2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Günaydın kızlar a.s.
calimero ve nicol hoşgeldiniz
comely çok geçmiş olsun.

bıtanem tskkr ederım ne olur tekrar dıcem bı arkadaşımın suan tüm hamişlerin duasına ihtiyacı var ıkı kelam etsenızde yeter 4 gunu geçtı ne olur dua edelımde:Saruboceq: onunda meleği olsun bu arada kızlar benım iyice bulantım olmaya başladı ama yınede 2 gunde 1 gelıyo ama tam gelıyo öğürürken tükürük bezlerım şişmiş çenemın altı şiştı kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim canım bir de herkes göğüslerim çok ağrıyo falan diyo ya ben de hemen hemen hiç ağrı yok ister istemez evham yapıyorum:bbo:
benim göğüslerimdede ağrı yok canım ama ucları çıkıomuş ondan sadece uçları acıo bende senin gibi bişi olsa acaba bebeğemi bişi oldu diyorum mesela bende hiç mide bulantısı yokttu acaba dedim bebeğemi bişi oldu ama doktor ne güsel zaten çok zayıfsın inş bulanmaz miden dedi sen içini rahat tut canım benima.s.

günaydın kızlar..aranızda ikili tarama testini yaptıran varmı neler yapılıyor?bilgisi olan anlatırsa sevinirim

kızlar yaa inşl.bu şikayetlerimiz doguma kadar sürmez.ilk üç ayın bitişinde rahatlıyorsun diyorlar ama dogrudur inşl.ama annemler doguma kadar sürer diyo yaaa((((( bişey daha söylicem benim bebiş 9hafta 5 günlük karnım bayaa bi çıktı ortaya sizdedemi aynı yoksa ben fazlamı kilo alıcam bunu kaygısıda var şimdi..

benim göğüslerimdede ağrı yok canım ama ucları çıkıomuş ondan sadece uçları acıo bende senin gibi bişi olsa acaba bebeğemi bişi oldu diyorum mesela bende hiç mide bulantısı yokttu acaba dedim bebeğemi bişi oldu ama doktor ne güsel zaten çok zayıfsın inş bulanmaz miden dedi sen içini rahat tut canım benima.s.

kızlar bnmde göğüs uçlarım hiç yoktu ve şimdi göğüslerle bırlıkte onlarda büyüdğ ve kolumla sper yapıyorum kımse deymesın dıye yanım acıyo ağrıyo ama olsun meleğim aç kalmıcak ve göğüs uçlarımında buyumesıne cok sevınıyorum

kızlar bnmde göğüs uçlarım hiç yoktu ve şimdi göğüslerle bırlıkte onlarda büyüdğ ve kolumla sper yapıyorum kımse deymesın dıye yanım acıyo ağrıyo ama olsun meleğim aç kalmıcak ve göğüs uçlarımında buyumesıne cok sevınıyorum
seninde mesela bişeye eğildinde yere doğru ucları yanıomu benim yanıo sanıyorum ucundan sımsıcak bişi akıo sanıyorum ama böle kızrık vede ucları giysiden belli oluyor çok sert duruyor benim göğüslerim büyümedide ucları çıko sedece

canım çok saol .sanırım doğuma kada:eek:r evham yapmaya devam edecez

kızlar yaa inşl.bu şikayetlerimiz doguma kadar sürmez.ilk üç ayın bitişinde rahatlıyorsun diyorlar ama dogrudur inşl.ama annemler doguma kadar sürer diyo yaaa((((( bişey daha söylicem benim bebiş 9hafta 5 günlük karnım bayaa bi çıktı ortaya sizdedemi aynı yoksa ben fazlamı kilo alıcam bunu kaygısıda var şimdi..

bitanem bnmde öyle mıllet konusuyo duymazdan gelıyorum ama sanırım normal yanı buradakı çoğumuz aynıyız sanırım gazdan dolayı bı şişkinlik olabilir cnm bnm bazen karnıma kramplar giriyoda eşim ovalıyo dorrrttt:eek: ve rahatlık sonra ay cok iğrencim biliyorum ama ne yapim öyle oluyo:CüvCüv: hamişlik işde

bize slm veren h.geldin diyen yok (((( ben yeniyim diyemi burda o zaman yazmıyorum ok:KK43:(((((((((

bize slm veren h.geldin diyen yok (((( ben yeniyim diyemi burda o zaman yazmıyorum ok:KK43:(((((((((

günaydın cadu küsmek yok yasak : )

bi arkadaşım var 5,5 aylık hamile bize geldiler inanamadım göbişlerimiz aynı boyutta
ben daha 8+5 im fecii gazım var kocamanda göbişim kaydirigubbakcemile3

mercimekim nasılsın görüşmeyeli bakım meleğin nasıl bıde sen ne zaman yaptırıcaksın ıkılı testını cnm

iyiiyim canım.geçmiş olsun dileklerimi ilettim ama görmedin sanırım.ben 6 şubatta yaptırıcam 2 li testi.normalde 30 ocaktı ama dr.um izinli olduğu için 6 şubata erteledi.

grip oldum galiba ben cok halsizim
burnum akıo
elma mandalina ıhlamur limon kaynatıcam
ins ise yarar
yatıom battaniyenin altında

baby çok geçmis olsun bol bol yat dinlen . en iiy gelen sey bu çunku.

selam kızlar bende dr geldim biraz buruk döndüm sat göre 10 haftayı bitirdim ama ultrasonda 9+6 çıktı bebiş birde dr tam şekillenmemiş dedi kalp atımı güzel şuan bizim için önemli olanda o dedi 1 hafta sonra dahada belirginleşir tamamen görürüz dedi anlıyacagınız geç döllenme olmuş galiba sag kasıgımdaki krampları ve batmaları söyledim bebek büyüdügü için normal endişelenme dedi herşey güzel sorun yokmuş yani elevite devam edicem boyu 28 mm olmuş büyümüş degilmi kızlar

basakcım geç dollenme olmus belliki senin dr un yorumlarıda pek enteresan kızıyorum yani . tam sekillenmemism ne demek boyl ebir cumle kurunca hasta ne dusunur aklından neler geçer....
bende ctesi gunu dr a gittim 9+6 idik 37 mm çıktı ama benim erken dollenme bilyorum 12. gun dollendi muhtemelen.

merhaba kızlar...bende allah izin verirse ağustos annesi olcam...doğum 16 ağustos görünüyo şimdilik...ilk bebeğim daha..sağlıklı olmasından başka bi beklentim yok..ama yine de insan merak ediyo kız mı erkek mi diye...hayırlısı rabbimden...herkes sağlıcakla alsın inşallah kuzularını koyunlarına...

nicole hosgeldin. sat 9 kasım sanırım seninde benim de dogum tarihim 16 agustos çunku aynıyız.
calimero sende hos geldin.
cadu sanada hosgeldin tek tek komik oldu hosgeldin mesajları ama kimse alınmasın kırılmasın diyerektenn.

slm kızlar uzun bı aradan sonra yıne geldım finallerım sıkıcı haber yeter hepinizi cok özledim bebişler nasıl benımkının kalp atıslarını dınledım yakından plazmada gördüm kıpır kıpır hic ellerı bacakları durmuyor:nazar: meleğimin ve cok sağlıklıymıs..cok mutluyum cd verdı habıre ızlıyorum onu kaydirigubbakcemile3
comely geçmis olsun dikkat et kendine.

küsmüyorum ama alındım ( yenilere h.geldin deniliyor ben neyim burda hıh..... comly sagol canım cevapların için.. petrik benimde göbişim aynı 4/5 aylık hamile gibi işte eger bu normalse başka sorunum yok. eftelya h.buldum sagol sende h.geldin buarada günaydın herkese

petrik mercimekim albumlerineze baktım çok hos canım grubumuzdakı hanımlar valla daha cirkin birinin resmini gormedim ben :)

nora album ekledim demissin ama ben goremedim profilinde bakamadım seninkine yani:KK43:

amanda aman cadumuz bize küsmüşmü sanırımhamişlik senide duygusallığa itiyo bende 2/3 hafta once oyleydım şimdi daha fenayım bebem bnm sakın öyle düşünme bakım bız hepimiz burada arkadasdan öte içiçeyiz yaa sende burada olduğuna göre artık sende buna dahilsin cnm

X