2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

Mavi Deniz canım büyük geçmiş olsun. Verilmiş sadakalarınız varmış. Ben de gıda zehirlenmesi geçirmiştim hastanede yatmıştım, zaten orada yediğim serumlardan sonra kilo almaya başlamıştım. berbat bişey o. Canımcım akıl vermek gibi olmasın ama hiç değilse az da olsa etrafındaki fakirlere birazcık para ver. Az sadaka çok bela savar. Hiçbirşey yapamazsan ekmek aldığın fırına 1 ekmek parası bırak, bir fakir gelince versinler.
Menzil Gülü canım hastalandım diye hiç üzülme, bu hastalığı olamayan sıkıntılar yaşayan çok insan var. Şükür düzensiz falan geliyor ya. Dualarında bizi de unutma. Senin yazdığın dua da çok güzel ama bence gece (yada sabah seher vaktinde) kalkıp da ellerimizi kaldırıp yüreğimizden ne geçiyorsa istemek, bunu hepimiz için istemek, birbirimizin arkasından dua ile istemek çok daha güzel mi olur ki? Bir zamanlar çok sevdiğim bir Din Kültürü Hocam bize böyle demişti; "Duaları ezberlemeye çalışıp bilmem kaç sefer okumak yerine, ellerinizi güzel vakitlerde kaldırın içinizden ne geliyorsa öyle isteyin, bu çok daha makbuldür". O zamandan beri içimden nasıl geliyorsa öyle dua ediyorum.
Benssenb canım eğer bizim gibi renkli bir liste hazırlayamam yada vaktim yok diyorsanız; siz de buraya direk yazarak alttalta isimlerimizi yazın. İsterseniz bize olası adet tarihlerimizi sorarak yanlarına onları yazın. Kırmızı ve sarı kart verin. Ya da hepimize komik bişeyler yazın (mesela bana geveze) diyebilirsiniz. Belki de isimlerimizin yanına bebişi olsa ....(afacan, çok ağlayan, asabi, şirin gibi) olur gibi şeyler yazın. Ya da yumurtlama tarihlerimizi yazın. Olmadı renkler verin (bana mavi, yoksa dağıtırım burayı!!! ). Kısaca yapılabilecek o kadar çok şey var ki, sizin hayal gücünüze kalmış. Bir ara hepimiz bir slogan yazmıştık mesela. Yine farklı şeyler bulabiliriz. Anlayacağınız liste işinden muaf olmak diye bişey yok. Hehe çok baskıcıyımdır ben, oğlak burcuyum ne de olsa. Şimdi bu hafta sonu kim yapıyor listeyi? Gönül rızasıyla olmazsa ben seçeceğim bilmiş olun:)))

kızlar herkese tekrar tşk ediyorum.cnm sadakayı dogru söylüyorsun bu konularda hassasım biraz dedigini yapacam.benimde sanırım yumurtlamam hafta sonuna dogru başlar perş.cuma falan tahminim perş.10.gün olacak adetin ilk gününden sayarsak.bugün kontrole gidecem bakalım unutmazsam yine doktora sorarım.rabbim şu mübarek 3 aylarda hamile kalmayı nasip etsin hepimizi.herkese huzurlu günler diliyorum..

menzil gülü benim adetlerim genelde 30 günde bir olur mesela geçen ayın 3 ündeydi şimdi eylülün 2 sinde olacağım tahminlerim genelde tutar yani fakat arada ileri yada geç durumuda oluyor ama genele bakmak gerekiyormuş seninkine düzensiz demek için bariz oynamaların olması gerekiyor ama yinede doktora gittiğinde bu konuyu sorarsın neticede işin uzmanı o ama düzensiz diyeceğini sanmıyorum

neşeciğim bu dediğini elimden geldiğince seve seve yaparım ne demek ben resimli olarak yapamam dedim ama düz liste diyorsan elimden geldiğince yaparım neden olmasın

librarian arkadaşım hakkında hayırlısı neyse o olsun

UMUT TERENİNDEKİ YOLCULARIN SON DURUMU

nerili--------------------------------------------------
meleğimsin----------------------------------------
nesemese-----------------------------------------
Menzil Gülü---------------------------------------
benssenb------------------------------------------9 aylık yolcu
yasemink------------------------------------------
Rahel------------------------------------------------
Canturkcem---------------------------------------
Naz&pıtırcık---------------------------------------
Mavi deniz-----------------------------------------
Hnurkocer-----------------------------------------
Azeerda--------------------------------------------
afakat-----------------------------------------------
ZeHrAcIk-------------------------------------------
librarian---------------------------------------------
Babyborn------------------------------------------
Hilalnur---------------------------------------------
Güngüneş-----------------------------------------
HDUYGU------------------------------------------
arzubeyda-----------------------------------------
mavi45----------------------------------------------

UMUT TRENİNDE UMUDUNA KAVUŞANLAR

Karabiberim-------------------------------------:nazar:
sarı cimcime------------------------------------:nazar:
Umutyaren---------------------------------------:nazar:

ilk başlangıcı ben yapayım bari ne kadar sizinki kadar güzel olmasada hiç yapmamaktan iyidir dimisırnaşık şeybu arada umutyaren hamiş arkadaşlar listede hamiş görünmüyordu ben aldım hamiş bölümüne umarım bir hata yapmamışımdır neşe kız bak bakem varmı:eek:sizleri sefiyorum arkadaşlara.s.a.s.a.s.

ya arkadaşlar dediğim gibi pc konusunda çok iyi değilim hatta hiç değilim:)))renkli menkli çok güzel şey planladım ama çıkan sonuç bu idare edin artık valla elimden geleni yaptım:))))

benssenb canım temennin için çok sağol arkadaşım, liste için eline sağlık, hepimiz bir gün kavuşacağız bebişlerimize.Umut treninin varacağı son peron ANNELER PERONU olur inşallahhhh

mavideniz çok büyük geçmiş olsun canım..a.s.a.s.
kıslar siz beni hiç sormuyosunuz :çok üzgünüm:
dün doktora gittim kan testi oldum 3 saat sonra telefonda küçüktür 1.0 dedi. sanıyorsam gebelik yok.. senağlamabuarada ultrasonlada bakıldı daha testin sonuçlarını almadan sağ taraf 3.5cm sol taraf 4.0cm kist varmış gene. :çok üzgünüm:tabi hala hasta olamadığım içinde olmuş olabilirmiş dedi. adet gördükten sonra yasmin kullanmamı söyledi. 3 ay boyunca. 3 ay bebek olmayacak bebek istediğimi söyledim fakat adetlerimin düzene girmesi lazım. bide size bişey sorcam farlutal kullan demedi bu sefer acaba ben alsammı adet olmak için? hala tık yoktafisfisfis

Canim uzulme lutfen, olsun 3 beklemen gerekiyorsa beklersin, sonunda hayirlisi ile bebisin gelecek insallah...Soyledigin ilacla ilgili bir bilgim yok maalesef. Sen doktora sorsaydin keske?

Benssenb canim eline saglik liste gayet guzel olmus.

Yalniz birsey sorcam, Umutyaren hamilemi? Acaba dedim ben mi birseyler kacirdim diye baktim onceki sayfalara birsey goremedim??

evet güzelim o genelde umudummuz devam ediyor topiğinde takılıyor belki sende okumuşsundurda unutmuşsundur hani eşime nasıl söyleyeceğim istemiyor falan diyordu neyse oraya bakarsan tabi sabredip geçmişi okuman lazım orda görürsün:))))sanırım buraya haber vermemiş ee doğal olarakta sizin haberiniz olmamıştır:KK66:listeye gelince sizinki kadar güzel değil ama amaç neşenin dediği gibi bende birşeyler yapmış olayım dedim neyse yemek yapıyorum kalkmam lazım şimdi:)))

Ben Umutyateni biliyorum, kocasiyla sorununu filan. Ben onun icinde dua ediyordum, esi insallah ikna olur, eside bebek ister diye. Maasallah, Allah bir yerden insanin yuzunu gulduruyor iste...

darısı başımıza ne diyeyim Rabbimin vardır bir bildiği hatta kocası istemiyor diye korunuyorlarmış sadece 1 kere kaza olmuş işte o kaza hamiş kalmış düşün yani demekki Mevlam herşeyi bir hayır yada şer üzerine veriyor ama biz bunun hayır yada şer olduğunu bilemiyoruz Rabbim çok bekletmez bizleri inşallah

Yasemink canım büyük geçmiş olsun. İnşallah hiçbirşey olumsuz olmaz. Benim de içime kurt düşürdün yalnız, birkaç aydır ben de klomen tedavisi görüyordum ve doktorum hiç kist kontrolü yapmadı, doğum kontrol hapı da vermedi. Son durumuma da bakmadı. Ya bende de varsa??? Offff yaaaa...Ben demi doğum kontrol hapı kullansam ne olur ne olmaz diye? Bak bu ayda olmazsa alayım bari. Eşim artık doktora göndermeyeceğini söylüyor.
Benssenb canım liste çok güzel olmuş. Ellerine sağlık. Yanlış yada eksik var mı bilmiyorum çünkü son durumu en iyi Menzil Gülü takip ediyordu. Olsa da problem değil, "edit" tuşu var. Keşke hayatın da edit tuşu olsaydı.
Beni 13 aylık yolcu, daha da varmaya niyeti yok yazabilirsin.

nesemese-----------------------------------------13 aylık yolcu

Karabiberim-------------------------------------:emir_bebek:
sarı cimcime------------------------------------:emir_bebek:
Umutyaren---------------------------------------:emir_bebek:

kızlar herkese merhaba...........yasemink canım geçmiş olsun..Allah hakkımızda hayırlısını versin...Benssenb canım liste güzel olmuş..Ellerine sağlık..Birazda bu listeyle devam edelim bakalım..Hiçbirşey yapmamaktan iyidir...Menzil gülü canım üzülme bak en azında adetlerin düzenli..Benimde pek umudum yok bu ay dediğim gibi ama kısmet..Allahım büyüktür..Herkesi öpüyorum..Herkese bol şans dilerim ...

hamişlik işi hiç belli olmaz rahelciğim bazen biz ilişkide bulunamıyor umudumuzu kesiyoruz ee bazende bakıyorsun yumurtlamaya yakın 1 kez ilişki oluyor hamiş olunuyor yani olacaksak olacağız olmayacaksak olmayacağız bu budur o yüzden umudunu yitirme hem bu ay olmazsa gelecek ay oda olmazsa sonraki ay eninde sonunda Rabbim verecek inşallah buna inanıp beklemekte bir umuttur tabii yinede dualarımızla tez vakit anne oluruz inşallah

Yasemink canım büyük geçmiş olsun. İnşallah hiçbirşey olumsuz olmaz. Benim de içime kurt düşürdün yalnız, birkaç aydır ben de klomen tedavisi görüyordum ve doktorum hiç kist kontrolü yapmadı, doğum kontrol hapı da vermedi. Son durumuma da bakmadı. Ya bende de varsa??? Offff yaaaa...Ben demi doğum kontrol hapı kullansam ne olur ne olmaz diye? Bak bu ayda olmazsa alayım bari. Eşim artık doktora göndermeyeceğini söylüyor.
Benssenb canım liste çok güzel olmuş. Ellerine sağlık. Yanlış yada eksik var mı bilmiyorum çünkü son durumu en iyi Menzil Gülü takip ediyordu. Olsa da problem değil, "edit" tuşu var. Keşke hayatın da edit tuşu olsaydı.
Beni 13 aylık yolcu, daha da varmaya niyeti yok yazabilirsin.

çok sağol canım benim a.s.daha öncede çıkmıştı adetlerim normalde de düzensizdi.. :çok üzgünüm:Ama 35i geçmiyordum Bu ay kötü oldu.. Yani 2 ay oldu. kafamçokkarıştıStres olma canım sakın şüphen olursa dr a bi baktır. Benim bazen iğne batar gibi bişey oluyor hoplatıyo resmen beni..:çok üzgünüm: Şimdi adetim gelsin diye bugün farlutal kullanmaya başlıcam. 1-2 gün olmazsa al demişti dr. Olmadım tabe. Akşam başlıcam davul gibi oldum resmen..:bbo:

Buarada klomeni çok duydum ama ne işe yaradıını bilmiyorum ben :uhm::asigim:

Bide liste yapmak istiyorum ama nasıl yapcağımı bilmiyorum affedin beni.. Biras uğraşıyım şimdi.. a.s.

Yasemink canım klomen yumurtlamayı teşvik eden bir hap. Çok kullanınca kist oluşumuna neden oluyor. Ben de korkuyorum ve bu ay ara verdim. Hakkımızda en hayırlısı olsun kızlar. Birgün hep birlikte anneler grubu kuracağız ve bu günlerimizi hatırlayıp güleceğiz, kendi halimizle dalga geçeceğiz. Ben kendim için şöyle derim kesin "kedi poposunu görmüş yara sanmış, kaça kaça ölmüş:))))))hehe" kaydirigubbakcemile3

Kızlar yepyeni ismimizle yola devam. Bakalım bu yeni mekanımız bize uğur getirecek mi? :emir_bebek: Ben bazen karamsarlığa kapılsam da siz beni doğrultun :mymeka: :eek:klava:. Gerçekten birbirimizin desteğine ve duasına ihtiyacımız var. Hepinizi çoooooooookkk seviyorum, kocaman öpüyoruuuuuummmm.

adszpt3.jpg

bendeeee hamis kalmayi cook istiyorum lütfen benide listeye ekleyin:teselli::teselli::teselli::teselli:

nesemese-----------------------------------------13 aylık yolcu
elif3558---------------------------------------------

Karabiberim-------------------------------------:CüvCüv:
sarı cimcime------------------------------------:CüvCüv:
Umutyaren---------------------------------------:CüvCüv:

elif ekledim seni canım tez vakit hamiş olman ve umuduna kavuşanlar bölümünde olman dileğiyle hadi hayırlısıa.s.

slm kızlar nasıl gidiyor.ben bu sabah hastaneye kan tahlili vermeye gittim geçen gün size kontrole gittigimi söylemiştim o zman doktor gebe kalmadan önce bazı testleri yaptırsan iyi olur dedi.bende bu sabah kan vermeye gitiim sanırım srılık hemoglabin (dogrumu yazdım)bide bir şey daha söyledi aklımda kalmadı onlar 3 4 tane testti çarş.sonuç alacam umarım bi sorun aksilik çıkmaz da bende gönül rahatlıgıyla gebe kalırım.ha deyince gebe kalınmıyor biliyorum ama ya tutarsa diyorum ben. kızlar bu arada aşk olsun size demeden geçemeyecegim azıcık sitem edeyim sormuştum size tam olarak yumurtlama günlerini ama cvp gelmedi sizden nette hesaplıyorum genelde aralarında fark oluyor bazı sitelerde 1 gün bile olsa doktorda bana 12. 14. 16. 18. gün dedi sonuç alacagım gün 16 güne denk geliyor kafamı karıştıran o sadece geç kalmış olmam umarım...

slm kızlar nasıl gidiyor.ben bu sabah hastaneye kan tahlili vermeye gittim geçen gün size kontrole gittigimi söylemiştim o zman doktor gebe kalmadan önce bazı testleri yaptırsan iyi olur dedi.bende bu sabah kan vermeye gitiim sanırım srılık hemoglabin (dogrumu yazdım)bide bir şey daha söyledi aklımda kalmadı onlar 3 4 tane testti çarş.sonuç alacam umarım bi sorun aksilik çıkmaz da bende gönül rahatlıgıyla gebe kalırım.ha deyince gebe kalınmıyor biliyorum ama ya tutarsa diyorum ben. kızlar bu arada aşk olsun size demeden geçemeyecegim azıcık sitem edeyim sormuştum size tam olarak yumurtlama günlerini ama cvp gelmedi sizden nette hesaplıyorum genelde aralarında fark oluyor bazı sitelerde 1 gün bile olsa doktorda bana 12. 14. 16. 18. gün dedi sonuç alacagım gün 16 güne denk geliyor kafamı karıştıran o sadece geç kalmış olmam umarım...

canım inşallah sonuçların çok iyi çıkar.. :1hug:Valla yardımcı olmak isterdim ama ben de bilmiyorum:çok üzgünüm: hatta kendim ne zaman yumurtluyorum onu bile bilmiyorum. Ama şu ateş ölçme yöntemine göre hesaplıcam bende artık..

Ki ben yımırtlıyomıyommm senağlama Farlutal kullanmaya başladım halaaaaaaaa tık yaaaaa valla çıldırcam artıkınn.. senağlamasenağlamaHamiş gibi oldu göbişim Nolur dua edin bana olıyım artık:a015:

X