2008 Yazında Eşine Hamiş Olduğunu Müjdelemek İsteyen Umut Yıldızları!!!!

kıssslaaaar ben şimdi bebek için karar verdim canım kocamda istiyor ki zaten onun yüzünden karar verdim. Şimdi bana doktora git diyolar.. Ama ben doktora gitmekten nefret ediyorum öyle alttan muayne de falan bayılasım geliyor çok kötü oluyorum. İlk ayda olmadı böyle kaç ay denemek lazım acaba? Yani ne zamandan sonra kesin doktora gitmek gerekiyor?

cnm kalırsın ümidini kaybetme bence 6 ay bekle zaten dr lar 1 seneden önce tedaviye baslamıyo.
nesemesecim düşüncelerin çok güzel bende senden yanayım.
ben bugün dr gittim yine progesteron 9 çıktı dr normal dedi ama benim içime kurt düştü 3 ay öncede aynı testi yaptırmıştım o 15 çıkmıştı.kimi arkadaslar 10 düşük ise yumurta olmamış diyo ama doktor 5 den yukarısı normal dedi bilgisi olan var mı

Nesemese, bende sana katiliyorum. Listemiz aldi basini gidiyor ama surda sohbet ettigimiz toplasan 10 kisiyi gecmez. Kimileride gelip hamileyim deyip gidiyor. Bencede haklisin.

Canim sen once bir kan testi yaptirirsin, gebelik oncesi iyi olur. Alttan muayeneye gelince Pap Smear (Rahim kanseri icin) a baktiracaksan git ama baska test yaptirmana gerek yok, daha ilk denemenizmis. Daha dur bakalim, en az bir 6 ay bekle, olmazsa o zaman gidersin doktora daha detayli test icin.

Hamile kalmak istiyorsan, yumurtlama gununu bilmen lazim. O gunde iliski lazim. Hakkinizda hayirlisi olsun.

"August Rush" isimli filme baktınız mı kızlar?? Delirdim resmen ya, süper bir konu süper oyuncular, müzik....Uzun zamandır bu kadar güzel bir film seyretmemiştim. Herkese tavsiye ediyorum. Bulun biryerlerden ve izleyin. Kızlar tam bize göre. Ağlamakla sevinmek arasında gidip geliyorsunuz. Mesaj çok açık "UMUDUMUZU HİÇ YİTİRMEYECEĞİZ İNŞALLAH"

Kızlar yeni umut listemiz için taslak hazırlayalım. Bakalım kimler burada?

UMUT LİSTEMİZ

nesemese sm_cool: Yaradana emanet bebişim, hadi bekletme anneciğinle babacığını :sm_cool:)

NOT: "alıntı yap" a basıyorsunuz. baştaki ve sondaki quate'ları silip kendi isminizi listeye ekliyorsunuz. Bu kadarcık. Birde herkes kendi slagonunu yazsın istiyorum.

Kızlar yeni umut listemiz için taslak hazırlayalım. Bakalım kimler burada?

UMUT LİSTEMİZ

nesemese sm_cool: Yaradana emanet bebişim, hadi bekletme anneciğinle babacığını :sm_cool:)

a.s.bende varım umut yaren temmuze kaldı umutlarımsenağlama

NOT: "alıntı yap" a basıyorsunuz. baştaki ve sondaki quate'ları silip kendi isminizi listeye ekliyorsunuz. Bu kadarcık. Birde herkes kendi slagonunu yazsın istiyorum.[/QUOTE]

UMUT LİSTEMİZ

a.s.bende varım umut yaren temmuze kaldı umutlarımsenağlama

Selam, bende bebekim123 (Burcu), bebisimi kendime cok yakin hissediyorum, cok heyecanliyim. Allahimdan hayirlisini diliyorum.Şeniz

slm kızlar benide alın umut listenize çünkü yarın kan testi yptırıcam inşll pozitiftir alah isteyen herkese nasip etsin......

--------------------------------------------------------------------------------

UMUT LİSTEMİZ

nesemese ( Yaradana emanet bebişim, hadi bekletme anneciğinle babacığını )

bende varım umut yaren temmuze kaldı umutlarım

Selam, bende bebekim123 (Burcu), bebisimi kendime cok yakin hissediyorum, cok heyecanliyim. Allahimdan hayirlisini diliyorum.
selam ben güngüneş(pinar) yarım bebişim içimde mi değil mi belli olacak herşeyin hayırlısı......

ben karabiberim- gece gündüz senin gelmen için dua ediyorum bebişim

Hadi yapıvereyim, kızlar listemize devam..

UMUT LİSTEMİZ

Selam, bende bebekim123 (Burcu), bebisimi kendime cok yakin hissediyorum, cok heyecanliyim. Allahimdan hayirlisini diliyorum.
selam ben güngüneş(pinar) yarım bebişim içimde mi değil mi belli olacak herşeyin hayırlısı....

ben karabiberim- gece gündüz senin gelmen için dua ediyorum bebişim

UMUT LİSTEMİZ

selam ben güngüneş(pinar) yarım bebişim içimde mi değil mi belli olacak herşeyin hayırlısı....

ben karabiberim- gece gündüz senin gelmen için dua ediyorum bebişim:emir_bebek

Ben Rahel-Allahım Çok fazla bekletmeden hayırlısı ile bebeğime kavuşayım...

Kızlar günaydın... Listeye kendimi ekledim..Listemizdeki arkadaşlara ve henüz eklenmeyenelere hayırlısını diliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…