2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Doğuma 5 gün...Doğuma 10 gün....:1shok:Allahım sıcak bastı benikafamçokkarıştıNasıl dayanılır o heyecana Deryam ya? Benim daha 50 günüm var:eek:

50 günmü baya varmış
hergün hastaneye gitiğimi ameliyata alındığımı ve bebeğimin doğduğunu hayal ediyorum
birinde kesin ağalrım diyip öyle düşünüyorum gözlerim doluyor senağlamabirinde güle güle gittiğimi düşünüyorum a.sböyle dayanılıyor sanırım rahatım baya :sm_cool::teytey::nazar:ama gün yaklaştıkça çok özlüyorum oğlumu :emir_bebek::ecrin_bebek:şimdide bi alttan bir üstten çalışıyor tosun :emir_bebek::lepi::nazar:

bendede duygusallık başladı sulugözlü oldummm dokunsalar ağlıyorum valla hemende sinirleiyormmm ...
son ayda benim dr.um bool yürüyüş ve yüzme verdi ev ödevi olarak yani dinlenme zamanı gectiii çoktannn

Kızlar değişik bir his yaşamaya başladım şimdi. Son 15-20 gündür hep nasıl geçecek daha şu kadar var diyordum. Hala da diyorum bazen ağrılardan vs. Ama şu anda gerçekten idrak ettim ki, şu son günlerimizi çoook iyi değerlendirmeliyiz. Ben çok iyi değerlendiremediğime karar verdim ve kendime kızdım. Ne etmeli ne yapmalı... Aslında hormonları ağrları es geçip en mutlu olmamız gereken zamanlardayız. Başaralım bunu olur mu, süper geçsin inşallah şu önümüzdeki günler...

doğrusun aslında..hormonları es geçemiyorrum işte..bazen kendimi tanımakta güçlük çekiyorum..gel-gitler yaşanıor bi şekilde

kaçak kedi burdasın bi ses versen seni merak ettik son durumlar ney bi değişiklik varmı

Bu arada Sebnem ın (kacakkedı) dogumuna bes gun kaldı.. bu aralar yok.. acıkcası yarın aramayı duusnuyorum cebınden.. bakalım nedır son durumu?

BENDE MERAK ETTİM SON DURUMU NEKİ ACABA :uhm:
AMANIN ONDAN SONRADA BENİM
delikafaduldenŞAFAK YARINDAN İTİBAREN 10 GÜN :teytey::lepi:

5 gün müüü :1shok: Ne heyecan vardır şimdi onların evinde, buraya gelmeye fırsat bulamıyordur haliyle.. inşallah sağlıkla kucağına alır bebişini.. :Saruboceq:

iiii akşamlar ayyy bugün pazara çıktık onları yerleştir yıka falan derken yorulmuşum sırtım ağrıyooo..

kaçakkedi 5 gün sonra doğuruyomu ayy ne güzel heveslendim vallaaa yaaa ben çok merak ediyorumm karnımdaki şımarık zilliyi

Ben almadan önce araştırmıştım. 10 gramlık fazla fazla yetiyormuş. Ondan aldım ben de

ME3ERHABA ARKADAŞLAR,
sİZE BİR BAKAYIM DİYE GİRMİŞTİM AMA MİSAFİR GELDİ ÇIKMAK ZORUNDAYIM TEKRAR GİRERİM BU GECE...
BENİ MERAK EDEN TÜM ARKADAŞLARA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM. ŞİMDİLİK İYİ KÖTÜ DURUMU İDARE EDİYORUZ.. YA<RIN NSTYE TEKRAR GİRİCEM. 3.GİRİŞİM OLACAK. PERŞEMBE HASTANEYE YATACAĞIM, KALP İÇİN DE KONTROLLER YAPILACAĞI İÇİN. CUMAYA DA ALLAH İZİN VERİRSE BEBİŞİ KUCAKLAYACAĞIM.
HEPİNİZİN DUASINA ÇOK İHTİYACIM VAR. İYİ Kİ VARSINIZ DOSTLAR....

ŞİMDİLİK ÇIKIYORUM. TEKRAR GÖRÜŞÜRÜZ İNŞALLAH...

Doğuma güle oynaya gitmek mi, ağlayarak gitmek mi?

her ne kadar cevabı elimizde olmasa da, benim kafamdaki tabloda şakalaşa güle oynaya, espriler yapa yapa gitmek var. Bakalım nasıl olacak :)

ME3ERHABA ARKADAŞLAR,
sİZE BİR BAKAYIM DİYE GİRMİŞTİM AMA MİSAFİR GELDİ ÇIKMAK ZORUNDAYIM TEKRAR GİRERİM BU GECE...
BENİ MERAK EDEN TÜM ARKADAŞLARA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM. ŞİMDİLİK İYİ KÖTÜ DURUMU İDARE EDİYORUZ.. YA<RIN NSTYE TEKRAR GİRİCEM. 3.GİRİŞİM OLACAK. PERŞEMBE HASTANEYE YATACAĞIM, KALP İÇİN DE KONTROLLER YAPILACAĞI İÇİN. CUMAYA DA ALLAH İZİN VERİRSE BEBİŞİ KUCAKLAYACAĞIM.
HEPİNİZİN DUASINA ÇOK İHTİYACIM VAR. İYİ Kİ VARSINIZ DOSTLAR....

ŞİMDİLİK ÇIKIYORUM. TEKRAR GÖRÜŞÜRÜZ İNŞALLAH...

Sağlıkla sıhhatle bebişini kucağına alırsın inşallah canım... Hakkınızda her şeyin en hayırlısı en güzeli olsun...

Dualarımız seninle kuzum. Sağ salim gidin, sağ salim gelin inşallah. Bir avazda al bebişini kucağına

ben hastane çantama 2 adette çıtçıtlı bodyde koyayım en iyisi zıbın takımı koymuştum ama sıcakta body giydirirlerse ne dersiniz en azından çantamızda bulunsun

dualar seninle kaçakkedi.güzel haberlerini bekliyoruz.saat belli mi

ay canım kolay gelsin süper heyecan süper
sağol valla

ne güzeldir altınolukta deniz
belki ramazan sonrası geliriz altınoluk a 3 - 5 günlüğüne görüşürüz umarımmmm :ecrin_bebek:

bugün dalga çoktu giremedim ama güzel deniz valla ama çok kalabalık yaa herkes bakıyor göbüşüme ama pek takmıyorum yalnızca çıtır kızları görüp kıskanıyorum itiraf etmeliyim birde doğum yapmış kadınları gözlemliyorum çatlağı kalmış mı nereleri çatlamış kaydirigubbakcemile3 denize minicik bebekleri getiriyorlar öyle özeniyorum ki! zemuszemus gelirsen görüşürüz inşallah yerimseniben
ben 10 grlık aldım.accığı bile yetiyor çok kıvamlı yoğun bir krem.bence yeter de artar bile.diğer topiklerde de kullananlar 10 gr arttı bile demişler

geçmiş olsun.senin doktor randevun ne zaman ve doğum şeklin tarihin belli mii?

Teşekkürler cnm ya bende merak ediyorum ne zaman nasıl olacak doğum :uhm: yarın kontrol var doktor herşey normal görünüyor dedi ama doktorla paylaşmadığım endişelerim var 4 yıl önce kaza geçirmiştim belimden darbe almıştım 3 ay yattım bu normal doğumda beni zorlar mı acaba bir aklım sık dişini normal doğur diyor ama bu kesi işini sordum illa ki ilk doğumda olur dedi o yüzden bir aklımda alttan keseceğine üstten kessin diyor ayy aklım çok karışık ya nasıl doğuracağım bilmiyorum fisfisfis
50 günmü baya varmış
hergün hastaneye gitiğimi ameliyata alındığımı ve bebeğimin doğduğunu hayal ediyorum
birinde kesin ağalrım diyip öyle düşünüyorum gözlerim doluyor senağlamabirinde güle güle gittiğimi düşünüyorum a.sböyle dayanılıyor sanırım rahatım baya :sm_cool::teytey::nazar:ama gün yaklaştıkça çok özlüyorum oğlumu :emir_bebek::ecrin_bebek:şimdide bi alttan bir üstten çalışıyor tosun :emir_bebek::lepi::nazar:
Ben bile heyecanlandım ya seni tahmin edemiyorum nasıl duygular içindesin doğum hikayeni ve bebişin resmini geç koyma merak ederim ben yerimseniben inşallah sağlıkla bebişini yakında kucağına alacaksın :Saruboceq:

3Karanlik1Mucize, aslıcım, burko, Calimero_26, dide, dnzyildizi84, Ebruska, evros, kacakkedi, mercimekim

kızlar hadi hepinizi öptükkk ben çok kalamıyorumm artıkk zaten pazardı yerleştirmek temizlemekti derken sırtım ağrımıştııı uzanayım zaten artık erkendende uykum geliyooo

ben hastane çantama 2 adette çıtçıtlı bodyde koyayım en iyisi zıbın takımı koymuştum ama sıcakta body giydirirlerse ne dersiniz en azından çantamızda bulunsun

evet koy derya..ben 3 tane koydum..çok sıcak buralar..hastane odasında da klimayı çok açmıyolarmış..haftaya pzt.komşum doğuma gircek aynı hastanede..gidince güzelce bi araştırma yapıcam..ön hazırlık olcak benim için..

denizyıldızı bunu söylemelisin doktora.mesela ayça var çıcukken kalça çıkıklığı için ameliyat olmuş.engel olabilirmiş normal doğuma.benimde belimedi sinir sıkışması olduğundan sezeryan olacağım

KAÇAKKEDİ, sağlıkla gidip sağlıkla döneceksiniz evinize, Allah'ın izniyle.. Güzel haberlerini bekliyor olacağız.. opuyorumnanaktan

X