2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ah yerim ben seni yaaa kaydirigubbakcemile3 bugunler de acayıp duygusalsın Canan, farkında mısın??

evet ya - okurken gözlerim dolu dolu oluyo - kötü tarafı kafede olmam - duygularımı yaşayamıyorum - millet beni görecek diye
ha birde evde görmelisin beni - bi bakıyorum yine Ecenin odasındayım yine kafamı dolabın içine sokmuşum eşyalarını kokluyorum - ah ah bu 1 ay geçmez gayri :umursamaz:

emin misin nurdan? bi daha düşün..bu senin bildiğin tedilere benzemez.seçicidir bu tedi

o dolabı açıp koklayanlardan biri de benim..bir de gelip geçerken kızımın odası naber demessem sanki oda küsüyor..

baby seviyo ya boyle seyleri o bakimdan dedim, yoksa dedigin gibi gobegimden altini koyverdim gitti bende, oralari ulasamadigim bolgeler sinifinda artik...

hakkatten niye girmiyo o tatil modu falan dedi ama, anlamadim, bende seviyom onu zeki kadin, ince kadin, espirikli kadin...

evet ya çok tatlı kadın mucize.bizi de evrime emanet etmişti giderkene ..nasıl ulaşabiliriz acaba.iletişim bilgileri var mı birilerinde acaba?

emin misin nurdan? bi daha düşün..bu senin bildiğin tedilere benzemez.seçicidir bu tedi

tedi tedidir yavrum, iki gidik kasi hemen girr girrrr baslarlarkaydirigubbakcemile3
biz ne secici gecirgenler gorduk, yola geldiii, cazibemizle onuda yola getiririzz...şakkıdı

bitti yavru - kaldı benim hastaneye götüreceğim picamalar ve çamaşırlar :) Sonra çantayı hazırlayıp içim rahat rahat oturacam
tabi 2 hafta sonraki büyük temizlikten bahsetmemi istemezsin herhalde

hadi bitti sayilir cantayida hazirlarsan tamam..ya sorma temizlik isi napcam bilmiyorum, ev buyuk temizleniyor, 1 hafta sonra yine ayni(neyse annem geliyor 2 hafta sonra, kadin gelmesede o elden geciriir, bide bikac gune insaat var evde, allah yardimcim olsun...

Bu arada kızlar ben not almışım doğumdan 15 gün önce çay içmeye başlicam (50 gr. anason otu 50gr.rezene, 50gr.ısırgan otu 50 gr.da kimyon ) zaten bu konuyu daha önce burda konuşmuştuk uzun uzun - aktardan alcaktım bunları yanlız sabah millupadan gelen Still tea numunesine baktım içindekiler aynı - ben direk o Still tea dan alıp içim dimi aynı şey
Siz ne dersiniz?

kizlar buarada aksma emzirme seminerine gidicem dogum yapacagim hastaneye, eger yetisebilirsem saat 8de..gelince ogrendiklerimi paylasirim sizinle..

o still tea nin fiyati ne kadar tatlim, anneme siparis veriyim bende olmazsa

az önce dolaptan klasörü aldım evrak takacaktım elimden düşüyordu bende birden rekleks olarak tutmaya çalıştım ama içim bir tuhaf oldu.... şimdi hafiften sanki karnımda acıyor..... birşey olmamıştır inşallah.... offfff

valla seni düşünmüyo değilim - kolumu kaldıracak halim yok sizin evde tadilat var Allah sabır versin sana - olan sana oluyo Niye bu zamana bıraktınız ki siz bu fayans işini anlamadım ben
Kadın gelecek bana da dip temizlik için ama ben erteliyorum - max geç gelsin ki ev pırıl pırıl olsun - şimdi ben temizliyorum bakıyorum 3 gün sonra batmış yine
Anneciğim de doğumdan önceki akşam gelecek bana hiç yardımı dokunamicak ((

Emın mısın benı sevmek ıstedıgıne kaydirigubbakcemile3

Al benden de o kadar.. yakında popoya da ulasamayacagım.. korkuyorumm:1shok:

Ayyy Canan.. hayal ettım de bır an.. kafa dolabın ıcınde.. sen cok yaşa e mi?? kımsenın senden farkı yok emın ol.. gece wc ye kalktım.. odasının onunden gecıyorum.. ıkı dakıka baktım da gectım...

Bööö laelaelaelaelae

evet ya çok tatlı kadın mucize.bizi de evrime emanet etmişti giderkene ..nasıl ulaşabiliriz acaba.iletişim bilgileri var mı birilerinde acaba?

Olsa olsa bende olur.. bakayım da.. ama sankı bı sure gıremeyecegım dedıgını hatırlıyorum onun.

o dolabı açıp koklayanlardan biri de benim..bir de gelip geçerken kızımın odası naber demessem sanki oda küsüyor..

+1

tedi tedidir yavrum, iki gidik kasi hemen girr girrrr baslarlarkaydirigubbakcemile3
biz ne secici gecirgenler gorduk, yola geldiii, cazibemizle onuda yola getiririzz...şakkıdı

Bı tedi olmam eksikti.. sayenısde onu da olduk.. ölsem gam yemem artık..:bbo:

ayrıca küfürbaz,alıngansın..sen koklamıyon mu dolap?
ok tatlim, su kedi isini halledebilirsem, kadin gec kalmazsa yetisebilirim, yoksa diger seminer 2 hafta sonra ona giderim en kotu...

bu tedi de başımıza bela oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…