2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yazık ettiniz furkoya..iyi mi oldu şimdi..ezmeymiş halvaymış

O zaman Esra ya.. hele de bu cüsse ile Tuz Gölü canavarı mı desek artıkın..?? Oylamaları bekliyorumm
delikafadulden süperr cuuk oturur derim ben
tuz gölü canamarı kaçmış..kokudan bozdu kafayı bence gezmeye verecek kendini.iddiaya giren va mı?

hayır hayırrr,bence boyna burnuna psikolajık olarak asitli bi sidik kokusu gelıyooo ve evi havalandırmakla mesgul,yada içine sinmede yatagı tekrar siliyorr:1ninca:

ohhhh afiyet olsuuunnnn, bebisine yarasin:))) kizim benim soylemem bahane, sizin icinizde varmiss, sucu bana atmayin::))))))

hayıığğğğğ hayığğğğğğğğ ben aslında yemesdımm şekerli şeylerde aklıma düşürdün yoksamm ben kim şekerli şeyler yemek kim naniknanik

Neyse, misss gibi bir tabak kirazım var. Kim naapsın irmik helvasınınaniknanik

tuz gölü canamarı kaçmış..kokudan bozdu kafayı bence gezmeye verecek kendini.iddiaya giren va mı?

+1

delikafadulden süperr cuuk oturur derim ben

hayır hayırrr,bence boyna burnuna psikolajık olarak asitli bi sidik kokusu gelıyooo ve evi havalandırmakla mesgul,yada içine sinmede yatagı tekrar siliyorr:1ninca:

Olur olur.. Esra dır bu kaydirigubbakcemile3

halvayııı hiç sevmem Allahtan..yoksa nereden bulucam şimdi..işimdeyim gücümdeyim ben şu an.fındık ezmesi az tepretmedi değil midemi yani..bu arada adet sancısı gibi bir ağrı girdi..çok fena yaa

halvayııı hiç sevmem Allahtan..yoksa nereden bulucam şimdi..işimdeyim gücümdeyim ben şu an.fındık ezmesi az tepretmedi değil midemi yani..bu arada adet sancısı gibi bir ağrı girdi..çok fena yaa

Eywahh.. uzanacak bır yer de yoktur sımdı orada.. derın nefes alıp azar azar ver.. Baby ogretmıstı bunu.. bende yapıorum bole zamanda..

evrim aynen öyle yaptım..hafifledi ama tam geçmedi..belime vurdu şimdi..lavaboya gidip bakmam lazım.gidiyorum

Nefes egzersizini yap, içebildiğin kadar da su iç canım. Tuvalete gitmen gerekiyorsa da ertelemeden git, o da sancı yapıyor.Büyüğü de küçüğü de

canı agrı nerende kasıklardamı beldemı karındamı.muhtemelen sandalyede oturdugun için oluyordur.cok denedım kendımı,pc basında sandalyede oturdugum zamanlar aşagıda bskı oluyo.tuhaf adını koyamadıgım agrı tarzı bıse.ama uzanınca gecıyo.bebegımızın kafası asagıda oldugu için öle oluyo sanırım.senınde öle olabılır kuzu

gittim tuvalete Allahtan bir şey yok..işe geldiğimden beri 1 lt su içtim zaten.ağrım geçmedi..sanki adet ağrısı gibi.normaldir herhalde değil mi? yaşayanlar vardı aramızda.sağol burcu

Beklıyorum seni..
geldim..bişe yok temiz.neva da başladı kıpırdanmaya..ama geçmiyo ya
canı agrı nerende kasıklardamı beldemı karındamı.muhtemelen sandalyede oturdugun için oluyordur.cok denedım kendımı,pc basında sandalyede oturdugum zamanlar aşagıda bskı oluyo.tuhaf adını koyamadıgım agrı tarzı bıse.ama uzanınca gecıyo.bebegımızın kafası asagıda oldugu için öle oluyo sanırım.senınde öle olabılır kuzu

olabilir.ayağımı sehpaya uzatacağım şimdi

X