2008 Yılının Gelinleri Buyrun Sohbete :)

ben folık asıt ıcmıyorum dengelı de beslenmıyorum ,guya güzel beslenecektım ,zaten kılo almısım tamamen bitmiş durumdayım

bebek fılan umrumda degıl,küstüm ben bebişe :63:

esım dün diyor bi test var ondan alalım hayır dedım almıcam ne de olsa olmuyor ..kaldı oyle çalısmada yapmadık hiç..

uff psikolojim bitmiş durumda resmen ..süreklı esımle gezıyoruz tozuyoruz o zaman bı sey yok evde yalnızken baslıyorum aglamaya..

işe girmem lazım cv hazırlamam lazım onu da yapmıyorum ..:KK59:

ben folık asıt ıcmıyorum dengelı de beslenmıyorum ,guya güzel beslenecektım ,zaten kılo almısım tamamen bitmiş durumdayım

bebek fılan umrumda degıl,küstüm ben bebişe :63:

esım dün diyor bi test var ondan alalım hayır dedım almıcam ne de olsa olmuyor ..kaldı oyle çalısmada yapmadık hiç..

uff psikolojim bitmiş durumda resmen ..süreklı esımle gezıyoruz tozuyoruz o zaman bı sey yok evde yalnızken baslıyorum aglamaya..

işe girmem lazım cv hazırlamam lazım onu da yapmıyorum ..:KK59:

belli canının sıkkın olduğu anladım
yapma ama böyle canım ya hayırlısı ne zamansa olur hemende pes ediyorsun ama
evdesin çalışmıyorsun ondan bende işteyim evde olmayı isterdim çok yoruluyorum
ne testi canım ovulasyon testimi

evt ovulasyon testı ,ama ben zaten yumurtlama günlerimi biliyorum kı onda sorun yok alsakta bı ıse yaramıcak ..

hemen pes etmıyorum aslında takmıyorum da , yazdan berı kac ay gectı ,bı de bı ayda ıkı kere adet oldgum zamanlar vardı..

bı seferde de olsa tutardı herhalde, hanı bebek yok mu dıye osrunca sınır olup onu takıyorum kafama snaırım ben..

off ne zormuş ya hayat gercekten fılm gıbı olsaydı

ay öyle soran insanlarada sinir oluyorm bana bile niye yapmıyon diyen oluyo durumumu bildikleri halde durmasana yapsana
diyolar sanane dimi insanların ağzı torba değilki büzesin.
evet hayat zor gerçekten ve biz de bazı şeyleri kafamıza takarak dahada zorlaştırıyoruz.

hb evet benim 1,5 yaşında kızım var
kızlar bebek konusunu konuşmuşsunuz insan kafasına taktığında stresten bile olmuyomuşş allaha bırakın psikolojinizi bozmayın allah isteyen herkese evlat nasip etsin
bende 2. düşünmeye başladım yavaş yavaş ama gözümde büyüyoo kaç yaş normal kii 3yaş yada düşünüyom fazlasıda beni zorlar azıd gibime geliyoo kzım 3yaşına geldiğinde düşünüyorumm cünküü tekrar eve kapancam resmen 2. cocuk sorumluluk

ya bu vitaminlere filan bakıyorum folik asiti hap olarak almayı istemiyorum hamile kalmadan 3 ay önce başlanması lazımmış ya ben başlamadım bari besinlerle alayım
kendime bi beslenme planı yapacağım

çalışmalara başladıkta :78:
sumak sizin nasıl gidiyo:KK17:
nihan hayırlı olsun canım hadi inşallah rabbim tez vakitte hayırlı sağlıklı bi evlat nasip eder canım
inşallah bekletmeden hemencecik gelir:emir_bebek:

evett 18 ekımde evlendım ben de ,ama bız artık düşünüyoruz bebek :KK52:

ne güzel aynı tarihte evlenmişiz
rabbim inşallah sizede en yakın zamanda hayırlı sağlıklı bibebiş nasip etsin
canını sıkma canım herşeyde bi hayır vardır vakti zamanı var demekki kaç aydır istiyosun bilmiyorum ama
yeterki hayırlı sağlıklı bi evlat olsun
kendine sıkıntı yapma stres en büyük düşmanmış insana yumurtalıklarda etkileniyomuş stresten
hayırlı zamanda gelsin hemen olabilir ama sağlıksız bi bebektir düşer sonra daha çok üzülrsün öyle deilmi yeterki hayırlı sağlıklı olsun

selam kızlar dısarı cıkıp geldım aksam yemegımı de yaptım esım 4 -12 calsııyor ama kardesım ıcın yaptım onla yerım artık bende yoksa yemıyorum :KK52:

selam kızlar dısarı cıkıp geldım aksam yemegımı de yaptım esım 4 -12 calsııyor ama kardesım ıcın yaptım onla yerım artık bende yoksa yemıyorum :KK52:

kardeşin hep sendemi kalıyor sürekli, sumakçım:44:
bende eve gitçem yemek yapçam daha of off:KK55:

X