2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

KIZLAR SLM OOOO KÖFTELER MANTILAR VALLA ŞıMDı TIKINDIM AMA ACIKTIM HEMENCIK DUYUNCA bu arada yarın kontrolum varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrzemuszemuskaydirigubbakcemile2sositososito

hoşgeldin SAKALEYN. nasıl fırsat buldun da girdin. gözünaydın canım. bebeğine hepimiz bayıldık. maşallah....

gypsym esrama erekn yatıyosun davuk diyen tazem burcum nerdesin sen gece kaçta yatıyosunki hala bu saatlerde uyuyorsun. kız bak doruk geldğinde hiçde iyi olmıyacak senin için ne öleeee gece yatmaz sabah kalkmaz durumları. ayhh annem gibi oldum annem hep böyle derdi abim için gece yatmaz sabah kalkmaz bu çocuk diye söylenirdi...

kayarnın haberini bulamadım birisi bana detayını anlatırmı nasılmış ne zaman olmuş ne kadar güzel kuzusuna en sonunda istediği gibi kavuştu kayracım

hoşgeldin SAKALEYN. nasıl fırsat buldun da girdin. gözünaydın canım. bebeğine hepimiz bayıldık. maşallah....
hoş bulduk kuzu uyuyor fırsatı değerlendireyim dedim .
teşekkür edrim nazan gerçekten çok tatalı ya bakıp bakıp hayran oluyorum desem yeridir
KAYRA normal doğum yapmış. bebek gayet sağlıklı. ideal ölçülerde....

haberini senmi aldım bana bilgi versen şimdi arasam acaba musaitmidir

kızlar bızden bırıde onculuk etsın en son doğumu olanlardan temmuz annelerı gibi alt alta resımlerı koyalım yorumlar resımlerım altımca olunca bakması zor oluyo bence tabıkı gırdım valla sıra sıra bakmöası okadar zevklıkı ama COĞU HATTA HEPSı NEREDEYSE SEZERYAN olmus ama hepsi sağlıklı maşallahhhhhhhhhh

kayranın hikayesini bilmiyoruz ki deryacım. sms atmış EVRıŞE. hatta adını bile yazmamışmış. sonradan öğrendik o olduğunu.
sen anlatsana nasıl oldu doğum? şimdi nasılsın?

comely e katılıyorum arkadaşlar. bence de bebeklerimizin fotolarını eklediğimiz topiğe yorumlarımızı yapmayalım. o zaman yine sayfalar doluyor ve foto bulmak için zaman harcıyoruz. en güzeli o topikte sadece foto ve bebişlerin adları kiloları boyları filan gibi bilgileri olsun. yorumlarımızı yine buraya filan yapsak, daha iyi olmaz mı? böylece fotolar daha düzenli olur.

PıNKY ayıptır söylemesi ben yine dayanamadım ve az önce bir kavanoz nutella yedim. durduramadım yine kendimi. ben bu iştahla devam edersem doğurduktan sonra kilo almaya devam ederim. hepiniz verirsiniz ben şişmeye devam ederim....

Sakaleynnnnn, yanında kimse var mı yardımcı olan?? Emiyor mu rahat rahat, mama veriyo musun arada.. Vaktin varsa doğum hikayeni de yazsana

Haa bide bebek kime benziyo???

Son düzenleme:
Arkadaslarım;

Halimi görseniz su an eminim topluca aglardık...

Sakaleyn (Deryam) Dün dogum yapmışşşş.. oğlunun fotografını gonderdı bana sımdı.. bıraz sakınlesınce oglunun fotografını ekleyecegım.. ezan sahid oluyor yemın ederım su an ki halimee.. nası guzelll bır evlat dogurmuss anlatamam... ne mutlu bana size ıletecegım bırazdan
canım benim sesindeki heyecanı ve mutluluğu çok net haıtrlıyorum seninle konuşurken ağlamak için kendimi zor tutmuştum ama telefonu kapatınca ağladım canımya tekrar teşekkür ediyorum Şeniz
Şimdi konustum Derya ıle..

3 250 kg, 51 cm boyu, dün saat 5 te dogmus.. cok cok emıyormuss,bebegın kalp atısları zayıflayınca, sancı cekmesıne ragmen apar topar alınmış.. hepımıze dua etmıs.. sesı cok mutluydu..
tam 5 sat sancı çektirdiler kendi yedirdikkleri çikolata ve meyve suyu hatrına nst çekmek için ye demişlerdi allah normal doğum yapacaklarada sezeryan yapacaklarada yardım etsin :Saruboceq:
maşallah..allah nazarlardan saklasın..çok çok iyi haber bu..allah razı olsun..iki arada bi derede bizi de unutmamış..hayırlı bi evlat olur inşallah..

allah nazarlardan saklasin 1001 kere masallah...

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

nazan doğumum epiduralden genele dönünce çok üzüldüm akşam 5 e kadar beklettiler.nstden bi ara kaltım lavaboya gitmek için 5 10 dk gezindim.sonra tekrar yatağıma döndüm ve nstye bağladılar sadec 1 dk geçti ki doktor geldi bi baktı ortalık birbirine karıştı yine koluma serum burnuma oksijen ve bebeğin kalp atışları duyulmuyor kendmi apar topar ameliyat hanede buldum.doğum hikayemi detaylı yazacağım ama biraz üzüldüm kafamda toparlayarak yazacağım çünkü çok karmaşık ve stersli oldu herşey canım

ayyy nazaaaan kanıma girdin hee. dun aldıgım kavanoz açılmadan bekliuordu şimdi açıcam veeee ama tatlı daha çok acıktırıyor sanki... off ne yesem neyhse ben bi mutfaga kadar gideyim dolabı açıp şölllee bi bakayım belki canm bişeyler ister.. aslıda canm kek istiyor. yanına patates salatası off bide sigara böreği hmm bide tavukgöğsü

ilk gün yanımda annem kızkardeşim vardı sonra kayınvalidemde geldi kayınvalidem bugün gitti şimdide annem yanımda
bu sabah sağlık ocağına gittim kuzun pazartesi topuk kanı alınacak benimde dikişlerimde problem çıktı ateşim çıkıyordu gerçekten sağ tarafta enfeksiyon başalngıcı antibiyotik verdiler cumaya dikişlerimiz alınacak çok canım yanıyırdu 2 gündür ondanmış

nazan doğumum epiduralden genele dönünce çok üzüldüm akşam 5 e kadar beklettiler.nstden bi ara kaltım lavaboya gitmek için 5 10 dk gezindim.sonra tekrar yatağıma döndüm ve nstye bağladılar sadec 1 dk geçti ki doktor geldi bi baktı ortalık birbirine karıştı yine koluma serum burnuma oksijen ve bebeğin kalp atışları duyulmuyor kendmi apar topar ameliyat hanede buldum.doğum hikayemi detaylı yazacağım ama biraz üzüldüm kafamda toparlayarak yazacağım çünkü çok karmaşık ve stersli oldu herşey canım

hadi yaaa? bebeğin kalp atışları mı durdu? çokçok geçmiş olsun canım. iyi tamam sen kendini toparla da biran önce, sonra dinleriz hikayeni.
emzirebiliyor musun?

ilk gün yanımda annem kızkardeşim vardı sonra kayınvalidemde geldi kayınvalidem bugün gitti şimdide annem yanımda
bu sabah sağlık ocağına gittim kuzun pazartesi topuk kanı alınacak benimde dikişlerimde problem çıktı ateşim çıkıyordu gerçekten sağ tarafta enfeksiyon başalngıcı antibiyotik verdiler cumaya dikişlerimiz alınacak çok canım yanıyırdu 2 gündür ondanmış

emzirirken antibiyotik kullanılabiliyor muymuş

X