2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

allasen sabah güneşi vurdu mu bu gün? bir atasözünün ispatı üzerine çalışıyorum..senle ilgisi yok yani

:roflol: hayatım o sabah güneşinin dün vurmus olması laızm,bende merak ettım dogruluk payını ama atlar gelır die korktum soramadım :kedi: sanırım dünsabah esraya sabah güneşi vurmus olmalıı,bencede ama esrayla ilgisi yok budurumun,yanı gecekı olayıyla ilgili degıl.ölesıneee bi soru yane

gülistanım sen bakma bunlara hepisi mıymıntı bunların kaç ay önceden jübileler bi yerlere gidemeleler evlerini mok götürmeler pasaklı hatunlar işte
hele o mercimek yokmu bebişin ütülerini yapmamıştır daha Allah bilir
diğerlerini zaten saymıyorum bilemmmm
delikafadulden

Gyps, ya çok normal bişey bu. Yani ben böyle hikaye çok duydum, rüyasında çisini yapan ve sabah kalktığında yatağını ıslak bulan çok.. Sen hamiş olduğun için suyun gelmiş rüyanda koyvermişsin işte.. Benim de ortaokulda köyde başıma gelmişti..

ne derlerdi "sabah güneşi sidikliye, akşam güneşi güzele vurur" diye... Sabah güneşinde köyde gizli gizli çarşafları yıkadığımı hatırlıyorum, çok fenaydı..

mercimek ve minik te varmış yanlız değilim sevindim valla
ama pinkycim sana imrendim yani çok güzel bence son haftalardada böyle devam edersin birazda kendimizle alakalı diye düşünüyorum çünkü ama mercimeğe hiç lafım yok onun antalya sıcaklarıyla alakalı kesin off bide alanya antalyadan daha sıcaktır kesin ama orda olsam yüzmeye giderdim yürümek yerine

Dıdo.. tut kollarından.. ben de cakmağı alıp gelıyorum.. :eek:lmaz: ( kaydirigubbakcemile3 )

Inan senı kırmak ıstemezdım ama.. ben de o hıkayeden yok... sısın gıbı ana kucagında buyumedık bıss.. amazon cocuguyuss.. anlamayıs bole seylerden :dilcikar:

Ha ole mııı??? Iyı yazayım da sevın barı.. gıdıyorum bugun aksama dogru.. mafoldumben
çakmak çakmağa geldik
kuku yakmağa geldik ha ha ha

kolay gele evrim.ben haftasonu kurtuldum o işlerden.
:roflol: hayatım o sabah güneşinin dün vurmus olması laızm,bende merak ettım dogruluk payını ama atlar gelır die korktum soramadım :kedi: sanırım dünsabah esraya sabah güneşi vurmus olmalıı,bencede ama esrayla ilgisi yok budurumun,yanı gecekı olayıyla ilgili degıl.ölesıneee bi soru yane

ayyyyyyy gülmekten düşecem koltuktan şimdi..iyi ki varsınız be..

dün eşimle haftaiçi şuraya gidelim.amcakızına akşam oturmasına gidelim.bir diğerinin oglu karete şampionu olmuş gözunuz aydın diyelim. sonra benm amcaogluna gidelim diye plan yaparken bana ilk defa yahu aşkım sen hamilesin nerdeyse dogurcan azcık evde otursakmı dedi..bende beni evde oturma psikolojisine alıştırma şimdiden depresyona sokma beni zaten bebek olunca gezemices ilk zamanlar dedim.adamcagız tırsdı tamma sen bilirsin ben senin için diyorum dedi..bende bişey olmaz Allahın izniyle 36 dan sonra hastane çantamızı alıp gezeris dedim ve bana ne dese begenirisniz...

pes yani sen benden daha gezenti oldun dedi.. malum kendileri bizim esranın erkek versiyonu oldugu için....hehehe....

benımm kocacımda bana şaşkın gözlerle bakıyo.hiç alıskın degıldır evde oturmama.ama şöle 3-4 haftadır dısarı nerdeyse haftada 1-2 kez cıkıyorum.tabı hakan şokta kaydirigubbakcemile3 inanmıyorum askım 3 gundur evdesın hiö canın sıkılmıyomu diyip durdu kackere.ama dünaksam ayaklarımın halını görünce bana acıyan gözlerle baktı ve hala şiş ayakalrım.pekde inecege benzemıyorr mafoldumben gıttıgım yerde ayaklarımı havaya dıkıp uzanamadıgım için en rahatı evımde oturmaakkk.totomuu yayymaaak.okadar şiştiki dünaksam ayakalrım tüm gün salık kalmaktan,tavlamız bıle yarım kaldı koçişle.negüzelde yenıyordummmm :umursamaz:

TOPıĞıN EN'LERı

evriş = topiğin en annesiii (valla benim anaacığımdan daha çok şey biliyor şahsen:)
dide = topiğin en stand-upçısııı (didoya daha çok enler varda neyse sadece böyle dedim laelaelaelaelae
babymoom = topiğin güzellik ve bakım uzmanı (suna dumankayamız-ahmet marankimiz :)

tazefasulye = topiğin cinsellik uzmanı (yalanmııı yalanmıııı :)

lalece = topiğin en çıtırı heralde en az kilolu lal aramızdaaa :))

aftabru = topiğin olgunu (olgun ve dolgun hatun :)

esrako = topiğin en meraklısı (esra ve meraklı soruları bu topiğin tadı tuzu)

petrik = topiğin en şekerii (azimli şeker annemiz bizimmm)

telkırma = topiğin en hamaratııııı

milkshake = topiğin en çilekeşi (bu hatunun başına gelenler pişmiş tavuğunkine gelmedi başka dert vermesin rabbim)

minik_kelebek = topiğin şirinesi (minişim çok başka şirinmi şirin tatlımı tatlııı)

norraa = topiğin en iştahlısı ( şimdi diceksiniz sen nesin ben pisboğazım ama nurdandaki iştah çok farklı harikaaa )

jenny_sh = topiğin türkçe katili (ama biz seni böyle seviyoss haberin olsun :)

sakaleynmaster = topiğin en tecrübelisiiii(biricik deneyimli annemizzz)

pinky_42 = topiğin gezentisi(gez gez nereye kadar nasıl hamilesin sen :KK70:

tuana3434 = topiğin sakini(sessiz sakin bi hatundur şahsen tanıdım öyledir yani kendisi)

seerni = topiğin en uyuşuğuuu :))

mercimekim = topiğin en sevimlisi (hele avatarındaki fotolar yokmu sankim mercimekin bebişi öyle olucakk)

keops35 = topiğin kaçağıı (bi gözükür bi kaçar)

burko = topiğin bilimsel ve duygusal annesi (kendileri biyoloji öğretmeni olurda )

eftelya66 = topiğin temizlik hastası (eline bez vermeye görün bulduğu yeri temizliyo)

ebruska = topiğin akıllısı (bu kadar aktif değilken hepimizin bilgilerini aklında tutması çok ilginç değilmi)

başak35 = topiğin güzel kız annesi(başak ne kadar güzel değilmiii burçinde öyle olucakkk:)

fasulyeko = topiğin başbakan yaveri eee belediyede çalışıyo rüyalara bile giriyo bu hatun :))

3k1m = topiğin sanatsal şaheseri (hele o özetleri yokmu keşke daha aktif olsa değilmi:)

kaçakkedi = veee topiğin ilk annesi olucakkk inşallah dularımız şebnemleeee

geriye kalıyor bendenizzz topiğin en şişkosuuuu opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
gülistanım sen bakma bunlara hepisi mıymıntı bunların kaç ay önceden jübileler bi yerlere gidemeleler evlerini mok götürmeler pasaklı hatunlar işte
delikafadulden

yakalayamazsın kuzuu..lülülülülülü..evim miiisss , bebişimin cicilerinin ütüsü 1 ay önce bitti bee..hastane çantam bilem hazır.....:kahve:

aaa sabah güneşi esprisi yapılmış çoktan...pufff
açık açık tam metin halinde zikredilmemişti korkudan..iyi oldu ça ça ça ayça
ama pinkycim sana imrendim yani çok güzel bence son haftalardada böyle devam edersin birazda kendimizle alakalı diye düşünüyorum çünkü ama mercimeğe hiç lafım yok onun antalya sıcaklarıyla alakalı kesin off bide alanya antalyadan daha sıcaktır kesin ama orda olsam yüzmeye giderdim yürümek yerine

sedacım pursa da çok sıcak mı..biz seneye pursaya tayin isteyeceğiz.

delikafadulden

ayy evet ya bunlar mıymıntı dimi şeker..:)

ben bugun yine dışarı çıkmam gerek..dolap içi kapitonelerin ucuna fisto mu ondan alcam..ama akşama dogru 6 dan sonra çıkıcam..:)

yurtdışından beklediğim postam geldi. ogluşuma yumuşak oyuncak göndermişler. mothercare dan almışlar. hehe..:)

ben yokum ama esracım topiğin en uyuşuğu olabilermiyim acaba???
ama vbide pinky yerine bence seni yapmak lazım topiğin en gezentisi

En' ler listesini tuttum.. Başkalarına da bişeyler bul ama..bitti mi bu kadar mı??

Son düzenleme:
kız esraaaaaaaaaaa benmi gezentiyim senmi. yafrum karıştırmışsın hem sen en şişko kategorisinde değilde. topiğin en neşesi kısmına yazalım şahsi fikrimdir...

yok didecim ben buraya antalyadan geldim oyüzden burası bana hiç sıcak gelmiyo bi geçen hafta biraz sıcaktı e oda geçti zaten kısa sürüyü sıcaklar... gelde görüşelim seninle ya ne güsel olur

hay dedene rahmet...bi de esra gadınına desen alanya sıcağında, neminde bakkala gidilirmiymiş..

burko var ayçaaaa

sedacım seni yazmamışmıyım ne bilim çok sık girmiyosun diye bişi kondumaradım sana demekki tmm sanada uyuşuk diyelim o zaman :))

X