2008 Temmuz Ağustosda Doğum Yapacaklarr

gelincikler

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2007
24
4
39
KIZLAR benim doğum ağustos 1 yaz sıcağında doğum yapacağım nasip olursa benim gibi ağustos da doğum yapacak gebeleri bu foruma bekliyorummmm:teytey:

benim büyük oğlum 6 ağustosta doğdu tam yaz sıcağında, allah yardımcın olsun canım, hamileliğin son ayları yaza gelince pek rahatsız oluyor insan, umarım sen bu sıkıntıları yaşamazsın, bu hamileliğim kışa geldi pek rahat ettim
bu arada bebeğin aslan burcu olacak, aman dikkat çok ilgi beklerler, bir de her dediğinin yapılmasını isterlerrr, aslanlarla işimiz zorrr
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canımmm, dilerim zaman su gibi akar

bende kısmetse 06.07.08 de temmuzda alıcam bebegimi kucagıma off o sıcaklarda napıcaz bakalım..:1shok:

Ben Araniza Yeni Katildim.ben Ağustos 6 Da Bekliyorum Bebişimi.umarim Sağlikla Dünyaya Gelir.ilk Bebeğim Martta Doğmuştu.şimdi Yaz Bebeği Olacak.

deli maviii bende 27 temmuzda dogum yapıcam kısmetse, ikimizin aynı ya onun için soruyorum, bizim bebişler 6. haftanın sonunda dimi,

kısmetse benimde 16 temmuz ilki şubattı çokta rahattı umarım yaz sıcaklarıda kötü etkilemez hiçbirimizi

kuzum tutunabilmeyi başarsaydı agustos basında bende anne olacaktım. ınsallah nu ay olursa agustos sonu yada eylul bası annesı olacagım. bu ayda olacak hıssedıyorum. ınsallah yıne kımyasal gebelık olmaz

merhaba arkadaslar ben araniza bugun katildim.1,5 yillik evliyim.10 gun once tup bebek icin transferim oldu.2 gun sonra test yapacagiz.cok heyacanliyim benim icin dua edermisiniz buna cok ihtiyacim var.(ve sayet hamis sem 24 temmuzda dogumum olacak inssssssssssssss)

benım kardesımın esı 1 ay once transfer yaptırdı. çok şükür tuttu. ama agustosta dogum. senınde sanırım 24 agustos olacak. Allah emeklerınızı boşa cıkarmasın ınsallah. ınsallah bebiş değil bebişlerin olur.

valla doktora bu hafta içi gidicem ama şu anki hesabıma göre ağustosun 3 ü gibi doğum yaoıcam allah izin verirse

bende hayırlısıyla kısmetse 15 temmuzda doğum yapacağımm..Allahım inşallah kucağıma almayı nasip eder.benim şimdiden doğum korkum varyaa :1no2:

İnşallah canım.Allah gönlüne göre verir.Seninde hepimiz gibi bu mutluluğu yaşamanı ve anneliği tatmanı yürekten isterim.haberlerini bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…