2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

canım meyvelerın çiğ olanı genel olarak gaz yapıyormus zaten.ama vişne kompostosu (yanı evde yapılan meyve suyu) onların bı zararı oldugunu duymadım.doktorlarda zaten emzıren annelere sıvı gıdalar tüketın hatta meyvesuyunuzu evde yapın diyorlar.ben hazırlatıcam meyve sularını anneme

dogalı yaparmı bilmem yada okızın ictigi dogalmı konsantremiydi bilmiorum minisim bana soyleneni ilettim. o sebepten visne yapmayı ve yemeyi dusunmuorum ama diger meyveler olabilir. herkes ozgur kararında

anladım babybim.evet belkıde hazır tüketmıs olabılır.çünkü vişne iyide bır kan yapıcı oldugu için,içmeyı düşünüyorum.sanırım dogumdan sonra kan ilaçlarımızı içmeye devam edıcekmısız.neyse bakalım denemeden anlayamıyacagız galıba

Son düzenleme:
bu kuku agrısı tam olarak nası oluyo.bende olmadı galıba.ama az bi iş yapıyım belım kopuyo agrıdan kasıklarımda baskı artıyo bazen,yada karnım sertlesıyo arada.ben bak hala dolapla ugrasıyorum.10 dakka yapıyorum yarım saat dınlenıyorum.Allah tan yemegım varda rahatım

nasıl tarif etsemki sanki icindeki et curumuste sızlıo gibi agrı bıcak saplanması gibide. agrırsa anlarsın ancak bendede yeni olmaya basladı evrim hep derdi bilmezdim ama basladı 1 haftadır geceleri saga sola donerken hafif vardı ama bugun gunduzde basladı

ben sanırım ayran tuketirim cunku sut icemiorum hemde cok kalorili iice siserim o sebepten ayranı bol icerim hemde severim. kompostoda olabilir ama az sekerli. bitki cayları zaen arttırıo sutu yada humana hipp vs.bosubosuna kalori yuklenmek istemiorum hafiflemek istiorum

bsonra şeftalıde koycam buzluga,bırde siyah üzüm zamanı gelse,encok onun meyvesuyunu sevıyorum.kopkoyu bı kırmızııı ıımmhhhhhhh bayılırımm.pinky cim seyde deneyın,şeftalı vişne ve siyah üzümü kaynatınca karısık meyvesuyu oluyor ve tadı harıka.insan doyamıyor

şeftaliyi yıkadıktan sonra direk koyuyor musun dondurucuya, yoksa başka bir işlem yapıyor musun??

bide aklımdayken soyliyim okudugum bir yazıda dioduki gogsunuzun iltihap kapmasını onlemek icin pedinize 1-2 damla bebeyagı damlatın. tıkanmasını iltihabını onluomus

merhaba kızlar nasılsınız bebişim uyuorken bi uğrayayım dedim hepinizi çok özledim ve merak ettim başaka doğuran varmı yada genel haberler verebilirmisiniz çok oturamıyorım hala dikişlerim çok acıyor

HEP DERLERYA KADINLAR 3 GÜNLÜK TATİLE 3 VALİZ GİDER TÜM DOLABI boşaltır diye bizde tedbir diyerek aynısını yapıyoz sanki burda normal doğumda bikaç saat dinlendirip, sezerciktede bir gün yatırıyolarmış.bakalım benim cuma belli olcak ne olacağı hayırlısı

be koyduğum hemen herşeyi kullnadım bebeğim çok kustu süekli battaniyede dahil değiştirmek zorunda kaldık

ahh deryacım gelmiş. güzel annemiz cici annemiz anlatsana biraz yusuf bebek nasıl neler yapıyosunuz. en önemlisi uyku düzeni nasıl

merhaba kızlar nasılsınız bebişim uyuorken bi uğrayayım dedim hepinizi çok özledim ve merak ettim başaka doğuran varmı yada genel haberler verebilirmisiniz çok oturamıyorım hala dikişlerim çok acıyor

hoş gedin canım hepimiz merak ediyoruz seni nasılsın yusuf nasıl herkesin aklındasın
fırsat bulup girmeni bekliyoruz anlatacakların vardır diye

miniiiiiiiik şeftali ve kırmızı üzümü nasıl yapiosun. çünkü biz 2 haftadır kırmızı üzüm tüketiyoruz yani mevsimi başladı ...

gypsymesram gelmiş. hoşgeldin yafrum neler yaptınız anlat bakem. bikaç da resim eklersen seviniris...

derya derya derya geçmişi okumayı bırak bize bişeyler yaz. bize yuısufu anlat ve hatta en kısa zamanda dogum hikayeni yaz. agustos kuzuları başlıgına..

geldim geçmişe bakamayacağım zaten başım dönüyor
yusufum iyi sütüm bugün gelmeye başladı ama göğüs uçlarım yara oldu süt gelsin diye sürekli emzirince mecburen yara oldu lansinoh çok işe yarıyor haberiniz ola baya düzeltiyor yarayı
arada hala mama veriyoruz çok değil ama vermek zorunda kaldım mamayı

derya hosgeldinnn ii oldugunuza sevindim
bakma gecmise bi yenilik yok sen senden ve yusuftan heber ver
biara dogum hikayeni yaz
gecmis olsun o humana vs icmedinmi canım sutun gelsin die

slm kızlar
sanırım ilk ben geldim
nazan gezmelere gidicekti yine
esra ile ebruda anca eve varmıştırr
çok güzel bir gün geçti püfür püfür esen bir gün mekan süper valla kızlar bebişlerlde orada toplanırız mis gibi serin serin hemde ucuz delikafadulden
nazan dohtora gitmek için erken ayrıldı bizde 3 e kadar oturduk ordan kalkıp tarihi kadıköy salı pazarına gittikkk gezdik tozdukkk sonra ebru ile metrobüse atlayıp evlerimize döndük adaşım aracı ile evine döndüüü
berkede vardı çok tatlı bi çocukkkk bıcır bıcırrr maşallahhh
esranın sevimli bebiş doğurma özelliği var biliyosunuz ecede öyle olucak kesinnn
fotoları yüklerim birazdan
nazanın göbiş harbi kocaman olmuş şaşırdımmm yanee geçen sefere nazarannn
ebruuşşkaaa tahmin ettiğiniz gibi çok ama çok tatlı bi hatun güleryüzlü sempatik ve tabiki hanımhanımcıkkk
yaaa acaba bende bigün hanımhanımcık sıfatı taşıyablirmiyim ne dersinizzz delikafadulden

ay deryaa gelmişşşş
deryaaa çok özledim ben seniii yusuf nasıll sen nasılsınnnn

bu arada sabah bende doktora gittim
suyum azalmış :KK43:(
cumaya tekrar gel dedi bol su iç dedi eğer suyunda artma yoksa suni sancı verip doğuma alıcaz dedi
artık miyadım doldu sanırım kızlarrr bebişim 3.200 gr gözüküyor ama artı eksi durumları var tabii
cuma günü belli olucak bende suya dayandım heç niyetim yok bu cuma doğurmayaaaaa

ardacım sakin ol kuzum hepimizin elbette gebişlikten böyle hormonları
son günlerimizi yaşıyoruz artık az kaldı kimse birbirini üzmesin boş yere

bak bana 39. haftamdayım ne bi sancı ne su ne nişan
barim yalancı sancı olaydı oda yok doktorları kandırıp nstlere yatıyozz
sende sakin ol sinirlenme bebişlerde geriliyoooo
kız ne yapacan bekle işte sancı yok siye diye zorla getirme
ahh deryacım gelmiş. güzel annemiz cici annemiz anlatsana biraz yusuf bebek nasıl neler yapıyosunuz. en önemlisi uyku düzeni nasıl

hoş gedin canım hepimiz merak ediyoruz seni nasılsın yusuf nasıl herkesin aklındasın
fırsat bulup girmeni bekliyoruz anlatacakların vardır diye

yusufum iyi uyku düzeni değişiyor bazen çok ağlıyor bazende çok güzl uyuyor bu gün gaz problemi yaşadık çok ağladı meleğim dudaklarını büze büze bir ağlayışı var eğer herhangi sıkıntısı yoksa karnımızda toksa uyuyor baya 2 saat filan ilk günler çok kusuyırdu şimdi azaldı yarın topuk kanı aldırmaya sağlık ocağına gideceğiz ertesi günde dikişleirm alınacak doğum hikayemi beklediğinizi biliyorum ama kızlar biraz moral bozucu ben bile hala atamadım aklıma geldikçe üzülüyorum yine en uygun şekilde ve en ısa zamanda yazacağiım

derya hosgeldinnn ii oldugunuza sevindim
bakma gecmise bi yenilik yok sen senden ve yusuftan heber ver
biara dogum hikayeni yaz
gecmis olsun o humana vs icmedinmi canım sutun gelsin die
sağol canım ilk mai beyazdan sonra daha doğrusu doğuran benmiyim helinden filan ses yok galiba
içmedeim rezene anason çayı içiyorum
ay deryaa gelmişşşş
deryaaa çok özledim ben seniii yusuf nasıll sen nasılsınnnn

hoşbuldum bede sizleri çok özledim iyi teyzeleri iyi kuzu

X