2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

benim adet günüm 25 nisan bekliyorum bakalım hayırlısı... çalışmalara devam:eek:

sevgili nesemese ben evimde kalmıyorum şu an.Kaldığım yerde internet yok bu nedenle giremiyorum nete.Ben de pazarı bekliyorum inşallah bu ay tutarda hamiş olurum.Hayırlı haber olursa mutlaka bildiririm size.Dualarınıza benide ortak edin.Benim dualarım sizinle.

Kızlar selamlar,yoğunluktan yazamıyor ben de,işim epeyi ağır maalesef:KK43: ama dün adet olmam gerekiyordu hala bişi gelmedi,antibiyotik kullandığım için geciktirmiş olabilir diye düşünüyorum,siz ne dersiniz?

Kızlar selamlar,yoğunluktan yazamıyor ben de,işim epeyi ağır maalesef:KK43: ama dün adet olmam gerekiyordu hala bişi gelmedi,antibiyotik kullandığım için geciktirmiş olabilir diye düşünüyorum,siz ne dersiniz?

neden karamsar düşünüyorsun ki belki hamişsindir ama antibiyotik kullanıp korunmamışsın umarım bir sorun yaşamazsın bağzı ilaçların gecikme yaşatsa bile adet belirtilerini hissettirmesine engel olmadığını biliyorum belirtiler çok önemli umarım hamişsin dir a.s.

neden karamsar düşünüyorsun ki belki hamişsindir ama antibiyotik kullanıp korunmamışsın umarım bir sorun yaşamazsın bağzı ilaçların gecikme yaşatsa bile adet belirtilerini hissettirmesine engel olmadığını biliyorum belirtiler çok önemli umarım hamişsin dir a.s.

İnşallah canım ya,geçen hafta doktora gittim,iltihap varmış biraz,onun için antibiyotik verdi,adet belirtilerim var ama bakalım bir kac gün daha bekleyeyim ondan sonra test yaparım.her ay hayal kırıklığına uğradığımız için bu sefer soldan yaklaşıyorum psikolojik olarak:))

İnşallah canım ya,geçen hafta doktora gittim,iltihap varmış biraz,onun için antibiyotik verdi,adet belirtilerim var ama bakalım bir kac gün daha bekleyeyim ondan sonra test yaparım.her ay hayal kırıklığına uğradığımız için bu sefer soldan yaklaşıyorum psikolojik olarak:))

geçmiş olsuna.s. hiç sıkma canını 2 ay önce bende iltihap nedeniyle ilaç kullandım.. ama hala içim rahat değil bu ay da olmazsa yeniden gitmeyi düşünüyorum. allah bize sabır versin gerçekten beklemek kadar zor birşey yok. Her ay hüsrana uğramak zor umut ediyorsun ama olmuyor herşeyin haırlısını versin allah bizlere olur bugünlerimize güler geçeriz inşallah :teselli:

geçmiş olsuna.s. hiç sıkma canını 2 ay önce bende iltihap nedeniyle ilaç kullandım.. ama hala içim rahat değil bu ay da olmazsa yeniden gitmeyi düşünüyorum. allah bize sabır versin gerçekten beklemek kadar zor birşey yok. Her ay hüsrana uğramak zor umut ediyorsun ama olmuyor herşeyin haırlısını versin allah bizlere olur bugünlerimize güler geçeriz inşallah :teselli:

doğru diyorsun ecenurcum,sanırım bu mevzularda tek bir gerçek var o da,beklenen olayın zamanın gelmesi,vakti gelmeyince olmuyor maalesef,biz yine de elimizden geleni yapıp duamızı eksik etmeyelim,insallah hepimiz güzel haberleri müjdeleriz:emir_bebek:

selam kızlar..Umarım; henüz regl olmayanlar ve regl olsalar bile az geldiği için hamilelik için umut ışığı hissedenler inşallah hepiniz hamilesinizdir. Benım regl günüme daha var. İnşallah listedeki herkes en kısa zamanda hamile kalır..AMİNNNN

Arkadaşlar benim regl günüme de daha 4 gün var ama bugün kan testi yaptırdım ve negatif. Heralde mayısa mı kaldım ne.
İnşallah hepimiz hayırlısıyla en kısa sürede hamişimm diye başlıklar açar birbirimizi tebrik ederiz...

selam loveactually ben iyiyim canım.Umarım sende iyisindir. Bende senin gibi regl günümü bekliyorum. Umarım ikimizden biri bari hamile olur bu ay. Tugba cım üzülme ve canını sıkma.Ümit etmeye devam et. İstemek yolun yarısı demekmiş.:))))

Kızlar ben size bunu çok önceleri yazmıştım galiba gözden kaçmış. http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=2211777#post2211777 bakabilirsiniz. Ayrıca bu ilişkiden sonra değil ilişki esnasında olmalı çünkü sperm yumurtaya 1,5 saniyede ulaşıyor. Rahatlama tam bu zamanlarda olmalı yani eşler birlikte rahatlamalı. Zor ama imkansız değil. Biraz da onlar fedakarlık yapsın canım. Bebiş için hep biz mi uğraşıcaz. Dediğiniz gibi ilişkiden sonra olsaydı iş işten geçmiş olurdu, herkes varacağı yere çoktan varıyor zaten. Yolun ph'ını, sillerin hareketini,..vb herşeyi bizim de olaya dahil olmamız kolaylaştırıyor.

Canimcim ben bu yazini hatirliyorum. Benim daha once duymadigimi soyledigim sey kadinin orgazm (acik yaziyorum kimse kusuruma bakmasin) olmasi ile birlikte kadinin kaslarindaki kasilma gevsemelerin spermleri yumurtaya goturmesi idi.

Senin yazini biliyordum ben ama ordan anladigim hani kadinlar ayaklarini kaldiriyorlar ya spermler orda kalsin ve yumurtaya ulassin diye. Iste senin yazindan buna gerek olmadigini, zaten kadinin iliski sonrasi rahatlama ile yatakta ister istemez yatip dinlenme ve rahatlama ihtiyaci hissettigi ve bununda spermlerin yumurtaya gitmesi icin yeterli bir sure oldugu idi. Yani ben kasilma ve gevsemelerle spermlerin yumurtaya itildigi kismini ilk kez duyuyorum dedim.

Birde benim burda dikkati cekmek istedigim en onemli sey, her iliski sonrasi kadinlarda illakide orgazm olmuyor yani ben bunu vurgulamak istedim ve bu yuzdende o kelimeyi acikca yazma ihtiyaci hissettim.

Bir de iliski sonrasi bu olayin olmasida ise yarayabilir bence. Cunku spermler zaten hala kadinin icinde olucak. Iliski sonrasi kadinda bu olayin olmasida kadininin kaslarinin kasilip gevsemesi ile bence o spermlerin yumurtaya ilerlemesine yardimci olabilir. Tabiki en guzeli esle birlikte olmasi. Yanlis biliyorsam lutfen duzelt.

Bu arada benim bugun adet olmam gerekiyor, hissediyorum birseyler yine agrili olucak galiba. Ve ben olduktan hemen sonra adacayi siparisi vericem ins.a.s.

Tubacigim uzulme dicem ama insan bir seyle ilgili umide kapilinca ve o sey olmayinca bu ne olursa olsun, hayal kirikligi oluyor. Bak benim sana tavsiyem, obur aya ates olcme yontemini kullan. Hergun sabah ayni saatte vucut isini olc. Ben 9.gunumden itibaren olctum ve atesim cok muntazam artis gosterdi. Bu yontemle yumurtlama gunumu buldum, hem elimde kitimde vardi. Birde bu isi olcme yontemi ile hamile olmadigimida anladim hemde adetimden 4 gun once. Cunku isim o kadar muntazam artiyordu ki, dusmemesi gerekiyordu, ama 2 derece dustu ve oyle kaldi ben hemen anladim hatta o gun kan testi yaptircaktim vazgectim sonra aman dedim obur aya kalmasin bu test olayi cunku Turkiyeye gelicez. Bu test seker, kolesterol vs. icindi ben bunlara bakilirken hem hamilelik icinde bakiliversin dedim ama iste o sabah zaten biliyordum ben hamile olmadigimi. Ve inan hicde uzulmedim cunku bir umitlenme olmadi bende, atesimi olcerken sadece bir bekleyis vardi. Kendi kendime artik dedim obur ay. Ama sonra nesemesecim cok merak etti, belki dedi hamissindir bende meraklanmaya basladim ama maalesef dusuncelerim dogru cikti.

Yani demek istedigim, bu isi olcme olayi ile hem guzel sonuc alirsin sadece yumurtlama acisindan degil, eger hamile degilsen bunuda 4 gun oncesinden anlama sansin var ve boyle oluncada umide kapilmazsin, umide kapilmayincada uzulmezsin yani bu kadar uzulmezsin. Vee en onemlisi, eger isin duzmezse de hamile oldugunu 4 gun oncesinden anlayabilirsin. Ben bu sorunun cevabini aradim durdum ama kendim tecrube ederek bulmus oldum. Okuduklarima gore isi adet gunune kadar dusmuyor deniyordu. Eger hamile degilsen adet gununde dusuyor deniyordu e buda hamile olup olmadigini erken ogrenmek isteyen bayanlarin bir isine yaramiyordu ama bu boyle degil aslinda. Eger hamile degilsen 4 gun oncesinde vucut isisinin dustugunu ben bizzat tecrube ettim. Yani vucut isisi olcme yontemi ile hamile olup olmadigini 4 gun oncesinden ogreniyorsun. Tabi hep ayni saatte yataktan kalkmadan yapicaksin bu olcumu.

Bende iki aydir kitle yumurtlama gunumu buluyorum. O gunlerde iliskide oluyor ama hamile degilim, muhakkak bunda bir hayir var yani bunun bir zamani var ben biliyorum, o yuzden tek yapmam gereken o gunu sabirla beklemek. Hem kafama takarsam biliyorum ki bu hamile kalmami engelleyecek, bunu herkes soyluyor, kafaya takinca hamile kalinamiyor bir turlu.

Allah buyuk, hakkimizda hayirlisini bilen o, o yuzden bu hamilelik isini kafana sakin takma, bak olucaksa zaten olacaktir o. Belirlenmis bir yazgiyi kimse degistiremez Allahtan baska. O yuzden uzulmekle sadece kendimizi harap ediyoruz canim
Insallah hayirlisi ile tum isteyen anne adaylari bebislerine saglikla kavusur. Amin...a.s.

Son düzenleme:
2 gündür işlerim yoğundu.Bebekim dediğin gibi kafaya takınca hamile kalınmıyor.Allah ne zaman uygun görürse o zaman bebişimiz olsun.Benim adetimede daha 7 gün var.Hakkımızda nasıl hayırlıysa öyle olsun.

Tuba a cim bak aklima simdi geldi. Gecen ay Dilegimbebegimle erken test yapmistiniz ya..Ben sana ve Dilegimbebegime bu ay erkenden test yapmaya kalkacak olursaniz hatirlatacaktim. Ama buna firsat kalmadan sen testi yapmissin bile bak simdi aklima geldi. Gelecek aya erken test yapmak yok tamam mi?sengözlerimebaksanab

Kızlar benim adetim hala doğru düzgü gelmiyor, 3 gündür sadece silik lekeler şeklinde. Ay delircem ya, adaçayı içemiyorum, hesaplarım altüst oldu. İşyerimde bolca kavga ediyorum, bir gelse de rahatlasam. Hayırlısı. Bebekim123 verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. Hepimiz bu yolda duyduklarımızı, okuduklarımızı, tecrübelerimizi paylaşırsak Yaradan bizim de işlerimizi kolaylaştırır. Herkeşi çoooooooooooooooooookkkk öpüyoruuuuuummmm.

kızlar günaydın.......Bebekim123 öncelikle paylaştığın bilgiler için teşekkür ederim. Yalnız benim sormak istediğim birşey var. Bu ısı ölçmesini ne zaman başlıyorsunuz? Isı yükselince birliktelik mi gerekiyor. İki adet arası devamlı ısı takibimi yapmamız gerekiyor? Bilgilendirirsen sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim canım..
Bir de Neşemese cim ada çayını ne amaçla içiyorsun?

günaydın kızlar beni hamileler listesine ekleyin hamileyim:teytey::teytey::sm_cool::sm_cool::emir_bebek:

Kızlar benim adetim hala doğru düzgü gelmiyor, 3 gündür sadece silik lekeler şeklinde. Ay delircem ya, adaçayı içemiyorum, hesaplarım altüst oldu. İşyerimde bolca kavga ediyorum, bir gelse de rahatlasam. Hayırlısı. Bebekim123 verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. Hepimiz bu yolda duyduklarımızı, okuduklarımızı, tecrübelerimizi paylaşırsak Yaradan bizim de işlerimizi kolaylaştırır. Herkeşi çoooooooooooooooooookkkk öpüyoruuuuuummmm.

canım test yapıtınmı peki? seni ümitlendirmek istemem ama bende hamile olduğumu bilmiyordum adetim sandım 3 gün lekelenme şeklinde hafif kanamam oldu şüphelendim 2 gün sonra test yaptım ve pozitif çıktı. ertesi günde doktora gittim 4 haftalık hamileydim. inşallah hamilesindir yinede seni ümitlendirip sonradan üzülmeni istemem Allah yardımcın olsun. İsteyen herkese en kısa zamanda Allahım nasip etsina.s.

günaydın kızlar beni hamileler listesine ekleyin hamileyim:teytey::teytey::sm_cool::sm_cool::emir_bebek:

Tebrikler canım. ne büyük mutluluk sana. sende dua et hamişlelerin duası kabul olur Allah iteyen herkese nasip etsin diye kimse çok beklemesin inşallah. her siteye girdiğimde dua ediyorum Allahım isteyenlere nasip et diye çünki bunun için uğraşan o kadar insan varken kendisine bu hediye verilip nankörlük eden o kadar çok kişi varki etrafımda, her duyduğumda sinirleniyorum.Allahım dualarımızı boş çevirmesina.s.

amin canım ALLAH tüm isteyenlere nasip etsin ben bu saiteye girmeden önce bu kadar milletin hamile kalmak için uğraştığını bilmiyodum ALLAHIM tüm isteyenlere nasip eder inşallah

X