2008 Temmuz Ağustosda Doğum Yapacaklarr

merhaba kizlar bende 7 Agustosta yapacagim dogumu.Benimki kisa gelecek Avustralya da yasadigim icin:)))20 aralikta ultrasona girecegim cok merak ediyorum kalbi atiyormu, buyumeye devam ediyormu diye cunku bundan once 1 dusuk yasamistim.Kizlar 7 haftalikken ultrasona giren oldumu kalp atislarini duyabildinizmi veya gorebildinizmi bunlari merak ediyorum.

merhaba kizlar bende 7 Agustosta yapacagim dogumu.Benimki kisa gelecek Avustralya da yasadigim icin:)))20 aralikta ultrasona girecegim cok merak ediyorum kalbi atiyormu, buyumeye devam ediyormu diye cunku bundan once 1 dusuk yasamistim.Kizlar 7 haftalikken ultrasona giren oldumu kalp atislarini duyabildinizmi veya gorebildinizmi bunlari merak ediyorum.

Ben tam 7 haftalıkken ultrasonda kalbini gördüm atış sesini ise doktorum duydu ben pek bişey anlayamadım ama doktorum kalp atışı olduğunu ve şanslı olduğumu söledi. :KK70: bu kadarken genellikle kalbi pek görünmeye bilirmiş :KK70:

bende 01.07.2007 de doğum yapıcam allah kısmet ederse :KK70:

slm kızlar 21 temmuz bebişimin doğum günü,o kadar heyecanlıyımki şu an için dualarım sadece sağlıklı doğması için.kız yada erkek mi olur daha düşünmedim bile.

Ben tam 7 haftalıkken ultrasonda kalbini gördüm atış sesini ise doktorum duydu ben pek bişey anlayamadım ama doktorum kalp atışı olduğunu ve şanslı olduğumu söledi. :KK70: bu kadarken genellikle kalbi pek görünmeye bilirmiş :KK70:

bende 01.07.2007 de doğum yapıcam allah kısmet ederse :KK70:
Cevabin icin tesekur ederim Tuba06.Umarim bende bebegimin kalp atislarini gorurum o zaman icim rahatliycak.

kızlar slm temmuz 20 gibi doğum yapıcam.şu an çok zor geçiyor,mide bulantılarından yemek yiyemiyorum,zaten zayıfım iyice kilo vericem...

evet canım daha dört haftalıkken girdim ultrasona,iğne ucu gibi görünüyor fotoğrafta,benimki şu an yedi haftalık ultrasonda gördüm hızla belirginleşiyorlar,kalp atışını duyarsın herhalde,ben bir ay sonraki kontrolde duyucam inşallah.a.s

kızlar bende allah kısmet ederse 30 ağustosta yapacağım doğum

30 agustos ve kız bebek.. acayıp sanslı olursun benden söylemesı...
tanıdıgım ıkı basak kadını var 30 agustos dogumlu... anneyı babayı eşi onlar yönetıyor ve accayıp mantılı tıtız oluyorlar.. bende 2007 agustos 14de dogum yaptım oğlum oldu ama 30 agustosta dogsun dıye dya edıyordum hep)))

evet canım daha dört haftalıkken girdim ultrasona,iğne ucu gibi görünüyor fotoğrafta,benimki şu an yedi haftalık ultrasonda gördüm hızla belirginleşiyorlar,kalp atışını duyarsın herhalde,ben bir ay sonraki kontrolde duyucam inşallah.a.s
umarim bende gorebilirim bebegimi ultrasonda.bekleyemiyorum vallahi.Sen simdi galiba 8 veya 9 haftaliksin oylemi elma cicegi?ben de daha bulanti felan yok aslinda hic bir degisiklik yok bende sadece az goguslerim aciyor.Daha sonra bulantilar baslayabilir. Bir tane kizim var ona hamileyken oyle olmustu 9 haftadan sonra baslamisti bulantim.

kızlar merhaba bende hemmmenn yazaYım 10 ağustoss hadi ßakaLım raßßim hepimize sağlıklı ßir hamişlik sonunda ßebişLerimizi eLimize alMa mutluluğunu yaşatsın

Slm anne adayları benim bebeğim çin takvimine göre kız ve ilkbahar ve yaz bebeklerının hepsi kız gösterıyo çın takvımı sizce gerçekten doğru bır takvımmı

kızlar bende temmuz 20 de doğum yapacam inşallah ama çin takvimi bence saçma ilk çocuğum a uymadı mesela tamamen eğlenc amaçlı arkadaşlar 9 haftalık gebyim umarım sağlıklı bir gebelik geçiririz

X