2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

mügebenip canım yeni gördüm giremiyordum birkaç gün.üzme kendini herşeyin hayırlısı.bak birlikte bekliyorduk adet olcaz mı diye ben oldum sen olmadın .herşeyde vardır bi hayır.bundada var bi hayır dua et.benim dularım sen ve bütün arkadaşlarla.

a.s.canım teşekkür ederim hepimiz için hayırlısı olsun.adetimin 36. günü bugün hala adet olamdım yarın 11.45de randevu aldım doktordan muayene olup adetin neden bu kadar geciktiğini soracam hayırlısı bakalım.sizleri çok seviyorum:nazar::1hug:

Kızlar bugün adet başlangıcım başladı, yine beraberiz. Bebekim123' ün dediği gibi üzülmeyelim, o hayırlı zamanı birlikte bekleyebileceğimiz bir sürü arkadaşımız var burda. Hepimiz birbirimize destek olalım. Önümüzdeki ay ovulasyon testlerimi kullanarak yumurtlama günümü tespit etmeye çalışıcam inşallah, daha da olmazsa öbür aya doktora gitmeyi planlıyorum artık çünkü yaşım ilerliyor. Bugün öğrendim 35 yaşından sonra meydana gelen gebeliklerde genetik defektlerin yani sakat doğumların oranı çok artıyormuş. Kaybedecek fazla vaktim yok. Herşeyin en hayırlısı olsun. Bebekim123 benim de öyle çok yapacak işim var ama buraya girip bir göz atmak psikolojime iyi geliyor çünkü hiç tanımadığım insanlar bana dua ediyor. Bu zamanda birbirini tanıyan insanlar bile birbirleri için dua etmezken... Ayrıca birinin arkasından yapılan dua da kabul oluyor. Hepinizi kocamannnn öpüyorum.

adszsl0.png

nesecim allah biz bekleyenlerin yüzünü güldürür inşallah.. bende bu ayda olmazsa birdahaki aya ovulasyon testlerin den kullanmayı düşünüyorum. yumurtlama günümü bilmiyorum hiç bir belirti bile hissetmiyorum bu ay ateş ölçümüde yapıyorum ama çok uyumsuz bir anlam veremedim olmazsa artık doktora gideceğim ama keşke hiç bunlara gerek kalmasa diye de içimden geçmiyor değil. hakkımızda herşeyin hayırlısı olsuna.s.

Canim ne olucak negatif tabiki. Ben daha test yapmadan anladim hamile olmadigimi ama sonra kafam karisti acaba mi gibisinden.

Uzgun degilim, kendimi zaten hazirlamistim buna. Allah katinda belirlenmis bir gunu var bunun ben boyle inaniyorum ve o gunu bekliyorum, hayirlisi ne zaman ise o zaman olsun.

Sende uzulme sakin. Allah buyuk. Hem hayirlisini isteyip hem bu ay olmadi diye uzulmek olmaz, aksine sevinmeliyiz cunku bizim hakkimizda hayirlisi buymus.

Bu arada ben cok fena internet kolik oldum ve hazirlamam gereken bir suru sinav ve bitirmem gereken bir suru odev varken o yuzden bir sure giremicem, girmemem gerekiyor:eek:klava:

Zaten bu ayin sonuda Turkiyeye geliyoruz, ordada giremem eh nerden baksan 1.5 2 ay eder. Hem kafam dagilir, hep bebek dusunmek istemiyorum.

Hepimiz hakkinda hayirlisi olsun...a.s.

canım kesinlikle üzülmüyorum fikirlerim aynı seninkiler gibi Rabbimin yazdığı günü sabırla bekliyorum başka çare varmıki ne yapsak ne etsek nafile bu arada bende yarın nasip olursa memlekete gidiyorum tahminen 1,5-2 ay olamayacağım orda netcafeler ne yazıkki yok ama yinede bulduğum ilk fırsatta soluğu burda alacağıma emin olabilirsiniz:)))bebekim nesemeşe döndüğümde umarım sizlerin hamiş haberlerinizi hatta sizlerle birlikte nice hamiş haberlerini almayı umuyor ve bunu canı gönülden istiyorum Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin sizleri kocaman öpüyorum Allaha emanet olun bu arada listedeki adımı ben gelene kadar silin isterseniz:KK66:sonra beni burda bilip sonucu bildirmiyorum sanmasınlar Allah yar ve yardımcınız olsun arkadaşlarım sizleri seviyorum...

canım öncelikle hakkında hayırlısı neyse o olsun diyerek sözüme başlamak istiyorum yazının altındaki kalpleri bende senin gibi nasıl yapıldığını çok merak ediyordum ve bir gün kendi kendime resmin yanındaki adrese girdim ve sonuç olarak böyle bişey çıkardım ortaya adresi vereyim sana sende dene ordan zevkine göre seçiyor sonra alt taraftanda seçiyorsun sonra tıklıyorsun çıkan linkide kontrol panelindeki detay bilgilerinize giriyor o sayfada en altta kilo ve doğum tariki takip çizelgesine o linki yapıştırıyorsun ben böyle yaptım bi dene bakalım ama yapamazsan aramaya cetvel istiyorum yaz nasıl yapıldıüğını arkadaşlar açıkça yazmış ben yaptığım için oraya bakmadım ama sen yapamazsan bak derim görüşmek üzere:KK66:
adres şu:ticker.7910.org

Canım çok sağol denedim ama beceremedim sanırım. sitede yaptım buraya aktaramadım. neyse bi ara tekrar denerim.a.s.

canım kesinlikle üzülmüyorum fikirlerim aynı seninkiler gibi Rabbimin yazdığı günü sabırla bekliyorum başka çare varmıki ne yapsak ne etsek nafile bu arada bende yarın nasip olursa memlekete gidiyorum tahminen 1,5-2 ay olamayacağım orda netcafeler ne yazıkki yok ama yinede bulduğum ilk fırsatta soluğu burda alacağıma emin olabilirsiniz:)))bebekim nesemeşe döndüğümde umarım sizlerin hamiş haberlerinizi hatta sizlerle birlikte nice hamiş haberlerini almayı umuyor ve bunu canı gönülden istiyorum Rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip etsin sizleri kocaman öpüyorum Allaha emanet olun bu arada listedeki adımı ben gelene kadar silin isterseniz:KK66:sonra beni burda bilip sonucu bildirmiyorum sanmasınlar Allah yar ve yardımcınız olsun arkadaşlarım sizleri seviyorum...

Canım güle güle git memleketine ve dön. Lütfen birdaha kimse bana listeden silinme ricasıyla gelmesin. Listeden silinmenin sadece 1 yolu var o da hamiş olmak.

Kızlar benim adetim hala tam olarak başlamadı, dün birazcık leke gelmişti sadece. Sizce ümitlenmeli miyim?

kızlarrr ne var ne yokkk hamiş haberleriii ne alemde çalışmalarr falann

Kizlar yeni birsey ogrendim ve hemen sizlerle paylasmak istedim.

Biraz acik olucak ama napim baska turlu nasi yazabilirim bilmiyorum. Simdi kizlar, iliski sonrasi kadininda orgazm olmasi cok onemliymis.:eek: Cunku bu sayede kadinin kaslari gevsiyor ve buda spermlerin yumurtaya ulasmasini sagliyormus. Ben bunu ilk defa duyuyorum. Bebis calismalarinda bunada dikkat edersek iyi olur.Şeniz

Nesemesecim bu arada ben gunde sadece 1.5 saat internete gircem bundan sonra cunku gercekten bu hastalik oldu bende ve isim gucum kaliyor bundan dolayi. Haberin olsun.a.s.

ilişki sonrasımı ilişki esnasındamııı bunu anlamadımmm sonrası ne işe yarayacakkii

ilişki sonrasımı ilişki esnasındamııı bunu anlamadımmm sonrası ne işe yarayacakkii
Canim bunu esime patronu soylemis. Bende esime dedim iliski sonrasi ne ise yarar ki diye aynen senin sordugun gibi ama, iliski sonrasida oluyormus. Sen elinden geldigince sperm cikisina mani olmaya calis zaten orda muhakkak sperm olur ve orgazm sonrasi da kadinin icindeki kaslar kasilip gevser ve buda spermlerin yumurtaya tasinmasini saglarmis. Hatta esimin patronu bunun nasil oldugunu bir yerde izlemis. Iliski esnasinda kadinda bu olay olursada henuz erkek bosalmadigi icin erken bir zamanlama olabilir spermlerin tasinmasi icin. Ayni anda olmasi belkide en iyisi ama en zoru herhalde. Bu arada kendimi Haydar Dumen e benzettim. :roflol:jeyyar

Son düzenleme:
Kizlar yeni birsey ogrendim ve hemen sizlerle paylasmak istedim.

Biraz acik olucak ama napim baska turlu nasi yazabilirim bilmiyorum. Simdi kizlar, iliski sonrasi kadininda orgazm olmasi cok onemliymis.:eek: Cunku bu sayede kadinin kaslari gevsiyor ve buda spermlerin yumurtaya ulasmasini sagliyormus. Ben bunu ilk defa duyuyorum. Bebis calismalarinda bunada dikkat edersek iyi olur.Şeniz

Nesemesecim bu arada ben gunde sadece 1.5 saat internete gircem bundan sonra cunku gercekten bu hastalik oldu bende ve isim gucum kaliyor bundan dolayi. Haberin olsun.a.s.

Kızlar ben size bunu çok önceleri yazmıştım galiba gözden kaçmış. http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=2211777#post2211777 bakabilirsiniz. Ayrıca bu ilişkiden sonra değil ilişki esnasında olmalı çünkü sperm yumurtaya 1,5 saniyede ulaşıyor. Rahatlama tam bu zamanlarda olmalı yani eşler birlikte rahatlamalı. Zor ama imkansız değil. Biraz da onlar fedakarlık yapsın canım. Bebiş için hep biz mi uğraşıcaz. Dediğiniz gibi ilişkiden sonra olsaydı iş işten geçmiş olurdu, herkes varacağı yere çoktan varıyor zaten. Yolun ph'ını, sillerin hareketini,..vb herşeyi bizim de olaya dahil olmamız kolaylaştırıyor.

Kızlar bu arada ben de neden buraya girdiğimi unutuverdim. Benim hala sadece lekelenmelerim var tam olarak adet olamadım. Bu sabah test yaptım meraktan ama negatif. Çok da takmıyorum, hayırlısı. Demekki ovulasyon testlerimi kullanabileceğim inşallah bu ay.
Ayrılıkk sen nerelerdesin kuzum? Bazı arkadaşlar gene çekildiler köşelerine. Hadi biraz daha hareketlenelim, bakın mis gibi haftasonu geliyor.

X