2008 Temmuz Ağustosda Doğum Yapacaklarr

çoğalmışız iyice ne güzellllll...Allah hepimizin bebişlerini sağlıkla dünyaya getirmemizi nasip etsin inşallah.... hayırlı evlat olsunlar inşallah

ben daha yeni öğrendim kıslar Allah kısmet ederse benim doğum da ağustos sonu gibi gözüküyor... sıcaklarla işimiz zor gibi inşallah hayırlısıyla atlatırız o dönemleri de

banimde 1 agustos zaten sıcakla pek aram yok bakalım ne maclar oynayacagım artık soguk sudamı yatarım yoksa taslaramı serilirim allah yardımcımız olsun herkes saglıkla bebeklerini kucaklar inşallah

allahın izniyle bende 8 ağustosta doğum yapcam.allah hepimize kolaylık versin.

arkadaşım bende bebişimi 8 ağustosta bekliyorum ALLAH ın izniyle hayırlısıyla inşallah gebelik hesaplıyıcısında 8 ağustos çıkıyo ALLAH isteyen herkese nasip etsin

ezgibo benimde rabbim kısmet ederse, 2008 ağustos 29 da, sıcaklarda napacaz...ama bebişimiz olsunda hayırlısıyla..

arkadaşım bende bebişimi 8 ağustosta bekliyorum ALLAH ın izniyle hayırlısıyla inşallah gebelik hesaplıyıcısında 8 ağustos çıkıyo ALLAH isteyen herkese nasip etsin

allah nasip ederse benimkide 8 agustos görünüyooo allahım saglıklısıyla kuvagımıza almayı nasip etsin rabbimmm

arkadaşlar progestan denilen ilacı doktora sordum ama bana henüz vermedi sadece folic asid kulanıyorum 8 haftalık hamileyim vitaminlere falanda başlamadık siz neler kullanıyorsunuz paylaşalım mı???

bana simdilik hic bi sey vermedi bende temmuz sonlari falan olmasi lazim dogum tam belli olca gun ocak 11 de ultrasona gircem o zaman solerim tam ne zaman dogum olmasi gerektigini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…