2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

evros, Candy5, cilgin_kedi, dide+, eftelya66+, evriş+, flawlessd, maviş83, mentes, mercimekim+, seerni
bugün kimse yoklama yapmadı ben yapayım dedim 3 misafir var onlar kim acaba CADIARZU

yani kaynatmıycaz mı kaynamış sıcak suda bekletmek yeterli mi bugün hallediyim bu işi diyorum ben biberonu aldığımda adam çok kaynatıyolar sonra da biberonun ağzı akıtıyo diye geliyolar demiştide arada kaldım o yüzden yapanlardan öğreneyim dedim saol canım

evet kaynatma bozulabilir..suyu kaynat sadece..ben kaynatma işi için ayrıca 1 tas ve spatula ayarladım..hep aynı şeyde kaynatıcam..yani kullanmak zorunda kalırsam...sonra buzdolabı poşetine koydum fermuarlı olanlara..hastane çantasına bu şekilde koydum

Son düzenleme:
evet kaynatma bozulabilir..suyu kaynat sadece..ben kaynatma işi için ayrıca 1 tas ve spatula ayarladım..hep aynı şeyde kaynatıcam..yani kullanmak zorunda kalırsam...sonra buzdolabı poşetine koydum fermuarlı olanlara..hastane çantasına bu şekilde koydum

saol mercimekim tam senin dediğin gibi yapcam

bende bi duş alıp geliyim
görüşürüz

evros, Candy5, cilgin_kedi, dide+, eftelya66+, evriş+, flawlessd, maviş83, mentes, mercimekim+, seerni
bugün kimse yoklama yapmadı ben yapayım dedim 3 misafir var onlar kim acaba CADIARZU

Birisi benim canım. Eylül annesiyim ben normalde ama sizleri merak ettim acaba doğum yapan falan oldu mu diye? Erken doğum riskin var demişti doktor bir ara ama şu anda iyiyim çok şükür.

Birisi benim canım. Eylül annesiyim ben normalde ama sizleri merak ettim acaba doğum yapan falan oldu mu diye? Erken doğum riskin var demişti doktor bir ara ama şu anda iyiyim çok şükür.

evet 4 bebek doğdu.. 32. haftayı geçirmişsin korkacak bişey kalmamış senin için..

burcu ne becerikli annen var ya , masallah cok guzel olmus...anneni bana odunc versene birasss...:kedi:

Olmass.. Sefa benimmmmmmmmm :eek:lmaz:

ulen taze 40 yıllık ay dedenin rimelli kirpiği olur mu be? topittoş yapıp bırakmışsın len doruğ'a aydede falan diye tanıtıp çocuğun cinsiyet alglarını zedeleme sakın...
ama güzel olmuş hani..değişik bir yorumlama biçimi serbest bir çalışma.teruklar sana

kaydirigubbakcemile3 yorumlamaya bak yaaa..

iyi de taze burcum benim aklimi bisey kurcaladi, altin yastigini niye altin rengi yaptiniz kuzum?? altinlar belli olmicekkkaydirigubbakcemile3

Daha ıyı ıste.. Burcu altın yastıgına sıcak bakmıodu.. arada kaynar takılanlar.. :))

biz balayında bir otelde kalmıştık bali de.... banyosu müthişti. hem küvet vardı hem de duş. duşun üstü açıktı. ve zemini taştı. etrafı da kayalık. çok doğal bir dekorasyondu. kayaların arasından çiçekler fışkırmıştı. muhteşem bir ambianstı. bi de bu banyodan odaya pencere vardı yuvarlak. yani sen duş alırken odadaki de seni görüyor.... tam balayılıktı yani. bana odaya açılan pencere biraz abes gelmişti ama aynı pencere singapurda kaldığımız şehiriçi otelde de vardı. gerçi istemezsen kapatabiliyorsun jaluzi ile ama yine de bu pencereye ihtiyaç duyulmuş olması bana garip gelmişti.

Aynen kaldıgımız otelı tarıf etmıssın Nazan.. o cam gercekten enteresan bır enstantene goruntusu verıyordu.

subat annelerinden biri 2 ayda 10 kg vermis cok taktir ettim kendisini . hem saglıklı beslenmis tum msjlarını okuyamadım ama azcok bizim dusundugumuz tarzda beslenmis. yuryus yapmıs hergun 1 saat. vs vs tam detaylarını okuyabilirsem paylasırım

Darısı başımısaa...:Saruboceq:

Aaa size rüyamı anlatmayı unuttum:

Taze bizi evine çağırmış. Biz de gidiyoruz kapıyı çalıyoruz açan yok. Telefon ediyorum, diyor Evrimlerdeyim oraya gelin. Bu arada yanımda kayınvalidemler de var, dördümüz gidiyoruz. Ama Evrimin bir evi varmış, saray yavrusu. Kocaman gemir kapılar, beyaz korkuluklar arasından evin önüne geliyoruz, bakıyoruz bizinkiler içeride deriin bir muhabbete dalmış. Camı tıklatıyorum, şöyle bir bakıp başlıyorlar bizi çekiştirmeye. Kayınpeder bu arada rakısını açıyor, balkondaki masada içmeye başlıyor. Evrimle Burcu bizi gösterip gösterip sinirli sinirli konuşuyorlar içeride. Bariz bizi çekiştiriyorlar. Yav diyorum, bu kızlar hiç böyle değildi, niye yaptılar ki diyorum. O ara uyandımkaydirigubbakcemile3

Evet evet.. benım evım orası.. geldın mı sen bızım eve hıç.. hem de aynısı :)) kapımızın onunde de hep bı rakı masası bulunur,portatıfınden.. valla pesssssssss kaydirigubbakcemile3

Ben de aynen ole yaptım.. kasıgını, emzıgını, bıberonunu.. bozulmadı da sukur.

ben günlerdir yemiyordum..bugün naptım..domatesli 3 tane yumurta kırdım yedim..yuh dedim kendime sonra..

3 tane haaaaaaa.. maşşşşşşşşşşşşallah dıyorum ben de sana :bbo:

Bu arada uykum ıle ılgılı güzel yorumlarınız ıcın cok teruk ederım.. Allah razı olsun hepınızden.

yumurta yememiz gerekiyo ama içim almıyo artık..sizler yiyebiliyor musunuz??
hayıığğğğğğğğğğ ancak melemenle tüketebılıyorum belkı bazen peynırlı yumurta olursa.asla haslanmıs yiyiermıyorum mıdem almıyo.kafamçokkarıştı

canım arkadasın misafir dedıgı sen degılsın.en altta şu kadar kayıtlı şukadar misafir yazıyo.yanı siteye üye olmayan yada üye olan ama nickiyle girmeden sadece okuyan arkadaslar yerimseniben

ben fırçayı almadan terki diyar eylemiş zannımca.hep geç kalırım zaten

Istanbul gurubu ıle konustum.. Oradan cıkıp pazara gıdeceklermış... herkes bırbırını kandırmaya calsııyor sanırım su an pazar ıcın :)) .. hava serinmiş.. keyifleri yerinde.. selam soledıler cok.. aksam fotograflarını ekleyeceklermıs..

]

misafir herkes olbiler o zaman? eski dostlaaar eski dostlaaar

ben fırçayı almadan terki diyar eylemiş zannımca.hep geç kalırım zaten

En son kurdugun cümlenin en güzel baglamını yukarıda sen kendın vermıssın zaten.. benım yazmama gerek kalmadı :)) yıne de sah damarına yakın onlar senın su an.. üsülme kaydirigubbakcemile3

Istanbul gurubu ıle konustum.. Oradan cıkıp pazara gıdeceklermış... herkes bırbırını kandırmaya calsııyor sanırım su an pazar ıcın :)) .. hava serinmiş.. keyifleri yerinde.. selam soledıler cok.. aksam fotograflarını ekleyeceklermıs..

mantıları yiyince fazla enerji hasıl oldu tabi.iknacıların elebaşını tahmin etmek zor değil.

X