2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Bugün kendi dr.um harici bir başka dr a daha gittim, çatı muayenesi için erken haftaya bakarız dedi, ok dedim. halbuse önceki de. geçen hafta bakmıştı, boşa baktı bence de... daha zaman vardı.. yeni dr. eleviti falan kes artık dedi, ok dedim... zaman yaklaştıkça ben bir garip oluyorum kızlar. haleti ruhiyem değişik bugünlerde, özellikle de bugün diplere vurdum birkaç kere... neyse bakalım az kaldı düzelirim inşallah...

Aha! SÜper fikir! kız EsraAAAaAA? Ağustos anneleri başlığı altında 40'ı çıkıp düdüklenenler diye yeni bi topik açalım biz de delikafadulden Oraya toplanır yazarız :roflol:

ayyyy ayyyy süperrr ben varımmmm

heyy hatunlarr bakın
pervininnn zayıflama topiğinin yanısıraaa
bu düdüklenme topiğininde müdavimi olun
hem diyet hem spor
cuk diye zayıflayıveririrzzzz

hatta diyete bile gerek yokkk spor yeterde artar pohahaaaa

sen dışarı çıkmıyor muydun? mami gelmedi mi? muhabbeti duyunca kopamadın de mi.sana kim dedi bir sene olmadan hamile kal diye

Hmmmm.. bak bu önemli. Sorsana doktoruna! Ne kadar etkiler?

düdük müdük ben pek severım böyle konuları valla cıkmadan oncekı muhabbette güzeldi bunuda tuttum gercı ben hıc ara vermeduım takı benım akıllı kocam elını kırana kadar elı alcıda dıye 15 gundur tık yokkafamçokkarıştıve 30 na kadarda raporu uzatıldı ıyılesmiş kolu malesef bu habere ne tarafından baksam moklu deynek iş yok para yok aşne fişne yok yok oğlu yokkkk delikafadulden

şöyle de olmaz mı mesela; (diyelim ki kırkım çıkmış) "onur sonunda dün beni düdükledi"

cümle içinde kullandım, bu da mı yasak? delikafadulden

yok yok yasak deil . hayalide yasak deil. :)) hayatımızdan kaldırmıs olabilriz ama kısa sureligine.. umarım bebislerde cok etkilemezde hayatımız normale donerr. kocama sarılmayı bile ozledim yaamafoldumben

nesrinim bence gebelik şekeri daha farklıdır hiç bu yönden düşünmemiştim açıkçası böyle şeylere takılma tatlım
bebiş nasılmış
niye diplerdesin kuzummm
mucizemizsinn sen bizim yapma böyleee

yok bu hafta öyle yaptımmm
son günler acayip açımmmmmmmmmmmmmmmmmmm
:lepi:
herşeyeeeeee
annadın sen onuuuu
kaydirigubbakcemile3
delikafadulden:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

valla en hızlı sen kilo verirsin bence boğazı tutmaya gerek bilem lkalmaz direk spor hatta maç :roflol::roflol:

Aaaa, neden kız, kaçmaa, sen de düdüklenicen! Hem hepimiz düdüklendiğimiz için arkadaş olmadık mı naniknanik

Sen ? Sen ?

supersin kısım yaaa . hastayım sana

ne oldu yakalanmaktanmı korkuyon .. ben bikere giydimdide karizmam cizilmesin dedim ne karizması dediydiniss . hımm gozumun onune getirdim o halini kaydirigubbakcemile3

valla en hızlı sen kilo verirsin bence boğazı tutmaya gerek bilem lkalmaz direk spor hatta maç :roflol::roflol:
dimeee maç güreşşş
o dikişlerlerlede ne maç yapılır beaaa
bak muhabbeti sonlandırmıyommm
kıllık olsun diyeee
bu hatunlar çok mutasıplarda sevmezler böyle konularııı
sositososito

petrik gebelikteki şeker ile normal şeker hastalığı aynı değilmiş teyzem hamileyken şelkeri vardı siz gibi diyet yapıyodu çok şükür şimdi bişeyi yok seker falan yani. ben ikisi farklı şeyler diye biliyorum gene dra sorarsın ama içini ferah tut

MUCıZE

lütfen kalk, bebişinin eşyalarını kokla, güzel hayaller kur, ona bir mektup falan yaz. Ne demekmiş öyle dipteyim, falan? anne olcak insan dibe mi fururmuş?

:)))))))) dikisler iilessin 40 cıksın aklanıp paklanıp hemen :))

supersin kısım yaaa . hastayım sana

ne oldu yakalanmaktanmı korkuyon .. ben bikere giydimdide karizmam cizilmesin dedim ne karizması dediydiniss . hımm gozumun onune getirdim o halini kaydirigubbakcemile3

senin karizma çizilir mi baby'm ya, şurada en karizmayı çizdirtmeyecek kişi sensin.. bakma bu esraya sen :)

esra hakıkaten he muhabbet senıde sardı sanırım PE-tatlicadiarzu-TRıK bitanem bu konu hassas gercekten sekerın varsa normalde bunu bı konus bakalım ne dıcek dr.valla DıDOCUM benımde 1.5 sene oldu ondan olsa gerek bız azcık kurallar dısına cıktık sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…