2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

Menzil Gülü listen çok güzel olmuş, teşekkürler canım, ellerine sağlık. Benssenb canım senin adetin geldiyse benimki de yaklaştı demektir. Sizinki bitince ben adet oluyorum. Yeni hesaplama yöntemim de bu:) Bol süt-yoğurt yemeyi unutma, bir de balık. Yoksa adet sendromu yaşarsın.

Kızlar herkese selam..Neşe cim hoşgeldin...
Tablo yine çok güzel olmuş ellerinize sağlık..Umarım Ağustos ayında bir sürü hamilemiz olur...Benım bu ay pek umudum yok ama Allah büyük..Herkese bol şans diliyorum...

Rahelcim bebişine bayıldım. Maşallah çok tatlı. Tablomuzu Menzil Gülü hazırladı, ben de çok beğendim. Bundan sonra her hafta içimizden biri hazırlayacak, böylece değişik değişik şekillerde olacak ve hiç canımız sıkılmayacak. Senin adetin ne zaman yaklaşık olarak canım?

Rahelcim bebişine bayıldım. Maşallah çok tatlı. Tablomuzu Menzil Gülü hazırladı, ben de çok beğendim. Bundan sonra her hafta içimizden biri hazırlayacak, böylece değişik değişik şekillerde olacak ve hiç canımız sıkılmayacak. Senin adetin ne zaman yaklaşık olarak canım?

İnşallah seninde böyle bir bebeğin olur hayatım..Adetim 22 ağustos bakalım hayırlısı olsun hakkımızda..Tablo hazırlama işine gelince inan o işden hiç anlamam..:1no2:Beni o konuda affetseniz..yerimseniben

Kız Menzil gülü bu Berat kim?Annenin baktığı çocuk mu? Annen senin yanında mı?

Yok canim:) Biraz karisik oldu, konudan konuya gecince.

Berat burdaki bir bayanin oglu. Ayin 12 sinde Turkiyeye gidecek benden bakmami istedi, 2 yasinda ve cok tatli bir cocuk.

Annemin baktigi bebegin adi Gulsu, o da cok tatlii, benim bebekligime benzeyen bebis:) Ama artik annem bakmiyor ona ve annem burda degil anlayacagin:)

kızlar merhaba sizleri takip edemedim fazla benimde adetim bitti dün itibariyle yarın kantrolum var daha öncede yazmıştım rahim agzı yarası vardı yaktırmıştım enfeksiyoon falan ilaç kullanmıştım şimdi ne durumda onu kontrol edeck doktorum.umarım problem yoktur.kimse bana yazmadı tam olarak yumurtlama dönemi kaçıncı gün diye valla karambole gidecek bu ayım yoksa.benim vucut ısımda normal degilki hep 35 lerde metabolizmanın yavaş olmasıda bundanmış zaten bende neden kilo veremiyor hatta alıyorum diyordum eskiden ben böyle degildim ekmek arası bile daha çok yerdim önceden kilom da gayet iyiydi zayıftım yani.sizide fazla takip edemedim geçen hafta çarş.dan c.tesiye kadar eşimle rahatsızdım işe geldim ama nasıl geçirdim bilmiyorum gıda zehirlenmesi geçirdik eşim bana nazaran daha kötü durumdaydı ishal ateş mide bulantısı benimse sadece mide bulantısı ve ishal vardı ve sonrasında inanılmaz karın agrıları ara ara yoklayarak tabii.dün bugün daha iyiyim şükür.kızlar yediklerinize dikkat edin lütfen...neşemeşe sanırım meyve sebze olayını sen yazdın haklısın ama benim eşim meyveyi pek sevmez çok canı isterse iştaha gelirse.bakalım hayırlısı zorlayacam onada..kızlar dua ediyorum inş hepimiz kucagımıza alırız bebişleri..

kızlar merhaba sizleri takip edemedim fazla benimde adetim bitti dün itibariyle yarın kantrolum var daha öncede yazmıştım rahim agzı yarası vardı yaktırmıştım enfeksiyoon falan ilaç kullanmıştım şimdi ne durumda onu kontrol edeck doktorum.umarım problem yoktur.kimse bana yazmadı tam olarak yumurtlama dönemi kaçıncı gün diye valla karambole gidecek bu ayım yoksa.benim vucut ısımda normal degilki hep 35 lerde metabolizmanın yavaş olmasıda bundanmış zaten bende neden kilo veremiyor hatta alıyorum diyordum eskiden ben böyle degildim ekmek arası bile daha çok yerdim önceden kilom da gayet iyiydi zayıftım yani.sizide fazla takip edemedim geçen hafta çarş.dan c.tesiye kadar eşimle rahatsızdım işe geldim ama nasıl geçirdim bilmiyorum gıda zehirlenmesi geçirdik eşim bana nazaran daha kötü durumdaydı ishal ateş mide bulantısı benimse sadece mide bulantısı ve ishal vardı ve sonrasında inanılmaz karın agrıları ara ara yoklayarak tabii.dün bugün daha iyiyim şükür.kızlar yediklerinize dikkat edin lütfen...neşemeşe sanırım meyve sebze olayını sen yazdın haklısın ama benim eşim meyveyi pek sevmez çok canı isterse iştaha gelirse.bakalım hayırlısı zorlayacam onada..kızlar dua ediyorum inş hepimiz kucagımıza alırız bebişleri..
Gecmis olsun canim esinle sana.

Kızlar içimden bir ses bana hamilesin diyor ama şu an o sesi duymamaya çalışıp heyecan yaratmıyorum.Adetimin 18 Ağustosta olması gerekiyor listeye ekleyebilirseniz sevinirim.Ayrıca bugün eşimle evlilik yıldönümümüz...2 seneyi çok mutlu ama bebişsiz devirdik.Azimliyim bu yaz bitmeden hamile kalacam:)Hepinize Sevgiler..

Sen aslinda baksan hemen cikacak testte. Adetim 1.5 gun surdu demistin, sen kesinlikle hamilesin gibime geliyor. Ooo sen test yaptiginda bebis cikarsa 2 aylik falan olucak. Maasallah iyi bekliyorsun. O gunden sonra bir daha kan geldi mi?

beni listeye eklemeyi unutmayin lütfennn burdan cok ilginc ve güzel seyler ögreniyorum herkes bildigini gördügünü okudugunu paylasiyor cok süprsiniz kizlar

tamam işte aynı anda hamiş kalacağız yaa :)))))
demekki bu ayda nasip değilmiş canım ya cidden biz hemen hemen aynı ana denk geldik gelecek ay 2 eylülde olacağım dilerim bu sefer en azından ikimizden biri kırmızı kartı görmez:)))bu arada liste için ellerine sağlık canım

rahelciğim bende sana şans diliyorum

neşeciğim listenin nasıl yapıldığı konusunda hiçbir fikrim yok olsaydı bende seve seve size yardımcı olurdum:KK43:((

sizi sefiyorum arkadaşlar...ve rahel gibi bende hepimize başarılar diliyor ve bol bol dualar ediyorum Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin...

Kizlar gebelik bolumunde okudum, bir arkadas sagolsun bilgilendirmis.Bakin bu ay varmisiniz yapalim.

7 cuma, cuma vakti Kenzul Ars okumus bu arkadasin arkadasi ve hamile kalmis. Sonra kendisi yapmis kendide hamile kalmis.

Bende size daha once bu duanin cok buyuk bir dua oldugunu yazmistim. Ben insallah duzeltikten sonra sadece cumalari degil insallah her gece teheccude kalkip okumayi planliyorum. Kizlar gece Rabbimiz dunya semasina yonelir ve bizden dua eden olurda duasini kabul eder. Rabbimden diliyorumki insallah Mubarek Ramazana hamile olarak girelim hayirlisi ile...

Benssenb senin adetlerin tam gunune gun mu oluyor? Yani adet dongun 30 gun ise bu ay 2 sinde oldun obur ayda yine tam ayin 2 sindemi oluyor?

Adetin duzensiz olarak tanimlanabilmesi icin ne olmasi lazim? Mesela benim 6 aydir hic tam gunune gun olmadi.

12 mart
12nisan
---------------29gun
9 mayis
--------------27 gun
7 haziran
--------------29 gun
10 temmuz
-----------------33 gun
5 agustos
------------------27 gun

Ama benim yumurtlamam hep 17. gun oluyor yani duzenli. 17. gun yumurtlamam oldugu icin normalde 31 gunluk bir dongum olmali. Ama kac aydir boyle oluyor anlamadim bende, bebege karar verdigimizden beridir oluyor bu???

Kizlar sizce benim dongum duzensiz mi????

Menzil Gülü, canım o günden sonra bir daha kan gelmedi, aslında hiç sabırlı değilimdir ama bu ay dedim ya içimde farklı bir his var. Ya kafayı tamamen yedim psikolojik olarak gebe olduğuma inanıyorum, ya da bazılarının dediği gibi gerçekten hamileyim.Off bilmiyorum....Şurda adetimin olmasına ( inşallah olmam) 12 gün var.Eczaneler bana göz kırpıyor aslında ama nedense son anda vazgeçiyorum.Hayırlısı bakalım ben bu ay beklicem.
İnşallah temennilerin gerçek olur canım, mübarek Ramazan'a hamile girmeyi nasip etsin Rabbimiz.Bana kalırsa adetlerin gayet düzenli canım.Bir Hafta önce bir hafta sonraya kadar adet gününün başlama tarihi değişiyorsa sorun değil diye biliyorum ben. Tarihler arasındaki gün sayısı 25 günden az,35 günden fazla ise bir düzensizlik vardır canım.Sevgiler...

Mavi Deniz canım büyük geçmiş olsun. Verilmiş sadakalarınız varmış. Ben de gıda zehirlenmesi geçirmiştim hastanede yatmıştım, zaten orada yediğim serumlardan sonra kilo almaya başlamıştım. berbat bişey o. Canımcım akıl vermek gibi olmasın ama hiç değilse az da olsa etrafındaki fakirlere birazcık para ver. Az sadaka çok bela savar. Hiçbirşey yapamazsan ekmek aldığın fırına 1 ekmek parası bırak, bir fakir gelince versinler.
Menzil Gülü canım hastalandım diye hiç üzülme, bu hastalığı olamayan sıkıntılar yaşayan çok insan var. Şükür düzensiz falan geliyor ya. Dualarında bizi de unutma. Senin yazdığın dua da çok güzel ama bence gece (yada sabah seher vaktinde) kalkıp da ellerimizi kaldırıp yüreğimizden ne geçiyorsa istemek, bunu hepimiz için istemek, birbirimizin arkasından dua ile istemek çok daha güzel mi olur ki? Bir zamanlar çok sevdiğim bir Din Kültürü Hocam bize böyle demişti; "Duaları ezberlemeye çalışıp bilmem kaç sefer okumak yerine, ellerinizi güzel vakitlerde kaldırın içinizden ne geliyorsa öyle isteyin, bu çok daha makbuldür". O zamandan beri içimden nasıl geliyorsa öyle dua ediyorum.
Benssenb canım eğer bizim gibi renkli bir liste hazırlayamam yada vaktim yok diyorsanız; siz de buraya direk yazarak alttalta isimlerimizi yazın. İsterseniz bize olası adet tarihlerimizi sorarak yanlarına onları yazın. Kırmızı ve sarı kart verin. Ya da hepimize komik bişeyler yazın (mesela bana geveze) diyebilirsiniz. Belki de isimlerimizin yanına bebişi olsa ....(afacan, çok ağlayan, asabi, şirin gibi) olur gibi şeyler yazın. Ya da yumurtlama tarihlerimizi yazın. Olmadı renkler verin (bana mavi, yoksa dağıtırım burayı!!! ). Kısaca yapılabilecek o kadar çok şey var ki, sizin hayal gücünüze kalmış. Bir ara hepimiz bir slogan yazmıştık mesela. Yine farklı şeyler bulabiliriz. Anlayacağınız liste işinden muaf olmak diye bişey yok. Hehe çok baskıcıyımdır ben, oğlak burcuyum ne de olsa. Şimdi bu hafta sonu kim yapıyor listeyi? Gönül rızasıyla olmazsa ben seçeceğim bilmiş olun:)))

LİBRARİAAAAAAAAAANNNNNNNNN kızım bizi sinir etmesene, çabuk git bir gebelik testi al ve dene!!!!!!!!!!!!
Getirme beni oraya!!!!!
Çabuk hadi...:))
Bekliyoruz.....

mavideniz çok büyük geçmiş olsun canım..a.s.a.s.
kıslar siz beni hiç sormuyosunuz :çok üzgünüm:
dün doktora gittim kan testi oldum 3 saat sonra telefonda küçüktür 1.0 dedi. sanıyorsam gebelik yok.. senağlamabuarada ultrasonlada bakıldı daha testin sonuçlarını almadan sağ taraf 3.5cm sol taraf 4.0cm kist varmış gene. :çok üzgünüm:tabi hala hasta olamadığım içinde olmuş olabilirmiş dedi. adet gördükten sonra yasmin kullanmamı söyledi. 3 ay boyunca. 3 ay bebek olmayacak bebek istediğimi söyledim fakat adetlerimin düzene girmesi lazım. bide size bişey sorcam farlutal kullan demedi bu sefer acaba ben alsammı adet olmak için? hala tık yoktafisfisfis

LİBRARİAAAAAAAAAANNNNNNNNN kızım bizi sinir etmesene, çabuk git bir gebelik testi al ve dene!!!!!!!!!!!!
Getirme beni oraya!!!!!
Çabuk hadi...:))
Bekliyoruz.....

Yaaaa,kızma bana:KK43:(( İçimdeki sese uymak geliyor içimden....Ne yapayım, elim bir türlü gitmiyor şu teste ya...Ama kızma bana lütfeeeen:çok üzgünüm:
Söz yaparsam zaten burdan sonucu bildireceğim sizlere.Bu arada yazdıklarına katılıyorum.Gerçekten, yürekten yapılan dualar şekli ve tarzı ne olursa olsun duanın; mutlaka bir gün kabul görür.Dualarım hepimizle...Mavi Deniz, canım büyük geçmiş olsun sana ve eşine...

X