2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Sakaleynnnnn, yanında kimse var mı yardımcı olan?? Emiyor mu rahat rahat, mama veriyo musun arada.. Vaktin varsa doğum hikayeni de yazsana

Haa bide bebek kime benziyo???

emiyor sütümde geldi dünden beri ama sol göğüs ucu yara oldu onu veremiyorum hala düzeltemedik onun işçin tek göğüs yetmiyor arada mama veriyoruz yoksa çok yaygaracı bi bebek basıyor çığlığı çok zorda sakinleşiyor
kime benziyor çenesi banaymış kaş göz kulak eller babası burnu halasıymış ama bi ara yeni resmini ekleyeceğim çok çabuk değişiyor ilk günden daha farklı yüzü gözü

selam kızlar ya ben paso uyuyorum sizce bu halim normalmi?
bu arada bir bebişimiz daha olmuş süpeeer
fasulyeko canım kilosunu kaça aldın seyrandan?

emiyor sütümde geldi dünden beri ama sol göğüs ucu yara oldu onu veremiyorum hala düzeltemedik onun işçin tek göğüs yetmiyor arada mama veriyoruz yoksa çok yaygaracı bi bebek basıyor çığlığı çok zorda sakinleşiyor
kime benziyor çenesi banaymış kaş göz kulak eller babası burnu halasıymış ama bi ara yeni resmini ekleyeceğim çok çabuk değişiyor ilk günden daha farklı yüzü gözü

yerim ben onu... kolay gelsin sana Deryacım.. Sen deneyimlisinen azından, biz napcaz bilmiyorum.. Ben boşa demiyorum bu bebekler hiç çıkmasınlar dursunlar içimizde diye...

emzirirken antibiyotik kullanılabiliyor muymuş

antibiyotiği yazarken emziriyormusun diye sordular ona göre verdiler şu an oturabilmek ne kadar güzlemiş diyorum çünkü çok canım yanıyordu oturamıyordum .yanlız hala başım dönüyor narkozun etkisndenmiş hala atamamışım kansızlık yaşıyorum

sakaleyn bebişine bakmaya kıyamıyorsun dimi çok güzel bi duygudur eminimki umarım biran önce toparlanırsın sende dikkat et kendine

gelelim kilolara şuanda 8 kilo gitmiş durumda göbiş yavaş yavaş iniyor M beden geceliklerim çok rahat oluyor hatta bol sadece göğüs bölümümüz birazcık oturuyor
bu arada bebeği ilk 20 dk emziriyorum sonra mama veriyoruz süt yapımı durmasın diye ama lansinoh olmasa sağda iptal olurdu çok çabuk düzeltiyor benim sol taraf kızımdan hasarlı olduğu için biraz uzadı düzelmesi

evet maviş gerçekten öyle okadar masum ve okadar tatlıki insan kıyamıyor ALLAH 'ım bu benim içimdemiydi diyorsun

geçmiş olsun canımm. hoşgeldin. bebişin iştahlı galiba. nasıl geçior günlerin çok yoruluor musun.bebiş nassı. bir de ablası naptı.

geçmiş olsun canımm. hoşgeldin. bebişin iştahlı galiba. nasıl geçior günlerin çok yoruluor musun.bebiş nassı. bir de ablası naptı.

teşekkür ederim hoşbulduk.normal emiyor ama süt çok bol değil birde tek göğüs idare etmek zorunda yavrucum.abalamız bu sbaha kadar iyiydi bu sbah altıma bez bağlıyacağım bende memeden süt içiceğim dedi bezi bağlattım çok küçük oldu gelmedi ama süt için senin içtiğin süt gibi değil diyince vazgeçti .

ilk gün yanımda annem kızkardeşim vardı sonra kayınvalidemde geldi kayınvalidem bugün gitti şimdide annem yanımda
bu sabah sağlık ocağına gittim kuzun pazartesi topuk kanı alınacak benimde dikişlerimde problem çıktı ateşim çıkıyordu gerçekten sağ tarafta enfeksiyon başalngıcı antibiyotik verdiler cumaya dikişlerimiz alınacak çok canım yanıyırdu 2 gündür ondanmış

Derya oğlun çok güzel maşallah ilk göz ağrımız yeri başka, ilk fırsatta yeni resim bekliyoruz : )
dikişler kendiliğinden eriyor diye biliyordum, geçmiş olsun ağrıların geçer biran önce inş. Yusuf bey bol iştahlı ondan yaygara yapıyordur yerim ben onu
kızın napıyor kardeşine nasıl davranıyor kıskandımı ?

ayyy derya ya nasıl bi hayranlıkla ve yüzümde gülümseme ile okuyorum yazdıklarını kendimi hayal ediyorum senin yerinde. Allahım bizede göstersin o gunleri sagsalim inş.

ohh maşallah şimdiden 8 kiloo gitti demek ayyy harika bi haber bu ya...lanisoh krem demeke mucize diosun. ben henuz almadım hemen aldırayım bi küçük tüp yeter sanırım..aaa bak derya bide ayva çekirdeği dene istersen ama nerde bulcan bu mevsimde ayvayı..bulursan bi kaç tanesini bi kseyey üzerini geçecek kadar suya koy akşamdan sabah bekle jel kıvamına gelince sabaha sür üstelik emzirmeden önce silmene gerek yok ablam da denedik sabah sürdük akşmama iyileşti gögus ucu

gelelim kilolara şuanda 8 kilo gitmiş durumda göbiş yavaş yavaş iniyor M beden geceliklerim çok rahat oluyor hatta bol sadece göğüs bölümümüz birazcık oturuyor
bu arada bebeği ilk 20 dk emziriyorum sonra mama veriyoruz süt yapımı durmasın diye ama lansinoh olmasa sağda iptal olurdu çok çabuk düzeltiyor benim sol taraf kızımdan hasarlı olduğu için biraz uzadı düzelmesi

bravo sana, demek 8 kilo gitti ilk haftada. aman da ne güzel. bize de moral oldu valla....

heralde ben genel aneztezi ile sezaryan olursam sayet uyandıgımda ilk soracagım soru kiz dimi diye olacak :KK66:) hala içmide kuskular oluyor ara ara elimde kuku fotosu olsa bile ne bilim karnımı erkge benzettimi kadınlar su meshur komsular kil kapıyorum
yada iste bir oglan birkiz aman ne ideal ama annesi supriz olmasın bizim bilmekmim aylarca gitti kız dendi bir çıktı erkek falan cumlelerini duyunca içim bir geriliyor:))))
yani hani malum olmus olabilirmi bu çok bilen komsulara diyorum ama yok olmaz heralde

bu arada iki oglum olmasınıda isterim ama kendimi kiza çok hazırladım hazırlıklar kız adına o yuzden yoksa sanmayın cinseyet ayrımı falan yapıyorum hos beni bilen biliyor aylardır yasadgım cinsiyet çıkmazlarını yinede anlatayım dedim herkes burda iken:B))))

sinir oluorum agzı olan konusuyo banada le diolar karnın aynı oglan karnı vs . bende dedim oglanda olsa uzulmem sadece besigine kadar pembe aldım ona uzulurum saglıkla gelsin yeterki..

senin saçların yeter BABY

BENİM DE İÇİME 2 AĞUSTOS DOĞUYOR, HAYIRLISI BAKALIM.

saol canım. banada 30 temmuz yada 1 agustos gibi gelio bakalım

hemen hemen herkesten gögüsucunun yara olduğunu duyuyorum. emziren annelerin ortak sorunu galiba. allah hepimize sabır versin. çok can yanıyormuş yaralı uçla emzirmek. ama bebişim emzin yeter ki dayanırım bir şekilde. ben hala krem filan da almadım bu arada. malumunuz ben anti kremciyim. ama anladım ki lansinoh ya da medela gögüsucu kremi olmazsa olmayacak. ille de göğsümün yara olmasını beklemeyeyim di mi ama?

sakayn canım ya ne güzel içim gitti senin anlattıklarını okuyunca bizimde az kaldı işşallah sağ salim alırız bebişleri kucaklarımıza bir ay sonraki muhabbetleri düşünsenize hep böyle şeylr konuşulacak emiyor emmiyor yanımda annem var kayınvalidem var burnu bana benziyo....
bu arada dışarı çıkmıştım mercimek soruna cevap yazamadım. benim nstde sancılarım çıktı drde cumartesi tatile çıktı ayın 3üne kadar yok bide erken gelmesi iyi olmaz zamanında doğsun önlem alalım diye bana hap verdi işte öyle 38. haftayı beklicez

BABY biz seninle bir iki gün arayla doğuracağız galiba. öyle görünüyor. birbirimizin bebişlerinin fotosunu göremeyeceğiz , geç göreceğiz daha doğrusu.

bir anda herkes susunca ne derler bilirsiniz, ben demem diyemem evriş oyar :)

muck..

biri kiz mi dogurdukaydirigubbakcemile3denir dimi bildim dimi, evris apla beni oymaz dimikaydirigubbakcemile3

muck..

yahu ne meraklısınız toto devirmeye gidin bi çikolata yiyin enerji depolayın. hem tüm işleriniz bittimi sizin. birazdan sancı tutsa ayhh daha şunu yapmadıgım dediğinizi bişeyler varsa kalkın yapın yahu. bune tembellik sevdasıdır anlamadım.

Vay beaa hamıleye bak.. maşşşşşşşşşşşşşşşallah..

bu arada salifo şerbet için lohusa şekeri almıştı dün..kilosu 30 tl imiş.arzolunur

Yok artık.. ne bu beaa!!

selam kızlar anacım hastane işlerini hallettim bugün kuaförüme ugradım ama adam röflemi yapmıyor ya doguma kezban gibi gidicem neyse kaşlarımı aldırdım pazarteside son kez agdacıya giderim kukuyu ve göbegimi bir el attırırım gerçi tüy yok ama olsun gideyim genede.
kızlar son 6 güne girdim haftaya bu gün kızımı kucagıma almış olucam allahım nasıl heyacan bastı tahmin edemessiniz yemin ederim sanki ilk kez dogurucam

Senı ıyı gormek cok guzel.. hersey gonlunce olsun ınsallah.

ilk gün yanımda annem kızkardeşim vardı sonra kayınvalidemde geldi kayınvalidem bugün gitti şimdide annem yanımda
bu sabah sağlık ocağına gittim kuzun pazartesi topuk kanı alınacak benimde dikişlerimde problem çıktı ateşim çıkıyordu gerçekten sağ tarafta enfeksiyon başalngıcı antibiyotik verdiler cumaya dikişlerimiz alınacak çok canım yanıyırdu 2 gündür ondanmış

Kıyamam sana.. cok gecmıs olsun kuzum benım.. Allah yardımcın olsun..

Lalim.. kapı süsü ıle ılgılı nası yaptıgımı, ne kadar alıdnıgını falan hep yazmıstım uzun uzun sabah kuzum..

SEERNı ben hiç doğum geciktirici hap duymamıştım. içeni de ilk defa duyuyorum. yan tesiri filan yok di mi?

X