2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

gittim tuvalete Allahtan bir şey yok..işe geldiğimden beri 1 lt su içtim zaten.ağrım geçmedi..sanki adet ağrısı gibi.normaldir herhalde değil mi? yaşayanlar vardı aramızda.sağol burcu

canum o adet ağrısı bende oldu 2 gün önce. sola yat geçmedi dinlen geçmedi. ve kasılmalarım oldu. çok korkmuştum. ama şimdi yok . arada yokluor galiba bişiler

gittim tuvalete Allahtan bir şey yok..işe geldiğimden beri 1 lt su içtim zaten.ağrım geçmedi..sanki adet ağrısı gibi.normaldir herhalde değil mi? yaşayanlar vardı aramızda.sağol burcu

Olmaz mı yavrum yaa.. kac kere yasadım hem de.. her gun hepımız yasıyoruss.. demek kı kelebek ın dedıgını de yap arada.. hep oturarak kalma.. cuma ya kadar atlatsan da.. sonrası zaten evdesın..

sildim yatağı 50 sefer off yaaa keşke ortasında uyanabilseydim yatağa hiç geçmeden kurtarsaydım
ben ortaokula kadar işemişim altıma..abimde işermiş ondan kıskanıp işermişim
hiç unutmam annem beni küvete sokmuştu almıştı eline çakmağı kukuma tutmuştuu kukunu yakıcam demişti ben bi ağla bi ağla sonra korkudan bırakmışım
o zamandan beri yatağa ilk kez işedim -tatlicadiarzu-
oğlum bna çekrse boku yerim aynen

sildim yatağı 50 sefer off yaaa keşke ortasında uyanabilseydim yatağa hiç geçmeden kurtarsaydım
ben ortaokula kadar işemişim altıma..abimde işermiş ondan kıskanıp işermişim
hiç unutmam annem beni küvete sokmuştu almıştı eline çakmağı kukuma tutmuştuu kukunu yakıcam demişti ben bi ağla bi ağla sonra korkudan bırakmışım
o zamandan beri yatağa ilk kez işedim -tatlicadiarzu-
oğlum bna çekrse boku yerim aynen

ne yani kukuna çakmak mı tutalım şimdi..oyyy güldürme beni karnım ağırıyo zaten manyak

noldu didoo gadınn hee Allahın sopası yok iştee şimdi bide doğurmaya kalkma oralarda heee

Neyse, misss gibi bir tabak kirazım var. Kim naapsın irmik helvasınınaniknanik
azini ye, hem mieyi eksitir oo, bosver...
tabi canim bu sicakta ne helvasii, sen buz gibi kir

halvayııı hiç sevmem Allahtan..yoksa nereden bulucam şimdi..işimdeyim gücümdeyim ben şu an.fındık ezmesi az tepretmedi değil midemi yani..bu arada adet sancısı gibi bir ağrı girdi..çok fena yaa

off tatlim ya isini bitir erken cik nasil olsa mudur izin vermis..

:roflol: Adamın ustune ayagını mı atmıstın.. ıyı yüzüne gözüne gelmemiş adamınnn delikafadulden

e öle uyuyorum ben geceleri vucudumun büyük bi kısmı garibimin üstünde zatennn
şişko bide pofuduk pofuduk yastık gibi napimmm

Ya yoruma bak.. tuz golu haaaa :roflol: ay bayılcam sımdı.. :roflol:
bayıl bayıl ben seni ayıltamsını bilirim :sinifsinif:
tuzgölü kıvamı,cok yaşa emiii :roflol: delikafadulden :roflol:
.
yaşasın yaşasın ölümü benim elimden nolcekkkk atlıcam otobosa gidicem batmana az kaldı
buarada harbiden bak simdi canim irmik helvasi istedi, ben aksma bi yapiyim, sizin yerinize, dagitiyor niyetine yerim, yoksa kendim icin degil yani:)))1 esra icin, hatta 3-5 esra icin, 1 burcu icn , 1 dunur icin,1 evris icin, 1 dide icin, gerci onlar tatli sevmiyor, onlarin hakknida esraya veririrm:)) 1 baby icin, 1pink, 1 ebruska, 1 esra,1petrik, 1 secil, 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 ....herkes icinnnnnncokacimcoooksositososito
sağolun arkadaşlar çok naziksiniz herkese 1 bana 3-5
ayıp olmasın diğerlerine ayrımcılık yapyalaım ama dimi nurdannnn :mymeka:
esraya 3- 5 mişşşş :eek:klava:
O zaman Esra ya.. hele de bu cüsse ile Tuz Gölü canavarı mı desek artıkın..?? Oylamaları bekliyorumm
seni bi oylarım tuz gölünden dürüm yapar içinede seni koy yerim bilesin
sağol arkadaşlar ilginiz için.esranın ahı tuttu galiba
laelaelaelaelae

ah burkocum biri helva der biri fındık ezmesi kıyamam sana ben
bu gadınlar böle işte işeyene gülerler şekerlinin halini düşünmezler
sen bana gülmemiştin dime öperim seni opuyorumnanaktan

bendede cok oluyor adet sancisi doktorum normal demisti..baglara bagli grtilme ve ksilma demisti
Sen geldın de.. az yokum ben.. gelecegım bırazdan..

nereye agdaya mi gidiyonlülülülülülü

Esram uzulme, bide ben olayi bi kere daha yaptim, dayimlardayiz, yazlikta, kuzenler yengem dayim, mùisafirler, bi girgir samata ama biz nasil guluyoruz, bi konu acildi, kahkahalarla, havada serin terasta, ben bi kacirdim gulerken sandalyeye, allahtan altinda sunger minder vardi cekti, tam misafirler kalkiyo, ben kalmadan hoscakalin dedim, yengem geldi, noldu, gosterdim, tabi minderi attik, yikadik sandalyeyi terasi, ama bi posta daha benim halime guluyoruzz:))rezillik dusunsene , ya lisedeydim ya uni de...

anam hepiniz sidiklisiniz baksanaaa yannız diilmişim hiç
Allah vere didonunda evriminde ne sidik maceraları vardırda anlatmıyo burda irezill olmamak için delikafadulden

ayyy sabah sabah alemsiniz siz ya bi çiş muhabbetitidir gitmiş esracım sana hiç gülmüyorum canım çünkü başıma gelir diye korkuyorum geçmiş olsun ne diyim.
sabah dışarı çıkmıştım ben sağlık ocağına vitamin yazdırmaya gittim. keşke çıkmadan okusaydımda helvaya yakın bişeyler alırdım canım çkti benim de ama bidaha hayatta çıkamam merdivenleri çıkarken bayılıyodum yorgunluktan. drye sordumda dediki doğumdan 2 ay sonraya kadar demire devam ediyoruz dedi. doğurunca tüm ilaçlardan kurtulcam zannediyodum ama iğrenç demir hapına devam etcekmişim moralim bozuldu.:sinifsinif: :sinifsinif:
off dışarı çıkıp yürüyemiyorum hiç doğum yaparken çok zorlanıcam sanırım benim gibi normal doğum isteyipte yürümeyen varmı ??? CADIARZU
bir haftadır hava sıcaktı bahanem oydu ama şimdi havada güzel öyle güzel esiyoki keşke hep böyle olsa

Allah vere didonunda evriminde ne sidik maceraları vardırda anlatmıyo burda irezill olmamak için delikafadulden

şu ana kadar yoktu ama az daha devam edersen sana gülmekten olacak az kaldı..offf karnım ağırıyo zaten güldürmeeeeee

bizde sana destek olalim dedik, kendi anilarimizi anlattik, fena mi ettik yane:umursamaz:

sedacım ben düzenli yürümüyorum ama evdede düzenli oturmadığım için sokaklarda yım genel olarak umarım faydasını görürüm mümkün olduğunca merdiven çıkıyorum k.valideye in çık yapıyorum hiçbiyere çıkmasan.. hoş son 3 gündür bi yere çıkmadım ama topuğum düzeldi yarın atarım kendimi sokaklara

bizde sana destek olalim dedik, kendi anilarimizi anlattik, fena mi ettik yane:umursamaz:
dedim paralama kendini diye.gülende fırçayı yedi sidikli olanda..teşhir olduğunla kaldın..dinleme sen benisırnaşık şey
sedacım ben düzenli yürümüyorum ama evdede düzenli oturmadığım için sokaklarda yım genel olarak umarım faydasını görürüm mümkün olduğunca merdiven çıkıyorum k.valideye in çık yapıyorum hiçbiyere çıkmasan.. hoş son 3 gündür bi yere çıkmadım ama topuğum düzeldi yarın atarım kendimi sokaklara

aman antep fıstıkım geç kalma..hayranınım biliyosun değil mi?opuyorumnanaktan

X