2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

bu altdeğiştirme minderimiz
p1040698.jpg

bu portbebeyi toyikide görmüştüm ben ama içinde bebek rahat edemicek gibi gelmişti bana sanki düşçekmiş gibi geldi aslında..yoksa görünüm acısından çok süper bencede

evet GYPSY cim çok mahçubum ama aynen dediğin gibi oldu. çalışırken bile daha çok giriyordum di mi? 3 gündür bahçeşehirdeydim ablamlarda. o yüzden giremedim. bundan sonra durum ne olur bilmiyorum, keşke sizler kadar girebilsem.

veeee işte bunlar da kendi yaptığımız şekerleri şeker sepeti de puset şeklinde. ilerde oyuncağı olacak kızımın
p1040700.jpg

selam kızlar dr geldim kötü bir gün geçirdim diyebilirim dr um önce ultrasona aldı beni yataktan kalkmadan tansiyonumu ölçtü sonra kızım ilaçlarını ..................................................................................................................................................................................fazlada geç kalmak istemiyorum tansiyondan anne ve bebek zarar görür diyede endişeleniyorum demiş anneme dr son karar kızlar temmuzun 29 sabah 7.30 sezeryana giriyorum hayırlısıyla

Hayırlısı olsun Kadriyecim. Lütfen ilaçlarını zamanında al. Bu preeklampsi denen şey, yaz aylarında çok daha sık görülüyormuş.

korkaaaakkk korkaaaaakkk
laelaelaelaelae
lülülülülülü

Seni var ya, taze fasulyeye domates diye doğrar, yerim kadın! Hıh, bunu da yaparım! O derece cesaretliyim. Kimse bana korkak diyemez, korkarsam bir tek Sefa'dan korkarım ben :roflol:

ben 33+1 ken gittim NST çekildi 38+5 te doğumum gerçekleşecek ve 2 haftada 1 kontrolllerim olacak ( son zamanlarda her haftadamı olur kontroller bilmiyorum)her kontrolde NSTsi çekilcekmiş ve 1 kez 150 tl vercekmişim baskada vermicekmişim hastane ortamı olmadığı için olsa gerek sanırım öle CADIARZU

Çok değil mi bu kardeş? Sen bilirsin ama?

yuhh yanıı,150 tlmı,çüş diyorum.bence ne yap bılıyormusun canım,doktorda randevun hangı gunse,o gun sabahtan devlet hastanesıne git nts ye gir,hemde para bıle ödemeden.sonra nts kagıdınla doktoruna git.bune canım 2 kez nts ye girmek çin 150 tl verılırmı hiç

idrarda protein varmış benim.olmaması gerekir dedi bir kültür isteyelim dedi ssk varsa anlaşmalı bir tıp merkezi var oradan yaptırabilirsiniz dedi ynlendirdi ama neden NST yi yönlendirmedi anlamadım yle aç bir dr ye de benzemiyor gerçi ama.. 1 kez girdik nst ye nasıl olsa öylede böylede vercez 150 yi
:sm_confused:

neyse konforlu bir şekilde keyifle çektirdiğimi hatırlayımda takmamaya bakim en iyisi madem yanapim :sm_confused:

NAZAN, hepsi çok güzel olmuş canım.Güle güle kullanın. Hele pusete bayıldım. :)

Kilo konusunda son 2 haftada 2 kg almış olmam canımı sıktı. Hem de istahım olmadığı halde, yaaa :KK43:(

evet GYPSY cim çok mahçubum ama aynen dediğin gibi oldu. çalışırken bile daha çok giriyordum di mi? 3 gündür bahçeşehirdeydim ablamlarda. o yüzden giremedim. bundan sonra durum ne olur bilmiyorum, keşke sizler kadar girebilsem.

latife yapıyorum şekerrr sen bizi ara sıra haberdar et kendinden onada razıyızzz
bide şu adaşım tellerine bak msjlarına cvp verr ohh daha ne isterizzz delikafadulden
NAZımızın albümü çok güzelmişşş bende istiyorummm
aslında kendim yapmayı planlıyorum bakalımmmm

Nazan..çok şahane olmuş arkadaşım..özellikle kapı süsü ve pusete bayıldım bayıldım..:)

veeee işte bunlar da kendi yaptığımız şekerleri şeker sepeti de puset şeklinde. ilerde oyuncağı olacak kızımın
p1040700.jpg

fikir süpermiş güle güle kullan..

bu portbebeyi toyikide görmüştüm ben ama içinde bebek rahat edemicek gibi gelmişti bana sanki düşçekmiş gibi geldi aslında..yoksa görünüm acısından çok süper bencede

bebekte annesi de çok mutlu görünüyordu:ecrin_bebek:
taşıması çok kolaymış. anne memnundu yani. birde şu yaz moda olanlar varya artizlerin kullandığı onlarda çok hoş. alsak kullanabilirmiyiz acaba..çingene askısı mı ne diyolarmış
bkz:Bebek Taşıma Çantası , Bebek Taşıma , Bebek & Anne Listeleme Sayfası 1/3

teşekkürler arkadaşlar. kapısüsü ve puset rağbet görmüş.... oysa ben sadece şekerleri yapmıştım. aşkkkkolsun küstüm size... hem de iki çeşit şeker yaptım. birini daha ekliyorum şimdi. onlara da iltifat bekliyorum lütfen.

fikir süpermiş güle güle kullan..

bebekte annesi de çok mutlu görünüyordu:ecrin_bebek:
taşıması çok kolaymış. anne memnundu yani. birde şu yaz moda olanlar varya artizlerin kullandığı onlarda çok hoş. alsak kullanabilirmiyiz acaba..çingene askısı mı ne diyolarmış
bkz:Bebek Taşıma Çantası , Bebek Taşıma , Bebek & Anne Listeleme Sayfası 1/3

ben mağazada gördüm içinde bebekte yoktu anneside demekki o yüzdne bana öyle gelmiş olmalı:)

X