2009 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

herkesin kadir gecesi mübarek olsun..allahım herkesin hayılırlı dualarını kabul etsin inşallah bol bol dua edelim...banada dua edin arkadaşlar ..inş eylülün sonucu temiz çıkar...allahım bizi evlatlarımızlşa sınmasın..dermansız dert vermsin inşallah....:Saruboceq:

Konuyu Toplam 10 Kullanıcı okuyor. (8 Kayıtlı kullanıcı ve 2 Misafir)
evros, aftabru, dlkltn, esrako+, minik_kelebek+, nazli_03, serapkarakoylu, tuana3434
ohh bugün ne kalabalıkız bölezemuszemushihoyyytalkisalkisalkis

:hulya::hulya::hulya:
kızlar buda yeni eklenmiş
ben işe başlayana kadar fırsat bulabilirsem eğer örgü örme yada ahşap boyama planlarım var bakalım

bugün kırkımız çıkıyo çokşükür
bugünde olması pek güzel oldu
ohh duamızıda edebilcem yani ibadetimizi yapabilcem
hepinizin kadir gecesi mübarek olsun arkadaşlar a.s.

monolog yapmayıda öğrendim kızlar sayenizde
bu kadar kişisiniz bişey yazmıyosunuz ,
neyse ben biraz kaçar
öptüm hepinizi bebişleri

ay bu tam selini anlatıyor benim kızım huysuzmu şimdi kucak delisi dik bir şekilde kafasını omzuna koyacak koca güne öyle gezecek evin içinde o pozisyonda otursan dahi istemiyor basıyor çığlığı gezecekmişik.... orda uyuyor tamam diyorsun içi geçiyor yerine bir yatırıyorum açıyor gözleri öğlen 1 saat öyle durduk yerine yatırdım uyandı tekrar aldım yine uyudu sonra yerine yatırıp çıktım işe gelmek için ne yaptı bilmiyorum kesin yine uyanmıştır... Uyurken bile beşiğinin başına gidip arada kontrol ediyoruz ne yapıyor diye onu bile hissediyor hemen sıçrıyor yada gözlerini kıpırdatıyor uykusu bile çok hassas.... uyku uyumak hiç istemiyor ağlaya ağlaya uyuyor kızıyor uyutuyoruz diye....

herkese merhaba,
birkaç gündür giremiyordum,nihayet fırsat bulabildim.son birkaç gündür gaz sıkıntımız var.özellikle cumartesi gecesi korkunçtu.eşim o gece çalışıyordu,mert saat 11 gibi bir başladı ağlamaya,saat 1 oldu,hala devam.bütün gücüyle bağırıyor,kendini kasıyor,hiçbir şey yapmama izin vermiyordu.sıcak bir havlu hazırlayayım dedim,yapamadım.güçlükle bir rezene çayı yapabildim,onu da içiremedim,döküldü.tam o sırada alt komşum aradı ne olduğunu öğrenmek için,yalnız olduğumu öğrenince 80 yaşlarındaki annesini de alarak geldi.annesi dua okudu,biz de sıcak havluyla ısıttık,masaj yaptık,rezene içirdik,saat 2'de uyudu.ağlarken çok hırpalandı diye ellemedim,sabah saat 8'de uyandı.
bu olay çok gözümü korkuttu.yalnız başına olmayacak,en kısa zamanda annemi getireceğim.

bu arada herkesin kadir gecesi mübarek olsun...

arkadaslar oyuncak seti almıslar cıngırak vs basit bisey yani..cıngıragı sallıom bazen sussun die:))

Pervin Medela Purelan gögüs ucu kremi kullandım ben şimdi hiç ağrım yok çok şükür
ilk 20 gün ağrıdı sonrada geçti
bi onu denesen iyi gelir belki

canım saol ama burda o tip kremler yok neyseki dun arkadas almanyadan gelmis bi krem verdi onu suruom biraz daha ii..

buarada tazenin yolladıgı yazıda yazan altını acınca karnına bastırma meselesini ben bugun yaptım herzaman yapıorum ama 2-3 kez bu sefer 7-8 kez ittirim duzelttim ve sonuc aldım kakasını yapamıodu basarılı oldu tavsiye ederim

ya valla bunu boyle halletmeden evel sabah 6-7 gibi ayaga kalkıyorduk oturuyordum tv basına izleyecek birsey yokhava yeni aydınlanmıs sinir geliyordu bana gun bitmiyordu oyle erkenkalkınca bu yontemle dun 12 de yataktan kalktık bugun 11 de mesela uyuyor uyanıyor meme emerken yine uyuyor her neye alısırsa alıssın bu ilk uç ayı atlatayım da biraz buyusunde yen iyontemler bulur alıskanlıgı yıkarız diyorum ne yapayım anlık cosumler buluyorum sonuçtka zaten bir saat emiyor yine benimkucagımda kokumla olmus oluyor o arada ben uyumus oluyorum ama

ben ukumu biraz aldı isem mutlu emziriyorum mesela yattıktan 2 saat sonra kalktı isem iyi yattıktan yarım birsaat sonra kaldırıyorsa ece acayip uykum oluyor sinirlerim bozuluyor niye erken uyandı falan oluyorum yada ece 9 da yaütmıs oluyor bekliyoruz uyanır diye biz yatmadan uyanmıyor tam yatıyorum 12 de mesela yarımda uyanıyorkabus iste o zaman:)

ama yontem gelistirebilirsin aycacım dene me yanılma yolu ile yap birseyler ben bu bahsettiigim sekli 5 yastık iki pike ile yapıyorum ilk zamanlar zoroldu ama simdi ritmik birseklide baktım 8 de agladı sepetinden alıyorum hemen yastıkları uygun sekilde etrafa diziyüorum bir pike arkama yan dondugumde beni desteklemesi i çin tikistiriyorum popomun altına bir pike ustumuze ece ile benim sekli hemen olusturuyorum alısına hersey kolay

valla bizde antalyaa tatile gitmeye kalkıstık once cesaret ettik sonra caydık sonra yine ettik bu sefer istedgimiz otellerde yerkalmamıstı simdilik yine caydık zaten artık yer bulunmaz ama çok buyuk çilginlik deil bence aile yanına gitcek olsam ben kesin giderdim nolcak araba yolculugu zor degilkii emzir otur:)

pedlere dikkat edin kizlar arkadasım chicoo pedden nuk a gecmis egzama oldu
ben hiç ped kullanmadım hep kgogus kalkanı kullandım dun ilkkez hiç birsey koymadan sutyenle gezdim aksam emzirirken goguslerim acıyordu hemen tekrar kalkanları koydum gogus ucu korunuyr bu kalkanlar sayesindeb ir sure kalkan alıp onla denesen nası olcak diye

hayırlı olsun bizimde iki gun evel çıktı valla mubarek gune gelmis sizinki ne guzel
canım actım topigi ama emzirirken geçmis sayfaları okudum simdi yattı kuzum bende yanıt yazıyorum oyuzden yoksa buralardayız tabi

bikacgundur sanki adet olmcakmısım gibi karnımda inceden bi sızı var. yani girip cıkıo hicte ozlememisim olmayı 40 gun 9ayın acısı ii cıktı simdide pek meraklı deilim acıkcası

nazann

bizim ece donenceyi çok sevyior birkaçz gun evel kurdu babası bakıp guluyor onlara acayip takip ediyor ve uç ay degilki onların omru nerden çıkardın bir yasına kadar bile onlar bakıp sakinlesen beekler var oglumu hatırlamıyrum tam ama epeyce bir sure donence yatagında kalmıstı uç ay degildi bu sure kesinlikle

ESRAKO az önce yazdığın geçmişi okudum.... maşallah ya.... güzel bir stil geliştirmişsin.... hem kuzun sıcacık yanında yatıyor hem sen uyuyorsun ne güzel..... ben o zevki hiç yaşayamadım... benim kızım emmedi zorla 1 hafta kadar silikon uçla emdi hepsi o çok özeniyorum hala çok istiyorum emmesini ama almıyor memeyi ağzına.... zaten benim sütümde çekildi iki gögüsten anca 10 cc birşey çıkıyor.... ben doğum yapınca komşum gelmişti onunda bebeği 15 gün emmiş diyordu hala rüyalarıma giriyor rüyamde emziriyorum diye halbuki çocuğu şimdi liseye gidiyor gerçekten öyleymiş hala insan etkileniyor sanırım bende hayatım boyunca bunun eksikliğini çekeceğim....

hayırlı olsun canım
hayırlı kandiller ayrıca

çok özür dilerim canım eylül ü öpüyorum
bende pek dışarı çıkmıyorum daral geldi aslında ama az sonra pusetle çıkıcaz
inşallah kan sonucu iyi çıkar

nurdan benim sıpada mesela babannesi yada babası yada herkim sevmek için elini yanagında gezdirince aç tok farketmiyor hemen emme şekline geçiyor.

aynen ece de öyle emme pozisyonunu biliyor resmen
hayırlı kandiller herkese:Saruboceq:

pervin kanama bitti dimi senin yani hala suruyor diyey azdını ıhatrılıyorum ama acılıs yaptıgna gore bitmis olmalı

benim resmen 40 gun surdu oglumda on onbes gun surmustu hatırlıyorum bu bitmek bilmedi fenalık geldi ama ara ara hala sarı gibi hani sulandırılmıs kan ama gibibirseyler geldigi oluyor tertemiz olud diyemiyorum nedir bu acaba dr kontrolum on gun sonra bakalım nası geğcecekalttan muayne ediliyor sanırım smear falan alınıyor spekulumla ilk bulusmamız olcakheralde:) bunca zaman sonra

ESRAKO benimki chiccodan sonra azdı diebilirim bide kasınıodu acaba egzama gibimiydi blmem kıpkırmızı oldu bigun sutun fıskırdıgı bolum..sonra kremledim vs gecti simdide silikon meme ucu artı ped kullanıorum. ilaçlı geziom artık

bitti benim tam 40 gun surdu ama zaten 40 gunden fazla gelen akıntı ozure giriomus vede kadın boy abdstini alıp namazını kılıp esiyle birlikte olabilirmis ...

benim kontrolum 2 ay oldugunda olcak bakalım napcaz bence spekulumla on bulusma daha ii olur ben resmen 2.ne korkuyorum ondan pek oralı olmadım ogun bugundur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…