2008 temmuz anneleri bebişlerimizin doğum günü planlarımızı paylaşalımmı?

Zeynep Ceren

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
49
0
evet doğum günlerimize az zaman kaldı, hepimiz peş peşe kutlayacağız inşallah, neler düşündünüz? menüleriniz, pastalarınız nasıl olacak karar verdiniz mi?
ben su anda ailemden uzaktayım inşallah ay sonuna annemlerin yanına memlekete gideceğim, önümde sadece 9 gün kalıyor hazırlık için,pasta olarak şeker hamurlu bişey olsun istiyorum ama sizce şimdiden sipariş vermek gerekirmi? eşim abartma diyor ama ben annelerin çoğu gibi hevesle güzel bişeyler yapmak istiyorum. geri kalan herşeyi kendim hazırlarım inşallah, henüz menü oluşturmadım.3 tuzlu 3 tatlı bi de pasta yeterli olur galiba. sizler neler yapacaksınız ??

ben de özel bişeyler yapmak istiyorum ama aklıma hiç orjinal bir fikir de gelmiyor.. aklıma gelen tek orjinal fikir kızıma kendi adında bir fidan diktirmek .. şaşalı bir doğum günü yapmayı düşünmüyorum.. aile arası küçük bişey hatta belki ailecek yemeğe çıkarız orada bir pasta keseriz o kadar ..

Allah nasip kısmet ederse bende doğumgünü yapmayı düşünüyorum kafamda tam olarak oluşturmadım ama evde en yakınlarımızla bir arada pasta,kek,çörek,börek...balonlar,müzik.........ve benzeri değişik firkirler aklıma geldikçe yazarım size de...

bunu ben de çok düşünüyorum ama o tarihte izne ayrılıp şehirdışında olma ihtimalim var belirsizlikten bir şey planlayamıyorum. Burada olursak evde bir şey yapacağım ama kalabalık olacak akrabalarımız işten çocuklu arkadaşlar vs. Çok güzel bir pasta yaptıracağım. Başka bilmiyorum 23 gün var daha.

bende iki kere yapıcam bizim çevremiz çok eve sığmayız herkez oğlumun doğumgününü sorup duruyor bi aile içi bide yakınlara iki kere yapıcam baya bi yorulucam ama olsun oğlumun ilk doğum günü güzel olsun...........

ben oglum ıcın hamılelıkten ıtıbaren fotolarını slayt yaptım muzuk olarakda oglumun adına nınnı koydum cok guzel oldu :) pastayı kendım yapıcam seker hamurundan ve her dogum gununde studyoda foto cektırmek ıstıyorum davetıye olarak bebegımın elını renlı renklı kartonun uzerıne koydum parmak seklınde kestım uzerıne dogumgunumuze beklerız falan yazdım denemenızı tavsıye ederım

X