2008 Temmuz Ağustosda Doğum Yapacaklarr

merhaba arkadaşlar ben hamile lduğumu daha yeni öğrendim.Bebişim ağustos 26da benimle olucak.Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin.a.s

arkadaşlar merhaba ben bebegimi kaybettim..yüregim yangın yeri giii allah sizinkilere ömür versin ..2 gün oldu kürtaj olalı

Manolya, çok geçmiş olsun, inşallah tez zamanda sağlıklı bir bebeğe kavuşacaksın. Moralini sağlam tut.
Sevgiler

hepinize yrumlariniz icin tesekkur ederim arkadaslar ben suan 6 hafta 6 gunluk hamileim biraz kanamam ve bulantim oldugu icin nete pek girmiyodum oyuzden simdi cevapliyorum bu arada dogumum 21 agustos ve kizim olacak insss darisi bebek isteyen butun ailelerin basinaaa

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, ama halen cinsiyetini nasıl öğrendin anlamadım.

Canım benimde Allah izin verirse 3 ağustosta yapıcam doğumumu.Allahım inşallah doğumumuzu yaptıktan sonra tekrar burda buluşmayı nasip etsin bizlere.:nazar:

allah hepinize kolay dogumlar nasip etsin.hamilelerin duaları kabul olurmuş.bizlerede dua edin saglıklı bebeklerimiz olsun.gerçi 1 hafta önce 2 kez düşük yaptım ama siz yinede dua edin

Çok geçmiş olsun nilüfer Her şeyin hayırlısı olsun Senin için dua edeceğim. Yakın zamanda iyi haberlerini almak dileği ile

allah hepinize kolay dogumlar nasip etsin.hamilelerin duaları kabul olurmuş.bizlerede dua edin saglıklı bebeklerimiz olsun.gerçi 1 hafta önce 2 kez düşük yaptım ama siz yinede dua edin

canım çok geçmişler oLsunn hayırLısı rabbimden en yaKın zamanda bebeĞin oLması dileğiyle..:teselli::nazar:

merhaba,
ben de ağustos sonu doğum yapacağım oğlum da 2 eylül de doğmuştu yine aynı tarihleri tutturduk şansa bak bütün yaz hamile olmak çok zor ama Allah herkese sağlıklı doğum ve bebekler nasip etsin

cok gecmis olsun.bende mayis 07 de ilk bebegimi düsürdüm:1no2: cok istemistik ve 1 sene kadar beklemistik.8.haftanin doldugu gün kalbinin durmus oldugunu ögrendik.cok aci ve üzücüydü.o yüzden sizi anlayabiliyorum:teselli: ama Allah yeniden nasip etti.simdi hamileyim.ama korkularim var birincinin düsmesinden dolayi. insallah sizede Allah hayirlisindan sagliklisindan(benimkinide) bebekler nasip etsin ve kucagimiza almayi nasip etsin.

allah nasib ederse bende 10 agustos gibi doğum yapacağım sanırım bebişimde annesi gibi aslan burcu olacak eşim için üzülüyorum 2 aslan bir evde zor olacak onun için :) şu anda 2.5 aylık hamileyim sanırım 2+2 oluyor karnım çıkmadı henüz ne zaman çıkar bilemiyorum da ama bebişimi çok istiyorum ilk bebeğim heyecenlıyız çok allah hepimizi en kolay şekilde kurtarsın inşallah

X