur.

ALINTIDIR...

:roflol:...nesin sen kızım yaaaa..ayy çatladım..:roflol:

bol bol uyluk kemiği fotomuz var bizim, 3 boyutluya 1 kez girdik onda da plasentasıyla yüzünü kapattı oğluşum :) napalım çok net bir fotomuz yok ama hayalimde bir yüzü var :) onu düşüneyim bari... sağlıkla sıhhatle bir de kucağımıza alabilseydik... ben sanırım doğum anına taktım biraz kafayı... güzel olacak kolayca geçecek inşallah hepimizinki, tüm bebek bekleyenlerin Allah yardımcısı olsun... :Saruboceq:

amin güzelim..inşallah alıcaz hiç sıkma canını..

:roflol:...nesin sen kızım yaaaa..ayy çatladım..:roflol:

çatlama sen, napıym işte sıkıntıdan bunu buldum oyalanacak, esra gelip oymasa bari -tatlicadiarzu-

amin güzelim..inşallah alıcaz hiç sıkma canını..

inşallah mercimekim, buradan güzel haberler almayı ve güzel haberler vermeyi o kadar çok istiyorum ki... o günlere de az kaldı inşallah... :1hug:

Bu gece saat 22.30 sularında Emirgan'daki bir dürümcüde gerçekleşen bir olaya göre;

9 aylık bir hamile kadın, dürümlerle helalleşeceğim diye çığlıklar ata ata kocasının kolundan fırlamış ve Emirgan'daki meşhur dürümcünün içine izansızca dalmıştır. Olaydan tedirgin olan dürümcünün 155'i araması ile olay yerine gelen polis ekipleri, hamile kadını kolluk gücü ile dürümcünün dışına çıkarmayı başarmışlardır. Dışarıda bir süre sakinleşmesi beklenen kadın, tekrar kocasına teslim edilmiş ve olay sorunsuz atlatılmıştır...

ALINTIDIR...

Delisin sen mucize.. Bi an gerçek mi diye ayrıntılara daldım kaydirigubbakcemile3

Babam, bebek haberını alınca Ozgure.. ınsallah evrımın bebeklıgı gıbı bı bebeklıgı olur evladınızın demıs.. ben hıc aglamazmısım.. dıngın, huzurlu bı cocukmusum.. bır de cok sevgı doluymusum.. amcamlar falan da hep senın cocuklugun gıbı olsun dıye dılemıslerdı :)) en asından bı sansım var yaf.. ya bana bezerse, benzer belki be hacı?? haa.. olma mı??
valla benimde bebekliğim çok usluymuş ama çocukluğum için aynı şeyi söyleyemicem .lalin ddediği gibi bende düz duvara tırmanırdım bebekken anneme hiç eziyet etmezmişim, zavallım bizi uyutur babaannemim eziyetini çekmeye gidermiş ama çocukken beni sokaktan zor tplardı ,erkek çocukları gibi toz toprak içinde eşimin bebekliğide çocukluğuda betermiş.benim pek şansım yok galiba demi..?

oğlan ana tarafına çeker derler, gerçi bende teori bol, ananın hangi tarafına diye bir soruyla zihinleri karıştırabilirim ama karıştırmiyciim... lülülülülülü
bebkliği bana ,çocukluğu teyzesine , gençliğide babasına çeksin.olma mı?ihtimal yok mu?

kızlar 10-11 ağustos gibi eşim geliooooooooo zemuszemus zemuszemus zemuszemus nassı geçti 3 ay allahım sen sabır verdin. başka türlü ayrılık göstermesin allahım. ilk günler çok isyan etmiştim sonra şükrettim gene. allah ayırmasın sevenleri. 3-4 gün 2 kişi sonra 3 e çıkıcazzzzzzzz
allah kavuştursun bir daha ayrılmamak üzere inşallah

aynen benimde öle 3k1m.bir kjere 3 boyutluya girdik, ondada kordonu boynundan geçiyomuş ,göremedik .:sinifsinif: napalım allah sağlıklı versinde

bebkliği bana ,çocukluğu teyzesine , gençliğide babasına çeksin.olma mı?ihtimal yok mu?

aynen benimde öle 3k1m.bir kjere 3 boyutluya girdik, ondada kordonu boynundan geçiyomuş ,göremedik .:sinifsinif: napalım allah sağlıklı versinde

var evrosum olmaz mı, trilyon tane ihtimal var...

evet Allah sağlık versin de, hiç önemli değil fotosu motosu totosu...

al benden de o kadar...

ben bir ateş grubu insanı olaraktan seviyorum aslan insanını... yengeç de güzeldi bence, ama yaramaz olanaslan burcuna kaldı bizim bebişler naniknanik

.ya mucizem aynen ates gurubu olarak aslana girdik oh ne ala diye seviniyordum bir okudum dumur oldum cadımı cadı bir kizim olcakbu kesin bana benziycekkkk eyvahki eyvahhh

esimle berke su gurubu balık ve yengec olarak bizde evin kadınları aslan ve yay olarak ates olcaz artık su atesi sondururum gorcez: ))

Ben bı yengecım.. hem de sapına kadar.. ısın acıkcası ıstemem oglum yengec olsun.. gecmısıne cok takılı kalan, fazla merhametli,oldukca duygusal bir burc.. bu hayatta ayakta kalabılmek ıcın senı zorlayan ozellıkler.. aslan olsun.. güclü ve de dişli bir cocuk olsun.

valla yengc kiz arkadasalrım var çoksevdigim kiz olacagı iin aman yengec olmasın çok hassas kırılgan olur dediler oglum yengec memnunum ama kız olunca yengec olmasını istemedim guçlu dayanıklı olsun istedim demek yanılmamısım sende yengc kadını olarak onaylıyorsan

Nasılsınız kızlar, durumlar nasıl? Ben çok acayipim. Sancım var deseeem, sancı değil, ama göbeğim geriliyor, hep bir wc.ye gitme isteği, mesanemde bir rahatsızlık var. Hadi hayırlısı. Yarın da doktora gitcem. Yarın doğum günüm. Kızım da yarın doğarmış, ay ne güzel olurdu.

simdiden nice mutlu yıllara aida sat larımız aynı biliyorsun sus oyle ne guzel olur dogsa falan deme yahu :)
çok kalpten istersin belki bellimiolur

Yahu azcık dergi okuyayım dedim. Uykum geldi, Onur'a beni yarım saat sonra uyandırmasını söyledim ve onun horultusuna uyandım, iyi mi? kaydirigubbakcemile3 İyi, gene de uyandırdı beni kocacım kaydirigubbakcemile2

ESRAKO kendimi bildim bileli hayatımdaki hiç bir olumsuzluk, 2 şeyi hiç değiştirmemiştir.

1) İştahım
2) Cinsel iştahım

Tabii doğum sonrası olayını hiç yaşamadığım için bilemeyeceğim. Haklı olabilirsin, bekleyip göreceğiz.

o zamayn daha bir merak ediyrumsizin sonraki cinsel hayatınızı fasulyecim bekliyorum sabırsızlıkla dourmanı ve kırkını çıkarmanı.)))

mrb arkadaslar ben eylül annesiyim öncelikle hepinize maşallah.inşallah ben sizin haftalarınıza sağlıkla gelirim.okuduğum kadarıyla gebelik sekeri olan arkadaslar var benim gibi.seker epidüral sezeryanda problem yaratıyormu birde belli ölçülerde karpuz kiraz yemek sorun yartmazdimi.yanıtlarsanız simdiden tesekürler.hepinize sağlıklı doğumlar

epiduralle seker arasında bir baglantı oldugun hiç duymadım dr umda soylemedi oyle birsey sanmıyorum yani canım benim de sekerim var bu arada tabi

ALINTIDIR...
:roflol::roflol::roflol:valla bende sabaha bi macera bekliyorum ama umarım maceranın sonunda doğurmaz.daha yapacak bebek kurabiyeleri var demi ama

Doktorun seni endokrine ve diyetisyene yönlendirmedi mi canım? Öyleyse ayıp etmiş. Bizim doktorlarımız hemen endokrine yönlendirdi ve hepimiz diyete başladık. Listelerimize uyduğumuz sürece problem yaşamıyoruz.

Karpuz ve kiraz, yenilmesi serbest olan meyveler. Ama sınırlı yiyoruz. Yemekten 2 saat sonra 1 dilim karpuz ya da 15 tane kiraz yiyebilirsin. Üzüm, incir, kavun, muz yasak

benim diyetisyenim incir kavun vs yasaklamadı miktarlar daha farklı daha az tabi ama asla yasak bir besin yok hamilelik oldgu için bendemesela
farklar niye oluyoryahu hamilelik sekeri iste standart olması gerekmezmi nesrinede sutden bahsedilmemis mesela enteresann

kızlar 10-11 ağustos gibi eşim geliooooooooo zemuszemus zemuszemus zemuszemus nassı geçti 3 ay allahım sen sabır verdin. başka türlü ayrılık göstermesin allahım. ilk günler çok isyan etmiştim sonra şükrettim gene. allah ayırmasın sevenleri. 3-4 gün 2 kişi sonra 3 e çıkıcazzzzzzzz

ay gozun aydın simdiden ha gayret çok az kalmıs lalcim yaa
bende demin onu dusundum dedim 5 aylıktım sekerim çıkıt nası geçircem 4 ayı dedim bittibile iste nebilim 6 aylıktım safara kesesi tası çıktı nası dedim aylar geceeck safradan korkmayacak hale gelcem dgursam bebek yasama sansı yuksek olcak dedim o gunleride gordum allahıma bin sukur sayılı zaman cidden cabuk geçiyor yani allah yardımda ediyor hamilelere

ALINTIDIR...

allah seni ne yapmasın emi mucize yaaa :KK66:)))))

.ya mucizem aynen ates gurubu olarak aslana girdik oh ne ala diye seviniyordum bir okudum dumur oldum cadımı cadı bir kizim olcakbu kesin bana benziycekkkk eyvahki eyvahhh

esimle berke su gurubu balık ve yengec olarak bizde evin kadınları aslan ve yay olarak ates olcaz artık su atesi sondururum gorcez: ))

ya biz napalım... eşim koç, ben yay, bebiş aslan...

al sana 3 tane ateş grubu... alkisalkisalkis delikafadulden :roflol:

:roflol::roflol::roflol:valla bende sabaha bi macera bekliyorum ama umarım maceranın sonunda doğurmaz.daha yapacak bebek kurabiyeleri var demi ama

aman o kurabiyeleri tutturdu kendim yapacam diye... bakalım muvaffak olacak mı cipsimiz esramız... cokacimcoook

ya biz napalım... eşim koç, ben yay, bebiş aslan...

al sana 3 tane ateş grubu... alkisalkisalkis delikafadulden :roflol:

aman o kurabiyeleri tutturdu kendim yapacam diye... bakalım muvaffak olacak mı cipsimiz esramız... cokacimcoook

oyyy oyy muucizem çok mutlu mesut olmalısınız en iyi anlasan iki burc yay ve koc
koc bir esim olmasını ne çok isterdim koc bir sevgilim vardı ah ne asıktım onaaaa
aklıma getirdin simdi:)))
bizde esitlik var iki su gurubu iki ates artık kim kimi yerse:))

men gelmişemmmmm
bu ne bee topikkk kaynıyo yine saat kaççç uyumadınızmıııı

bizde tatli tatli senden bahsediyorduk adasım git oku biraz geçmisi koparsın .)))))))))))

ayy aksam aksam sinir oldummm

dısarı çıktık birkaç saat evel azıck hava alayım diye bugun hiç sokaga çıkmadım çunku
kahve dunyasına gittik buzlu meyva lı içecek var hep içiyorum surup koymayın diyordum bugunku garson efendim surupsuz tatsız olur dedi dedim bosversen ben ole istiyorum karıma ama dedim yoksa surupsuz olarak hazırda hani baska birsey içerim dedi sorayım ben doneyim size sonra pat getirdi ama içtim epey tatlı çokta emin olamadım sekerimi olctum gelince 199 gozlerim yernien çıktı adama soylemedigimi birakmadım tabi ne dusuncesiz insanlar var diabetim dedimde yani hamileyimde belli adam gibi ilgiensene offf
neyse son on gun su sekerden oyle çokkkk sıkıldımkıııı

oyyy oyy muucizem çok mutlu mesut olmalısınız en iyi anlasan iki burc yay ve koc
koc bir esim olmasını ne çok isterdim koc bir sevgilim vardı ah ne asıktım onaaaa
aklıma getirdin simdi:)))
bizde esitlik var iki su gurubu iki ates artık kim kimi yerse:))

bizde tatli tatli senden bahsediyorduk adasım git oku biraz geçmisi koparsın .)))))))))))

esrakocum, koç bir eş, insanın başına gelebilecek en garip işlerden biri bence... garip bir otoriteleri var, kendi bildikleri doğru, diğerleri yanlış vs. vs.. bence sana davulun sesi uzaktan hoş gelmiş :) evde gerginlik çok olabiliyor..koç liderlik peşinde, e yay desen dikkafalı... bakalım şimdi aslan gelince belki ikimizi de parmağının ucunda oynatır, biz de didişecek güç bulamayız birbirimizle :) öyle bir ümidim var :)

ayy aksam aksam sinir oldummm

dısarı çıktık birkaç saat evel azıck hava alayım diye bugun hiç sokaga çıkmadım çunku
kahve dunyasına gittik buzlu meyva lı içecek var hep içiyorum surup koymayın diyordum bugunku garson efendim surupsuz tatsız olur dedi dedim bosversen ben ole istiyorum karıma ama dedim yoksa surupsuz olarak hazırda hani baska birsey içerim dedi sorayım ben doneyim size sonra pat getirdi ama içtim epey tatlı çokta emin olamadım sekerimi olctum gelince 199 gozlerim yernien çıktı adama soylemedigimi birakmadım tabi ne dusuncesiz insanlar var diabetim dedimde yani hamileyimde belli adam gibi ilgiensene offf
neyse son on gun su sekerden oyle çokkkk sıkıldımkıııı

en sinir olduğum şeydir, yanlış alınan siparişler... doğru düzgün dinlesene be adam, hem de hamile karşındaki... dün de bana yolda çiğ köfte ikram etmek istediler, fırçaladım resmen, dedim hamile birisine bu ikramda bulunursanız bebeği tehlikeye atarsınız.. vs. vs. vıt vıt.. :kızgın:

X