2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

evet canım buraya gelince hem zaman çabuk geçiyo hemde çok büyük keyf alıyorum sizlerle yazışmaktan diyorumki yılbaşı geliyoya 2008 gelinleri olarak hediyeleşelimmi

aa evet 4 kısı oldukkk ama tm cıkarken geldınız kızlar ..

derfat hediyelesme ısı guzeldı ama ben farklı iki grupta gırdım hedıe ısıne bu da olursa 3 olur bana fazla gelır..

ama cogunluk katılırsa düşünebılırım

ben topik iki günlükken falan buldum burayı galiba dimi sumak çok erkendi yanlış mı hatırlıyorum..
şimdi nerden bileyim diyeceksin :KK8:
:KK9:

aa evet 4 kısı oldukkk ama tm cıkarken geldınız kızlar ..

derfat hediyelesme ısı guzeldı ama ben farklı iki grupta gırdım hedıe ısıne bu da olursa 3 olur bana fazla gelır..

ama cogunluk katılırsa düşünebılırım

anladım canım sağlık olsun başka sefere o zaman

evet daha yenıyeken buldun kurdelam ıı kı acmısım topiğiii

hedıyelesme ceklıs yapıor bırısı sonra bı kısıe adre verıoruz o bı kısı cekılısle cıkan adreslerı dagıtıor kımsenın bırbırınden haberı olmadan sonra kargo ıle gonderıuz ,aldıgı zaman görüyor kımden hedıe gelmıs ..

anlatabıldım mı :26:

evet daha yenıyeken buldun kurdelam ıı kı acmısım topiğiii

hedıyelesme ceklıs yapıor bırısı sonra bı kısıe adre verıoruz o bı kısı cekılısle cıkan adreslerı dagıtıor kımsenın bırbırınden haberı olmadan sonra kargo ıle gonderıuz ,aldıgı zaman görüyor kımden hedıe gelmıs ..

anlatabıldım mı :26:

evet cnm iyiki açmışsın teşekkürler:KK71:

biraz anladım ben bu hediyeleşme işini:KK68:

yazacağım ama netten düşmezsem kızlar netin faturasını yatıramadık bu ay her an netim kapanbilir eğer bi süre giremezsem kaçtı demeyin ha ben netsiz duramam ama kapanırsa ayın 1 nden önce açtıramayız maaşı o zaman alıyoruzzz

X