2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

iyiyim askbocügüm sen nasılsın oğluşumda iyi şimdi uyuyor birazdan uyanır bende onun uyanmasını bekliyorum arkadasıma gitcem beni bekliyo kızcağız gerçi çağan onun kızına rahat vermiyo pek oturamıyoruz onların peşinde gezmekten ama hava güzel çıkalım dışarıya sen nasılın canım?

bende iyiyim canım ohh ne güzel gezin valla hava çok güzel biraz hava alırsınız yaramaz çağan demek kızı rahat bırakmıyo he :KK9:

evet canım kızı çekiştirip duruyo oğlum başladı çapkınlık yapmaya herkese sırıtıyo ağzı hiç lapanmıyo 7 tane dişimiz var herkese gösteriyoruz...benim bilgisayar kafayı yediya kendi kendine kapanıyo açılıyo

evet canım kızı çekiştirip duruyo oğlum başladı çapkınlık yapmaya herkese sırıtıyo ağzı hiç lapanmıyo 7 tane dişimiz var herkese gösteriyoruz...benim bilgisayar kafayı yediya kendi kendine kapanıyo açılıyo

çapkın işiniz var hee daha şimdiden böyleyse ilerde nolur bilmem artık yandınız valla:KK9:

iyiyim askbocügüm sen nasılsın oğluşumda iyi şimdi uyuyor birazdan uyanır bende onun uyanmasını bekliyorum arkadasıma gitcem beni bekliyo kızcağız gerçi çağan onun kızına rahat vermiyo pek oturamıyoruz onların peşinde gezmekten ama hava güzel çıkalım dışarıya sen nasılın canım?

accukkk çapkınlık var demekki :KK1: :82:

kızlar kocacım bana ortopedik yastık almış ben sitemiyordum ama lmış bi kere hediyesi buymuş öğrendim ama benim için istediğim bi şeyi daha almış bizim masaüstüydü bilgisayarımız bundada boynum çok ağrıyodu çok kullanmıyodum notebook alıyomuş çok sevindim raghatça nete girebileceim

kızlar kocacım bana ortopedik yastık almış ben sitemiyordum ama lmış bi kere hediyesi buymuş öğrendim ama benim için istediğim bi şeyi daha almış bizim masaüstüydü bilgisayarımız bundada boynum çok ağrıyodu çok kullanmıyodum notebook alıyomuş çok sevindim raghatça nete girebileceim

ohh ne güzel kız iyisin hadi ne düşünceli kocan var bak seni düşünmüş güle güle kullan canım

iyiyim canım sen nasılsın

:KK9::KK9:

özletme kendini kız

aa bebiş düşündüğünü bilmiyordum
benimde bi 10 gün sonra belli olacak bakalım hayırlısı:97::97:
nihnaşom fırsatım çok olmuyor gündüzleri girmeye çalşıyorum ama zamn pek olmuyorr
biliyosun ev işi taşınma felan derken bide eski işime geri dönüyorummhaftada 4ğün sendikanın dosyalarını yedeklicem:KK1:öylee bebiş istiyoz işte bakalım kuşum

Aslında düşünmüyorum demek pek doğru olmadı canım ama benim kilo sorunum var. Yaklaşık 6 ay sonra fazla kilolarımı verdikten sonra yani biz de başlarız inş. çalışmalara :KK66: Şu an diyetisyen kontrolünde diyet yapıyorum da, o sebeple 6 ay dedim :KK34:
canım kaç kilosunkii boyun kaçç 6 ayy biraz uzuzn ca bi zamn deill olur kısmetse istemek başarmanın yarısı dimiii:KK66:
[

X