2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

merhaba kızlar
mercimekim hurmada doğal oksitosin hormonu varmış daha erken değilmi yemek için oksitosin doğumun başalamsına ve rahmin kasılmasına yardımcı horman biliyorsun değilmi

hurmaya doğuma 15 gün kala başlansa uygundur değil mi, zaten dr.lar demiyor mu beklenen tarihten 15 gün önce 15 gün sonra doğum olabilir diye, böylece riske atılmamış olur.

asitini alcam ben..bi taşım kaynatılıcak ondan sonra..vajina bölgesindeki istemsiz yırtıkları da önlüyor..bakalım artık..
bu arada kundak meselesi yeniden gündeme geldi kuzu..dr.lar artık tavsiye ediyolar..yani öle boğacak gibi sımsıkı değil, hafif sarılcak bebek..ellerinden kollarından korkmasın, bi taraflarını çizmesin diye..
)

türkmax da anne olunca anladımı izledin sen..yakaladım seni.. o kundak değil beee azıcık sarıyolar işte..

ıyi haftasonları kızlar..
Bugün oğlumun halısı da geldi.. avizesini de aldık mı odası tamamdır.. önümüzdeki haftaiçi resimlerini koyarım nasip olursa yerimseniben

ÇATLAKLARINIZA SADECE KAKAO YAĞI SÜRÜN DURDURUYOR YENİ OLUŞANIDA ENGELLİYOR
iki gündür çok feci kaşıntıyla göbek deliği çevresinde ve üstünde çok az morumsu noktacıklar başlamıştı tabi kaşıntı feci ne sürsem banamısın demedi lierac bepanten plus fındıklı buğdaylı özel karışımım ve en son sadece kakao yağını sürdüm akşam ve anında kaşıntıyı kesti ya delirecektim kaşımıyorumda biliyorum başıma geleceği sabahta kalktım kakao yağı sürdüm zaten mor noktacıklar yok olmuş haberiniz olsun ve kaişıntımda durdu

eyvallah norracığım :) o meşhur balkonunda da bi börek yesek çay içsek daha ne isterim ki :) hava da serin diyodun değil mi :))

ördüğüm battaniye bitti. 2 ponpon daha yapıcam hemen resmini ekliycem..size göstermek için sabırsızlanıyorum..

mucizem sağolasın canım evet ucuz yırttık şükürler olsun
kedi konusunuda tekrar bi görüşelim ama bebiş biraz büyüdükten sonra yani bağışıklık sistemi gelişsin accukkk

iki gündür çok feci kaşıntıyla göbek deliği çevresinde ve üstünde çok az morumsu noktacıklar başlamıştı tabi kaşıntı feci ne sürsem banamısın demedi lierac bepanten plus fındıklı buğdaylı özel karışımım ve en son sadece kakao yağını sürdüm akşam ve anında kaşıntıyı kesti ya delirecektim kaşımıyorumda biliyorum başıma geleceği sabahta kalktım kakao yağı sürdüm zaten mor noktacıklar yok olmuş haberiniz olsun ve kaişıntımda durdu

ben de çok memnunum kakao yağından..gerçi ne bulsam sürüyorum ama..

bende bilemedim hurmaya nezaman baslıycamı. baslayacagım kesinde. sanırım hepsini catı muayaenesinden sonra yapıcam yahut bu haftayıda doldurunca obur ptesi baslarım.

evros hocanın dedigini yap yaptıgını yapma demisler :)))

esra bugun evde oturdu afakanlar bastı yavrukusumu

norra kayınpeder sizde neis gorcek allasen karnın burnunda cıbıl cıbılsın yattıgın kalktıgın yer belli deil

İyi haftasonları kızlar..
Bugün oğlumun halısı da geldi.. avizesini de aldık mı odası tamamdır.. önümüzdeki haftaiçi resimlerini koyarım nasip olursa yerimseniben

güle güle kullanın iremcim. benim de avize işi vardı ama artık yattı sanırım (ayaklarım o kadar şiş ki) bu sıcaklarda dolaşıp da bulamayacağım kafama göre bir avize... neyse o da eksik olsun napalım...

şimdi bu sıcakta çıkıp kakao yağı aldıracaksın bana sakaleynim :) ama sana güveniyorum ve tecrübene, kakao diyorsan kakaodur çözümü, kendimi bir toparlayayım da çıkıp alıym kakao yağı :)

ay ayça bu sıcakta elinde battaniye nasıl örüyosun pöffff
öyle şeyler kışın güzel oluyoda yazın hiç çekilmez elime yünler değicek tüylü tüylüüü
bebek şekerlerini halaaa bitirmedim düşün artık yane çok sıcakk

türkmax da anne olunca anladımı izledin sen..yakaladım seni.. o kundak değil beee azıcık sarıyolar işte..

cok sıkı kundak deil yarım kundak yapılması tavsiye edilio. birde biz ufak kardesimi uyuturken -10 yasındadır kendisi ben unv.1 deyken dogdu- ellerini pijamasının icine sokardı anem ozamanda cok rahat uyurdu buda biyerlerinizde takılı kalsın belki lazım olur.:)

ay ayça bu sıcakta elinde battaniye nasıl örüyosun pöffff
öyle şeyler kışın güzel oluyoda yazın hiç çekilmez elime yünler değicek tüylü tüylüüü
bebek şekerlerini halaaa bitirmedim düşün artık yane çok sıcakk

bilmem, çok keyifli o yüzden sıcak mıcak anlamıyorum...

perviiinnn dünde evdeydim hemde markete bilem gitmedim bugünde böylemi geçicek bu kadarını vücudum kaldıramazzz vücudum kaldırsa psiklojim kaldırmazzzz hemen bi çözüm bulmalıyım topuğum ağrıyo wcye zor gidiyorum
ay kafayı sıyırıcammmmm

benimde aslında gidip terlik filan bakmam lazım ama hic cıksaım yok. esio ama bende hal yok walla . birde giyinmemek icin evden cıkmıorum cogu zaman icerde rahatım karnıma bakanda yok bakalım birara ilham gelir ama ogun bugun deil:))

sakaleyn burda kakao yagı yok biliomusun. cok garip yaglar var ama yok. ben biyerlere bikızın catlaklarını nasıl giderdigini yazmıstım taa hamile kalmadan okuyup yazmıstım egerki onu bulursam hemen yazıcam.

X