2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

slm kızlar nasılsınız?netim kapalı giremiyorum bugünde annmelerdeyim fırsat bulmuşken bi gireyim dedim ama kimse yokmuş netim ne zaman açılır bilmiyorum çook sıkıcı ama ..kendinize iyi bakın beni unutmayın....

slm kızlar nasılsınız?netim kapalı giremiyorum bugünde annmelerdeyim fırsat bulmuşken bi gireyim dedim ama kimse yokmuş netim ne zaman açılır bilmiyorum çook sıkıcı ama ..kendinize iyi bakın beni unutmayın....

bizim topiğimiz ağlıyor hiç kimse yok:KK43::KK43:
sumak:KK43:
kızlar nerdesiniz yaa:KK23::KK23:

cnm bende diyorum derfat nerelerde??
inşallah net açılır bi an önce gelirsin aramıza:KK14:
unuturmuyuz cnm seni aşkolsun:KK50:
seni unutsak ki unutmayız:)
akça pakça minik oğlunu unutmayız avatarından:KK1::KK1:

hu hu ,teftişe geldiiiiiiiim :KK33:

ama cıkıcam hemen pestılım cıktı cok yorgunum .öpüyorum sızıııııııııııı

kurdelam senı daha cook öpüyorummm:KK71:

melisdenizzzz mesajım gelmedi mi sana??
okudumm kurdele geldi mesaj:))

aa olmazz biziz mahrumu bırakıyosun sumaakk:)hem sen nerelerdesin söz nişan bitii aneleridemi geziyon hemşimm:KK60:
Merhaba hanımlar, ben de 01.06.2008 tarihinde evlendim.. :21:
hoşgeldinn cyyda mutluklar cnm:KK71:

oy oy bende seni öpüyorum
misafiri eksik olmayan sumak:KK1:
topik öksüz kaldı cane:KK43:
bende tek başıma ne konuşuyum deliş gibi:KK9:
affet beni sumak bir elin nesi var iki elin sesi var misali:KK9:

melisdeniz iki gün önceydi o
sende cevap veriştin bana özelden şekercim
aldım yani ben cevabımı:KK9:
cnm bnm teşekkürler inceliğin için..

okudumm kurdele geldi mesaj:))

aa olmazz biziz mahrumu bırakıyosun sumaakk:)hem sen nerelerdesin söz nişan bitii aneleridemi geziyon hemşimm:KK60:

hoşgeldinn cyyda mutluklar cnm:KK71:

Hoşbuldum canım, teşekkür ederim. Herkese mutluluklar diliyorum ben de.. Benim gibi henüz bebiş düşünmeyenler var mı merak ettim :26: :KK1:

Hoşbuldum canım, teşekkür ederim. Herkese mutluluklar diliyorum ben de.. Benim gibi henüz bebiş düşünmeyenler var mı merak ettim :26: :KK1:

slm canım hoşgeldinn,
kendi adıma cvp vereyim,,,biz düşünmeye başladık,hatta çalışmalarada başladık 2 aydır,,,bakalım ne zaman gelecek bebişimizz:KK69::KK69::KK69::KK54::KK54:

sumakk kurdele nihan naslsınız mkızlarrrr

iyakşmalrr yorucu biğündü gene,,aşure malzemerli aldım kaynatcaz annemnlee:KK69:
iyiyim canım sen nasılsın
iyiyiz tatlım
yoksun bugun
aşure ayı mı ya:26:
unuttum ben:KK23:
:KK9::KK9:
selam kızlarrrr yarın annemler gelıyor <rtık sık sık gelemem haber vereyım dedım :KK39:
özletme kendini kız
bizde cnm düüşünüyoruzz çok istiyoruz hataa inş olurrr:KK49: sen neden düşünmüyosunn:KK52:

aa bebiş düşündüğünü bilmiyordum
benimde bi 10 gün sonra belli olacak bakalım hayırlısı:97::97:

günaydın 2008 gelinleri:KK71::KK71::KK71:

bizde cnm düüşünüyoruzz çok istiyoruz hataa inş olurrr:KK49: sen neden düşünmüyosunn:KK52:

Aslında düşünmüyorum demek pek doğru olmadı canım ama benim kilo sorunum var. Yaklaşık 6 ay sonra fazla kilolarımı verdikten sonra yani biz de başlarız inş. çalışmalara :KK66: Şu an diyetisyen kontrolünde diyet yapıyorum da, o sebeple 6 ay dedim :KK34:

X