2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

kızlar günaydınn.. Umarım herkes iyidir..Maalesef bende bu ay hamile değilim..:KK43:( Artık ümitler Mayıs ayına kaldı..

Kızlar merhaba, 15 dk önce test yaptım,ikinci çizgi çok silik ya,var mı yok mu anlamadım walla:)bir de ilk defa test yaptım,tecrübem yok maalesef,sanırm ben de bu ay hamiş değilim,mayıs a çalışmalara devam artık:1rolleyes:

Kızlar merhaba, 15 dk önce test yaptım,ikinci çizgi çok silik ya,var mı yok mu anlamadım walla:)bir de ilk defa test yaptım,tecrübem yok maalesef,sanırm ben de bu ay hamiş değilim,mayıs a çalışmalara devam artık:1rolleyes:

ay canııımmmmm inşallah vardır.benimde ilk önce silik çıkmıştı sonra bi baktım belirginleşti ve hamişim. atma testi sakın silikte olsa pozitif olma ihtimali var. bence bir an önce kan testi yaptır.ama yoksada üzülme sakın tatlım:nazar:

ay canııımmmmm inşallah vardır.benimde ilk önce silik çıkmıştı sonra bi baktım belirginleşti ve hamişim. atma testi sakın silikte olsa pozitif olma ihtimali var. bence bir an önce kan testi yaptır.ama yoksada üzülme sakın tatlım:nazar:

inşallah öyledir meltemcim:)testi atmıcam,sen öyle diyince gittim bi daha baktım:) ikinci bi çizgi görünüyor ama testin kendi çizgisi mii yoksa benim çizgim mi çözemedimm..hayırlısı artıkın,ayın 24 ünde ultrasyona giricem,bişi varsa orda görürüm yoksa da mayıs a bir daha denerimsengözlerimebaksanab

inşallah öyledir meltemcim:)testi atmıcam,sen öyle diyince gittim bi daha baktım:) ikinci bi çizgi görünüyor ama testin kendi çizgisi mii yoksa benim çizgim mi çözemedimm..hayırlısı artıkın,ayın 24 ünde ultrasyona giricem,bişi varsa orda görürüm yoksa da mayıs a bir daha denerimsengözlerimebaksanab

tatlım genelde testlerde 2 çizgi çıkar birinci çizgi testin çalıştığını gösterir 2.çizgide gebeliğin olduğunu gösterir.içinde açıklama vardır baksana ona canım ozaman anlarsın.hadi bakta haber ver çok merak ettim.inş. vardır.hayırlısı ile:teytey:

tatlım genelde testlerde 2 çizgi çıkar birinci çizgi testin çalıştığını gösterir 2.çizgide gebeliğin olduğunu gösterir.içinde açıklama vardır baksana ona canım ozaman anlarsın.hadi bakta haber ver çok merak ettim.inş. vardır.hayırlısı ile:teytey:

yok şekerim,control cubugu masallah mor renkte nerdeyse:) test cubugu belirgin değil,negatif gibi duruo walla..gelirse süpriz olur zatenyerimseniben

kıslar ateşimi ölçüyorum bu ay ve ateşim 25. gün yükseldi. buda 24.gün yumurtlma oldugunu gösteriyo ama benim satım 18 mart ve bugün 18 nisan olmasına ragmen ateşim düşmedi ve bugün ani ve bazen uzun süren kasık agrılarım oluyo.özellikle sol tarafımda.bel agrım 1 haftadır var gögüslerimde şişti patlıcaklar sanki uçları bile büyüdü sanki.ara sıra gögüslerim zonkluyo gibi oluyo.bu ay ilk kez klomen içtim.acaba içtigim ilaçtanmı böle agrılar çekiyorum yardımcı olurmusunuz.

kızlar günaydınnn..Adet gecikmesi yaşayanlar eğer bugünde hala olmadıysanız bence hemen gidin bir test yapın..Bu hafta bitmeden hamile sayımız artar inşallahh..

evet 14 Nisan gecesi öğrendim,Allahım sonunda.5 haftalık hamileyim.Allah herkese nasip etsin.Çok mutluyum...

PİLLİ TEBRK EDERİM CANIM
benim evlilik yıldönümdü ogün. Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

heyyy hamıle kalanlar,doktorunuz ne derse desın sakın sakın agır ıs yapmak,kaldırmak,cok yurumek yookkkk,arkadasımın ve benım cok canımız yandı,hıc anlamadan acılıverır rahım agzı,sıcaklara cıkmayın tamamıyle erken dogum nedenı.lutfen hadı bakalım allah tamamına erdırsın saglıcakla kucagınıza almayı nasıp etsınn.

Kizlar Dualarim Sizin Için.......büyük Allahim Hepimizin Gönlüne Göre Ver.saglikli Sihatli Nurttopu Gibi Evlatlar Nasip Eyle.huzurlu Mutlu Saglik Içinde Bir Yuva Nasip Eyle Yarabbim...buda Benim Duamdi Hepimiz..kendinize Iyi Bakin Arkadaslar.

Pilli, çekirgeler, kristal70, _Duru_24 ve yazılarımızı okuyup da bize dua eden herkese çok teşekkürler ediyoruz. Sizler müjdelerinizi vermişsiniz, inşallah biz de en hayırlı zamanda bu müjdeyi vermeyi dörtgözle bekliyoruz. Dua ve desteğinizi bizden esirgemeyin. Allah sizlere de hamişliğinizde ve sonrasında yardım etsin, herşey gönlünüzce olsun. Hepinizi çok öpüyorum...

adszox7.jpg

Kızlar benim adetim hala devam ediyor, ne zaman bitecek bu ya, iyice düzenim şaştı. Bu ay ovulasyon kitlerimi nasıl kullanıcam ki, günlerim sapıttı. Kızlar ismimizi değiştirenin vakti geiyor, hala güzel bir isim bulamadık. Tekliflerinizi bekliyorum.

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:yeni hamisler tebrik ediyoruma.s.a.s.a.s.,allah salikli kucaginiza almagi nasip etsin insallah:nazar:,darisi tum isteyenlerin basina,kendinize dikkat edin.hepinizi kocaman opuyorum.:teytey::teytey:

X