2008 Temmuz Ağustosda Doğum Yapacaklarr

arkadaşlar progestan denilen ilacı doktora sordum ama bana henüz vermedi sadece folic asid kulanıyorum 8 haftalık hamileyim vitaminlere falanda başlamadık siz neler kullanıyorsunuz paylaşalım mı???

progestanı bildiğim kadarıyla herkese vermiyolar sende düşük tehlikesimi vardı manolya..

Bende 2 temmuzda dogum yapicam Allah izin verirse.Burda da tam kis ortasi oldugundan Allah yardimcim olsun tabiki sizede yaz anneleri fisfisfis.

Arkadaşlar Allah Hepimize Saglikli,hayirli,eli Ayagi Düz,akli Başi Yerinde Evlatlar Versinn,kolayca Saglikli Hamilelik Gwçirmemize Yardim Etsin

Ben 9.haftaya girdim.bende 22 temmuzda doğum yapıcam:)o tarihte bebişim kucağımda olacak Allah'ın izniyle..
çok mutluyum çoooooooooooooook:)

a.s.Mehaba ben yeni katıldım aranıza 12 ağustos benimkide nasıl dayanacam bilmiyorum Allah hepimize yardım etsin.Zorluk çekeceğiz ama sonucu çook güzel olacak inş.:sm_cool:

Arkadaşlar farkında mısınız Aralık ayı herkese ne kadar uğurlu geldi, umutsuzluk içinde kıvranıyorduk.. Yine tek çizgi mi görücem diye kafayı yemeler. Rabbime çok şükür, hesaplarıma göre doğum tarihi 30 Ağustos bebişimin ama tarih
oynayabiliyor tabii. Başak burcu olacağı için o kadar mutluyum ki, çok istemiştim.

ben 25 ağustos ta doğum yapıcam kısmetse. bende ağustos doğumluyum tesadüfen bebişimle aynı ay olucak doğum günümüz. benim ilk bebeğim ve henüz çocuk düşüncesi yokken sürprizz oldu...annesine bayram sürprizi yaptı benim bebişim.

benimde Allah nasip ederse 31 temmuz:)Allah 'ım tüm isteyenlere hayırlı bebişler versin.benimde başlarda düşük tehlikesi vardı.gerçi 3. ayın sonuna kadar tehlike devam ediyormuş.bakalım hayırlısı olsun...

Hayırlısıyla 28.08.2008 de bekliyorum ben de..

sanırım hep bayram sürpzleri bu ağustosçular.. bayram bitene kadar ben de bittim meraktan ama.. nihayet..

herkese sağlıklı bir dokuz ay diliyorum..

:hooray::hooray::hooray:

valla benimde gebelik takvimine göre 28.08.2008.ayrıca ultrasona girmeden öncede dr.öyle demişti.ama ultrasona girdiğimde gebelik kesem biraz küçük çıktı o yüzden dr.eylül gibi olur büyük bi ihtimal.

İnşallah canım.Allah gönlüne göre verir.Seninde hepimiz gibi bu mutluluğu yaşamanı ve anneliği tatmanı yürekten isterim.haberlerini bekliyoruz.

hepinize yrumlariniz icin tesekkur ederim arkadaslar ben suan 6 hafta 6 gunluk hamileim biraz kanamam ve bulantim oldugu icin nete pek girmiyodum oyuzden simdi cevapliyorum bu arada dogumum 21 agustos ve kizim olacak insss darisi bebek isteyen butun ailelerin basinaaa

SEVGİLİ ÜNVERE

öncelikle geçmiş olsun.. umarım tez zamanda her şey yoluna girer..

6 hafta 6 günde nasıl öğrendin cinsiyetini?

doktorlar bu haftalarda da görebiliyor cinsiyeti ama bu dönemde yanılma olabiliyor. tecrübeyle sabittir. 16 hatayı bitirmeden tam bişi söylemiyolar genelde ama daha küçükkende söyleyenler var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…