2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

LALECE, pek bi çıtırmışsın. iranda epey dikkat çekiyorsundur. sana daha önce sormuştum "iranın kızları gerçekten hep güzel mi?" diye? bi de orda başını kapatıp kapatmadığını sormuştum. atlamışsın yanıtlamayı galiba.
evet ikilil test 11-14 arası yapılıyor. mutlaka gel türkiyeye.

AFTABRUya katiliyorum LALECE, ayni seyi ben soyliycektim, cok hos bir bayansin, baya dikkat cekiyorsundur heralde iran'da...zor olmuyor mu basini ortmek yada ortmemek???

ESRAKO,
hiç sigara kullanmadım. allahtan kulllanmamışım. o zaman risk iyice artacaktı. bi de ben allahtan etin yağını pek yemem. fast food düşkünlüğüm de yoktur allahtan. ve en önemlisi hareketli bir tipimdir. uyurken bile ayaklarımı sallarım bazen. beşik gibi. eşim sinir oluyor bazen sallanmama. herhalde beni bebekken hep ayakta sallayarak uyutmuşlar ki hala uykuya dalana kadar sallarım kendimi. ne komik di mi? ama bu sayede bugüne kadar pıhtı mıhtı olmadı belki de. protein s aktivitem de düşük çıkınca doktor "bu sonuç yanlış olmalı, eğer bi de bu olsaydı sen şimdiye kadar çoktan pıhtılaşmış olurdun" dedi. inme filan inermiş yani. o yüzden hareketli oluşum yerimde oturmayışım pek bi makbule geçti.

burda herkes başını kapatmak zorunda.ama rahat bir kapatma şekli var . kırkmalar gözükebilir.at kuyruğun gözükebilir.mevlüt örtüsü gibi takılıor.irandaki kadınların güzel olup olmadıklarını bana soruorlar herhalde kimse görmediğinden bu kadınları güzel sanıorlar ama kendilerine özgü bir yüz tipleri var.güzel diemem.ama tabi göz alışkanlığı.burda estetik patlaması var.burnu estetiksiz bir kadın göremezsiniz sebebi ırksal burun özellikleri kemikli ve etli burunları var 18 yaşından sonra burunlar dudaklar ve kaşlar deişior.her tarafta ebru gündeşe benzer kadın görüorsunuz.doğalını görmedim daha :) abartılı bir ortam yani.doğal bir güzellikten bahsedemeyiz. :)

ESRAKO,
hiç sigara kullanmadım. allahtan kulllanmamışım. o zaman risk iyice artacaktı. bi de ben allahtan etin yağını pek yemem. fast food düşkünlüğüm de yoktur allahtan. ve en önemlisi hareketli bir tipimdir. uyurken bile ayaklarımı sallarım bazen. beşik gibi. eşim sinir oluyor bazen sallanmama. herhalde beni bebekken hep ayakta sallayarak uyutmuşlar ki hala uykuya dalana kadar sallarım kendimi. ne komik di mi? ama bu sayede bugüne kadar pıhtı mıhtı olmadı belki de. protein s aktivitem de düşük çıkınca doktor "bu sonuç yanlış olmalı, eğer bi de bu olsaydı sen şimdiye kadar çoktan pıhtılaşmış olurdun" dedi. inme filan inermiş yani. o yüzden hareketli oluşum yerimde oturmayışım pek bi makbule geçti.

AFTABRU neden bilmiyorum ama icime senin sanki oglun olacak gibi doguyor??paylasmak istedima.s.

Comely resimler cok guzel, karar verdim senin kesin kizin olmali, inanilmaz seker olur, bicir bicir suslersin onu, tokalar, bandanalar falan...

Nora senin fotoğrafların da çok güzel. Bebişin gözleri ve gamzesi sana benzesin. Ben de her gün ayva yiyorum, hem canım çekiyor hem de gamzeli olsun istiyorum kaydirigubbakcemile3

kızlarrrrrrr resım ekledım düğün ve kına resımlerım bakın bakalım beyınecekmısınız

Baktım canım, ağladığın fotoğrafa yorum da yazdım. Ne zaman ağlayan gelin görsem (kına gecemden beri) benim de ağlayasım gelir. :çok üzgünüm:

dikkat çekmeye gelince biraz dikkat çekiorum ama çekmemin sebebi renklerden dolayı yabancı olduğumu anlamaları.ilk günler çok ağladım.nie bön bön bakıolar die.ağır tacizlere uğradım hem kadın hem çocuk hem erkek.omuz atan mı dersiniz kadınlardan sinirli bakan mı dersiniz gözünü dikmiş kafasını çevirmeden izleyen mi dersiniz.çok zordu . ama şimdi farsça öğrendim biraz.hemen laf sokuorum :) birisi sokmalı lafı bence yoksa yanlış birşey yaptıklarını anlamıorlar.onlara çok normal gelior :) gelinip görülesi bir yer . ülkeme daha da bir aşık oldum.

burda herkes başını kapatmak zorunda.ama rahat bir kapatma şekli var . kırkmalar gözükebilir.at kuyruğun gözükebilir.mevlüt örtüsü gibi takılıor.irandaki kadınların güzel olup olmadıklarını bana soruorlar herhalde kimse görmediğinden bu kadınları güzel sanıorlar ama kendilerine özgü bir yüz tipleri var.güzel diemem.ama tabi göz alışkanlığı.burda estetik patlaması var.burnu estetiksiz bir kadın göremezsiniz sebebi ırksal burun özellikleri kemikli ve etli burunları var 18 yaşından sonra burunlar dudaklar ve kaşlar deişior.her tarafta ebru gündeşe benzer kadın görüorsunuz.doğalını görmedim daha :) abartılı bir ortam yani.doğal bir güzellikten bahsedemeyiz. :)

Benim burada iranli bir arkadasim var, gozleri acayip guzel, tuhaf bi yesil,daha oncede bi iki iranli tanimistim, sanki hep ayni gibi esmer ten, yesil goz yada bana oyleleri denk geldi???

ben de her kınada ağlarım bir kendi kınamda ağlayamadım. herkes ağlıor mu die bakınca gülme krizi geldi.çok güsel fotoğraflar. insanın içi gidior . kına çok anlamlı bir gece .bir kızın ailesinle vedalaşması hele o şarkı yok muuuuuuuuuu.

Nora senin fotoğrafların da çok güzel. Bebişin gözleri ve gamzesi sana benzesin. Ben de her gün ayva yiyorum, hem canım çekiyor hem de gamzeli olsun istiyorum kaydirigubbakcemile3:

Tesekkurler canim ya bende dugun ve kina fotolarimi koyiyim biara eve gidince.Buara bu ayva olayi dogrumudur acaba, bikac kere daha duydum ben bunu???oyleyse yiyeyim bende hep:))))

Benim burada iranli bir arkadasim var, gozleri acayip guzel, tuhaf bi yesil,daha oncede bi iki iranli tanimistim, sanki hep ayni gibi esmer ten, yesil goz yada bana oyleleri denk geldi???

valla canım burda ben de yeşil göz gördüm ama 2-3 tane.gerisi çok esmer.ailesinde yabancı var mı.babası ya da annesi. bilmiorum tabi ki vardır.charlise theronda afrikalı delikafadulden ingiliz asıllı olsada.yani vardır.tahran da çok hoş bayanlar var ama dediğim gibi orjinal bir kadın görmedim. ciddi anlamda estetik yapılmamış kadın görmedim yani.zaten gazetede de çıktı.dünyada en çok estetik yapılan ülke burası.

ben de her kınada ağlarım bir kendi kınamda ağlayamadım. herkes ağlıor mu die bakınca gülme krizi geldi.çok güsel fotoğraflar. insanın içi gidior . kına çok anlamlı bir gece .bir kızın ailesinle vedalaşması hele o şarkı yok muuuuuuuuuu.

Ben kikir kikir gulmustum kinamdakaydirigubbakcemile3kimse aglatamadi, teyzem durttu biara bari numaradan agla diyekaydirigubbakcemile3etrafimda 20-30kadin ben kikir kikir bi tip, bide esimide oturttular yanima onada yakmak icin, biz birbirimize bakip guldukkaydirigubbakcemile3

lalce çok hoşsun canım
kızlar ne çabuk hamile kıyafeti giymeye başladınız kıskandım şimdi
ben 13.haftadayım ama her sabah okula gelirken inşallah bu sabah pantolonum olmaz ben de hamile kıyafeti alırım diyorum ama hala aynı kıyafetler ve hala kilo almadım
ama benim hafif bir göbişim var vücut yapım öyle yoksa kilolu değilim

lalce çok hoşsun canım
kızlar ne çabuk hamile kıyafeti giymeye başladınız kıskandım şimdi
ben 13.haftadayım ama her sabah okula gelirken inşallah bu sabah pantolonum olmaz ben de hamile kıyafeti alırım diyorum ama hala aynı kıyafetler ve hala kilo almadım
ama benim hafif bir göbişim var vücut yapım öyle yoksa kilolu değilim

çok saol canım.kasıklarım ağrıordu benim dar giyince.baslı yapıor değen herşey.don lastiği bile :)

lalECE
İranlı kadınlara şaştım hem şeriatın olduğu ve kapanmanın şart olduğu yerde estetik yaptırıyorlar
ilginç yani estetik günah olmuyor mu peki

Ay ne güzel, kaçıncı haftadasın? Benim de kesse progestanı.. Sende lekelenme olmuş muydu?

Merhaba canım, yarın 7. haftama giriyorum en küçücüğü benim bebiş yani...:)beklenen doğum tarihi 9 eylül; ancak sezeryan istediğim için ya ağustosun sonu ya da Eylülün başı olur; allah nasip ederse..

Lekelenmem oldu canım, hatta ben regl oluyorum zannedip çok ağlamıştım bu ay da olmadı diye... 14 ay beklemiştik çünkü... aradan 2 gün geçti kesildi ben de test yaptırdım... doktor günde 3 tane progestan al demişti... dün keseyi büyümüş görünce bir de kalbi atınca hepten sevindirik olduk; doktor da progestanı keselim folbiol a devam dedi...

LALECE, duyduklarıma inanamadım. hani şu estetik olayına. içimden "yuhhh" demek geliyor. ne garip bir inanaışları var yahu.
NORRAA, pek çok kişinin içine benim oğlum olacağı doğuyormuş. bakalım göreceğiz. eşimin ısrarı yüzünden yakında öğreniriz herhalde. bizim ufaklık zaten her bişeyi gösteriyor. doktor "çok fotojenik, her taraftan poz veriyor" dedi. usg de idrar kesesinden midesine varana kadar her bişeyini gördü (görülebilecek olan.) ben isteseydim cinsiyetini de söyleyecekti.

X