2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yok yok ben böyle bir şeye gülmeme..başıma felan gelir..bir de salonda yatıyorum serin diye yazık olur canım koltuklarıma...geçmişler olsun..suymu bekliyecem diyodun gelmiş işte puhaaa
ulen gülme dedik bide puhaha çekiyosun tirbiyesiz başına gelirse gülerim bende
:mymeka:
Esraaam bu konuda hassassın biliyorum ama dayanamıcaaaaaam özür dileriiiiim :roflol::roflol:
puu sanada :mymeka:

kizma kizma gayet normal bisi, artik mesanemize bebekler hukmediyor, beynimiz degil:)))

Dünürüm yazık sana ya:teselli:Allah kimseyi ustaların eline düşürmesin. Ne illet birşeydir çok iyi bilirim. Çocukluğum inşaat içinde geçti desem yeridirkafamçokkarıştıEn son babam isyan etti, kendisi usta oldu zatenyerimseniben

Tamam tamam, gülmeyeceğimnaniknanik
gülmiceni biliyodum opuyorumnanaktan
Esracim gecmis olsun canim ayni ruya ben anaokuluna giderken basima gelmistii, ama o zman 5-6 yasinda falandimdelikafaduldensırnaşık şey:roflol::roflol:
eee zaten o yaş dönemini yaşamıyoyuz artık osurmalar işemeler reklamlarda ne görsek istemeler ağlamalar alınganlıklar ne ararsan var
hem bak seninde başına gelmiş yaşın ne önemi var yannızz diilimmm şakkıdı

Esracim gecmis olsun canim ayni ruya ben anaokuluna giderken basima gelmistii, ama o zman 5-6 yasinda falandim

Bu sıpalar bizi 5-6 yaşımıza geri götürüyor daha şimdiden desenekaydirigubbakcemile3

Ya benim tickera bakar mısınız? Tırnakları kesilecekmiş kuzucuğumun artık. Yerim ben onun tırnaklarını beeeopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Dünürüm yazık sana ya:teselli:Allah kimseyi ustaların eline düşürmesin. Ne illet birşeydir çok iyi bilirim. Çocukluğum inşaat içinde geçti desem yeridirkafamçokkarıştıEn son babam isyan etti, kendisi usta oldu zatenyerimseniben
sagol tatlim ama bunada sukur cok mutluyum 5 gun sonra biticek, bunuda bulamayabilirdik...bende sinirden doguruurdum..3 ay oldu ya usta bulamiyoruz, banyoda elektrik yok, devamli su akitir...sukur sukur..

eee zaten o yaş dönemini yaşamıyoyuz artık osurmalar işemeler reklamlarda ne görsek istemeler ağlamalar alınganlıklar ne ararsan var
hem bak seninde başına gelmiş yaşın ne önemi var yannızz diilimmm şakkıdı

gerci ben ruyamda wc ye yapiyorum saniriyorum megerse yataga yapiyomusum:KK66:))

günaydınnn. ay ne şahane bir hava var istanbulda.. serin ve rüzgarlı bugun kesin yagmur yagar. muhteşem mutluyum..:)balkonda kahvaltımı yaparken bacaklarım üşüdü nerdeyse..

geçmişi okıcam azcık.. ama dün beni gülmekden öldürdünüz haberiniz ola.. abooooooovvv bu jubile olayında siz sıyırmışsınız kafayı yahu o ne öyle salatalık patlıcan falan terbiyesizler sizi..püüüüüüüüüüü

esraaaaaaaaaaaa gülmek ne demek yavrum yarıldım koptum puhaaaaaaaaaaaahahahaaaaaaaaaaaa

herkese günaydınn kızlar

ME3ERHABA ARKADAŞLAR,
sıZE BıR BAKAYIM DıYE GıRMıŞTıM AMA MıSAFıR GELDı ÇIKMAK ZORUNDAYIM TEKRAR GıRERıM BU GECE...
BENı MERAK EDEN TÜM ARKADAŞLARA AYRICA TEŞEKKÜR EDERıM. ŞıMDıLıK ıYı KÖTÜ DURUMU ıDARE EDıYORUZ.. YA<RIN NSTYE TEKRAR GıRıCEM. 3.GıRıŞıM OLACAK. PERŞEMBE HASTANEYE YATACAĞIM, KALP ıÇıN DE KONTROLLER YAPILACAĞI ıÇıN. CUMAYA DA ALLAH ıZıN VERıRSE BEBıŞı KUCAKLAYACAĞIM.
HEPıNıZıN DUASINA ÇOK ıHTıYACIM VAR. ıYı Kı VARSINIZ DOSTLAR....

ŞıMDıLıK ÇIKIYORUM. TEKRAR GÖRÜŞÜRÜZ ıNŞALLAH...
amanınnnn cok heycanlı.cuma güğnü kollarında yanı bebegın inşallah.dualarımız senınle canım.herseyın yolunda olmasına cok sevındım
sorma evriş çok hödükler öyşe sinirliyimki uykum kaçtı
üstelik hatunda hamile 32 haftalık anlayışsıızn önce gideni karıkoca aynı cins
birde dün akşam görüştük ertesigün niye gelirlerki , eşime emirvaki yapmışlar evdemisiniz musayitmisini deseler eşimde bi nesrine sorayım planı işi vardır deyip sallayacaktı, biz o tarafa geliyoruz size ugricaz demişler uğramalarıda 9 saat sürdü
biz onlara gitsek yemek saatinde hadi dışarda yiyelim hiç yemek yapamam diyecek kadar rahat insanlar
bende öyle derdim ama dışardan da herşeyi yiyemiyorum
çok uyus oldum hiç sevmiyorum zaten neyse içimi döktüm gidip uzanayım belki uykum gelir
yok artık yanı yuhhh.bırde kendısıde hamıle.nasıl bukadar düşüncesiz olabılıyolar aklım almıyo yaa.
dikiş konusunda da illa olcak diye düşünmüyorum..belki de dikişsiz olcak..annem 4 çocuğunu da dikişsiz doğurmuş..o ihtimali düşünerek rahatlatmaya çalışıyorum kendimi..
benım annemde 5 cocuk dogurmus ve sıfır dikiş.herbırıde kolay dogum inşallah anneme benzerımm delikafadulden
bizdeki sahne şu olur..salifo şebeklik yapar beni güldürmeye çalışır..ben gülerim bir yandan da gözümden yaş akar.kürtaja girerken bir daha slihi göremezsem diye ağlamıştım..bebiş zaten ölmüştü karnımda..neyse neyse herşey çok güzel olacak.bir de anesteziye nasıl girersen öyle çıkıyorsun.benim kolum çok acımıştı iğne yaparlarken kolum kolum diye ağlamıştım ( ne salaklık) uyandım kolum kolum diyordum.
bende hep hayal edıyorum nası olcak.amelıyata girsem kesın bende aglardım ama normal dogum olursa o sırada sancılarlamı bogusuyo olurum yoksa sakinmı olurum kestıremıyorum.ama şu anesteziye girme meselesı bendede öle oldu.önce girerken korktum,yaa dedım bıdaha ayılamazsam.sımsıkı sarılmıstım askıma gözlerım dolu dolu.ama doktorum benı sakınlerştırdı konusurken hooop gitmişim ve uyanmamda aynen öle oldu.hemsşire başımda "nasılsınız,agrınız varmı" dediğini hatırlıyom.ve sankı operasyonu ben gecırmemısım gıbı kalktım.hemen koçişi aradı gözlerım.neysee kötü günler eskıde kaldı.inşallah artık dogum hikayelerımız süsüliycek sayfalarııı zemuszemus
günaydın kızlar
gece başıma gelenler off off güleni vururum bilesiniz peşin söylüyorum

rüyamda sancım başlıyor ama ne sancı resmen doğum başlıyor diyorumki yalancı sancı yaşamadık direk olaya girdik heralde kıvranıyorum yatakta mamiyide uyandırmak istemiyorum bi yandan dur bakalım kesilicekmi diye derken suyum geliyor şırrrr diye bir sıcaklık ama ne su gelmek tmm diyorum hemen mamiyi uyandırmalyım kesin doğum başladı
derken uyanıyorum -tatlicadiarzu-
ve altıma işemişim ama ne işemek yatak batmış bi ayağımı maminin üstüne atmışım adamın üstüde batmış tek donla yattğımdan engelsiz heryer sidik resmen ayy çıldırdım ağlana zırlana kalktım mamiyi kaldırdım çarşafları değiştridk Allahtan çarşafın altında koruyucu vardı yatağa fazla geçmemiş banyo yaptık yatağı silersin silersin o sinirle mamide bi yandan gülüyo deli oldummm kalktık salonda yattık..
rezilliğe bakarmısınız rüyamda gördüğüm su olayı esnasında meğersem işiyomuşum yaaa offf :KK43:(

esraa gülmüyorumm valla gülmüyorum ama halin gözümün önüne gelıyo azcık sırıtıyorum kaydirigubbakcemile3 canım yaa olsun neysekı suyun gelmemıs o gelse dahamı iyiydi,altı üstü çişin kaçmıs okadar,yanı kaçmamıs göl etmiş galıba :))

günaydın kızlar
gece başıma gelenler off off güleni vururum bilesiniz peşin söylüyorum

rüyamda sancım başlıyor ama ne sancı resmen doğum başlıyor diyorumki yalancı sancı yaşamadık direk olaya girdik heralde kıvranıyorum yatakta mamiyide uyandırmak istemiyorum bi yandan dur bakalım kesilicekmi diye derken suyum geliyor şırrrr diye bir sıcaklık ama ne su gelmek tmm diyorum hemen mamiyi uyandırmalyım kesin doğum başladı
derken uyanıyorum -tatlicadiarzu-
ve altıma işemişim ama ne işemek yatak batmış bi ayağımı maminin üstüne atmışım adamın üstüde batmış tek donla yattğımdan engelsiz heryer sidik resmen ayy çıldırdım ağlana zırlana kalktım mamiyi kaldırdım çarşafları değiştridk Allahtan çarşafın altında koruyucu vardı yatağa fazla geçmemiş banyo yaptık yatağı silersin silersin o sinirle mamide bi yandan gülüyo deli oldummm kalktık salonda yattık..
rezilliğe bakarmısınız rüyamda gördüğüm su olayı esnasında meğersem işiyomuşum yaaa offf :KK43:(

canımbenim kıyamam sanaa. hamilesin ve son ayındasın vede bu cok normal uzulme lutfen. bana hamile deilken olmustu ruyamda cok sıkısmısım wc arıorum buluorum bi uyandımki su icindeyim vede kızkardesimde kalıodum misafirleikte:) neyseki gulup gectik

hic uzulme cok normal

düngece niyeyse 2 kere uyandıgımdada mıdeme sancı girmiş gibi oldu.önce korktum tam mıdem degıl hemen bebegın oldugu yer midemnın altı.anam bı baktım sol taraftaa poposunu dayamısss,sag kaburgamada ayaklarınıı.ohh gel keyfımm gel karnımda koskocaaa 2 tümsek kaydirigubbakcemile3.heralde o gerındi içerde o yüzden oldu o sancı tarzı sey.ayy artık zamna yaklastıı heycan doruktaa,bakalım sancı nasıl ve nerden vurcak dogum yaklastıgındaa

bende sizden sonra yerime gittim uyumaya nefes alamadım sıcaktan geldim salona actım klimayı ohh serin serin bi uyumusumki uyandım saat 6 olmus . etraf buzhane gibi. gittim yine yerime ısındımbiraz :))) sonra karnımı sardım biguguzel uyumusum 8bucukta uyandım emrahı yolladım yine kalktım saat 12ye gelmis. anca kalhvaltı yaptım ama canım bisey istemedi .bugun biraz ev isi yapmam lazım. caramba gunduz misafirim gelcek haftalık sohbetimiz var ben aldım bu hafta.anca bugun temizlesem ii olur biraz enerjim var.

acaba hurmamı enerjik yapıo ya? dunde yedim bugunde sabah ackarnına goturdum 2 adet.

herkese günaydınn kızlar

amanınnnn cok heycanlı.cuma güğnü kollarında yanı bebegın inşallah.dualarımız senınle canım.herseyın yolunda olmasına cok sevındım

yok artık yanı yuhhh.bırde kendısıde hamıle.nasıl bukadar düşüncesiz olabılıyolar aklım almıyo yaa.

benım annemde 5 cocuk dogurmus ve sıfır dikiş.herbırıde kolay dogum inşallah anneme benzerımm delikafadulden

bende hep hayal edıyorum nası olcak.amelıyata girsem kesın bende aglardım ama normal dogum olursa o sırada sancılarlamı bogusuyo olurum yoksa sakinmı olurum kestıremıyorum.ama şu anesteziye girme meselesı bendede öle oldu.önce girerken korktum,yaa dedım bıdaha ayılamazsam.sımsıkı sarılmıstım askıma gözlerım dolu dolu.ama doktorum benı sakınlerştırdı konusurken hooop gitmişim ve uyanmamda aynen öle oldu.hemsşire başımda "nasılsınız,agrınız varmı" dediğini hatırlıyom.ve sankı operasyonu ben gecırmemısım gıbı kalktım.hemen koçişi aradı gözlerım.neysee kötü günler eskıde kaldı.inşallah artık dogum hikayelerımız süsüliycek sayfalarııı zemuszemus

esraa gülmüyorumm valla gülmüyorum ama halin gözümün önüne gelıyo azcık sırıtıyorum kaydirigubbakcemile3 canım yaa olsun neysekı suyun gelmemıs o gelse dahamı iyiydi,altı üstü çişin kaçmıs okadar,yanı kaçmamıs göl etmiş galıba :))
tuz gölü kıvamında olmuş..adamı da boğuyormuş.yazık can simidiyle yatsa bari
gülmesinler dime amaaa
hele biri içinden altıma bi damla kaçırdım desin mıçımla gülcemm :dilcikar:

hiç gülermiyiz biz sana gülüm.delikafadulden

tuz gölü kıvamında olmuş..adamı da boğuyormuş.yazık can simidiyle yatsa bari
:eek:klava: her yeri havalndırdım zatenn sanki burnuma sidik kolkuları geliyor psikolojik olarakkk
bakma sen onlara hapsururken kacırdıkları zamanları unuttular hasbamlar
evet yaaa heee unuttunuzmuu söleyin ha bi damla ha 2 bardak ne farkedeerrr Çok üzgünüm çoook

gülistan sendemi brütüsss puuuu sanaaada
kaydirigubbakcemile :kızgın: Çok üzgünüm çoook :mymeka: :tomato: :eek:klava:

ben gece uyumadan vantilatörü 20 dk ya ayarlıyorum tam ayak kısmıma gelecek şekilde ve göbek ve bel bölgeme bi çarşaf sarıp o serinlikle uyuyabiliyorum ..ve göbeğimi sardıgım için çok şükür üşütmüyorum. malum en hassas yerimiz..:)

ben eve misafir kabul edemem.. halılarım serili değil yıkandıkdan sonra sermedim bu biiiiiirr.
ikincisi dogum sonrası kullanacagım nevresim dantel örtü pik vs vss... şeyleri ütüledim kırışmasın diye koltukların üstüne yaydım salonum iptal yani..

nesrincim senin anlayışsız misafirlerine uyuz oldum.

X