2008 Nisan ayında eşine hamiş olduğunu müjdelemek isteyenler!!!!

canım bugün test yaptırmıcakmıydın sonucu çok merak ettik bize haber verirsen seviniriz

Canim benim yaa.. Cok sagol..

Su an burda saat sabah 5:51 ve daha test yaptirmama 2 saat var ama gerek kalmadi biliyormusun cunku dun vucut sicakligim 2 derece dustu ve bugunde ayni degerde kaldi yani bu da hamile olmadigim adet olacagim anlamina geliyor. Belimde agriyor, hissediyorum adet olacagimi. Aslinda adet gunum persembe idi ama galiba erken olucam bu ay, cunku gecen ayda adetimden bir gun once vucut sicakligim dusmustu, o zamanda hemen anladim.

Zaten bu ay hamile olmadigimi hissetmistim, nasip ins. mayis ayinadir. Icimden oyle olucakmis gibi geliyor, nasip ne zamansa o zaman.

Yinede gidip testi yaptircam seker, kolesterol vs. icin. Aslinda onumudeki aya alayim diyorum ama onumuzdeki ayda Istanbula geliyoruz ve sonucu almamiz zor olur. Bakalim hayirlisi...

mugecim senin adina cok uzuldum ama her seyde bir hayir vardir sakin uzulme insallah rabbim gonlune gore verir,seni cok seviyoruz,kendine iyi bak.

a.ssağol canım YÜCE RABBİM hepimizin gönlüne göre versin bende sizleri çok seviyorum müthiş pozitif enerji alıyorum sizlerden

bebekim 123 senin için hayırlısı olur inşallah belki de yanılırsın dimi belli mi olur bu arada cevaplayıp merakımı giderdiğin için teşekkürler insan ailesi gibi hissediyo merak ediyo

Yanildigimi sanmiyorum ama insanda yine acaba yanildim mi oluyor dimi:) Kan testini onumuzdeki ayin 5 ine alicam ins. Bari testi bosa harcamiyim:)

selam arkadaşlar nasılnız.hamiş olanların gözü aydın.olmayanlarında gözü aydın olur inş.hisleriniz belirtileriniz nasıl gidiyo.ben geçen ay gibi hüsrana uğramamak için bu ay baya bi soğuk davranıyorum.içten içe çok merak ve sabırsızlanıyorum ama.allaha sığınmaktan başka çarem yok.rabbim hayılrı görürse herşey olur.inş sevgileyle kalın.rabbim hepimizn dualarını kabul eder inş

bebekim canım benimde içimden bu ay hamiş olmayacağım geçiyor biliyormusun:)))yarın adett günüm ama bakalım hayırlısı tahlili boşa harcama bencede çünkü orda zor yaptırıyormuşsunuz öyle duydum hem mayısa kalacan ya Allaha izin verirse o zaman erken öğrenmiş oluruz:)))

Tahlil icin kan verdim. Gelecek ay Turkiyeye geliyoruz ve o telas arasinda birde kan testiyle ugrasamam heralde. Zaten elimde iki tane idrar testide duruyor:) Istersem onlari kullanirim.

Tahlil icin kan verdim. Gelecek ay Turkiyeye geliyoruz ve o telas arasinda birde kan testiyle ugrasamam heralde. Zaten elimde iki tane idrar testide duruyor:) Istersem onlari kullanirim.

o zaman sonucu duyalım:)))ama üzülmek yok okey olmazsa beraber kalırız kız gelecek aya Allahtan ayların sonu yok:))))gerçi bende hala olmuş değilim ama yarın kesin olurum içimdeki ses hiç yanılmazda

mügecim sağlık olsun üzme kendini eşin ve sen sağlıklı olduktan sonra elbet birgün bu hayallerimiz gerçekleşecekk

o zaman sonucu duyalım:)))ama üzülmek yok okey olmazsa beraber kalırız kız gelecek aya Allahtan ayların sonu yok:))))gerçi bende hala olmuş değilim ama yarın kesin olurum içimdeki ses hiç yanılmazda

Ya ben bugun sonucu almak icin cirpindim resmen ama maalesef bugun alamadim burda doktorumun vermesi gerekiyormus sonucu, klinikten sonucumu vermiyorlarmis. Doktoru ariyorum, o ortada yok, ulasamiyorum. Artik yarini beklemek zorundayim ne yazikki. Ben kesinlikle hamile degilim diye hic sonuc filan dusunmuyordum. Nesemese benden daha cok merak etti sonucu ve sonunda benide heyecana soktu. Ara kiz ara kiz, teyze olucam derkene bende bir havaya girdim bakalim. Yarin sabah idrar testi yapicam bu yuzden.:bbo: Size birsey diyim mi, su anda atesten yaniyorum. Esim geldi sarildi, yahu sen yaniyorsun dedi, o da acaba mi oldu ve ben su anda hakikaten hamilemiyim degilmiyim bilmiyorum:uhm: Yarin sabah kopacak daninin kuyrugu.CADIARZU

Benssenb kiz bak seninde sonucunu bekliyorum hee. Sabah ilk is bakicam burdan.a.s. Bende teyze olmak istiyorum ona gore.:teytey:

günaydın bugün inşallah benssenb ve bebekim 123 den olumlu haberler alıcaz merakla bize vereceğiniz haberleri bekliyoruz umarım dualarınız kabul olur bu arada beni duyan yok mu bende bu ay hamiş olmak isteyenler listesine eklenmek istiyorum beni de eklermisiniz

kızlar günaydın.. Mutlu haberlerinizi bekliyoruz. Bu arada müge cim seni diğer taraftan takip ediyorduk burada yazdıklarını görünce üzüldüm. Ama herşey Allah tan. Hayırlısı buymuş demek ki. Sağlıklı gebeliklerinde olacaktır inşallah

arkadaşlar ben bu ay veremedim canım kocama müjdeli haber ama okadar ümitlemiştim ki 4 gün gecikti benim bu ay geçince okadar heveslenmişken birde bakarım ki adet olmuşum neyse hayırlısı olsun dedik rabbim zamanını biliyo zamanı gelince vericek inşallah hakımızda hayırlısı....

Arkadaslar, daha test yapmadan vucut isimdaki dusmeden anlamistim hamile olmadigimi. Az once idrar testi yaptim ve sonuc tabiki tek cizgi. Hayirlisi ne zaman ise o zaman olsun, Kesinlikle uzgun degilim. Artik obur aya. Benssenb senden ins. bebis haberi bekliyoruz.

evet arkadaşlar, özellikle bebekim123 ve mügebenip..herşeyi olduğu gibi kabullenmek gerek..aynı durumdayız...bende de hamilelik yok çünkü 2gün gecikmeli adet oldum..hayaller sonraki aylara...kafayı takmayın..ve Allah a dua edin ...her şey güzel olacak..elbet bir gün hepimiz kavuşacağız canlarımıza...

kızlar Nisan olmadı ama Mayıs olur bakarsınız..Olmadı Haziran...Bu ay bende umutlu değilim ama Allah büyüktür..

a.s.canım teşekür ederim.inşalah mayısa hepberaber sevinçli haberler veririz yalnız ne oldu bilmiyorum ama bugün adettin 35.günü ve ben adet olmadım kiii ben 27günde bir olurum

a.s.canım teşekkür ederim ALLAH hepimiz için hayırlısını versin:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…